Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

@Zekan off Niko nije ni rekao da je on tuzio Studio B zbog snimanja na javnom mestu, to ti niko ne brani i to mozes da radis, ali ono sto ne mozes da radis je da taj snimak plasiras u javnost ocigledno ne citas, no nije ni bitno, cepaj druze kako ti je volja, a stvarno je glupo ovo o cemu raspravljamo ja doduse samo htedoh da ti kazem sta i kako na tebi je da sam odlucis a svaki sudija tumaci kako on misli da treba, to se zove sudijsko uverenje, ali resismo dilemu.
Zavrsavam sa off-om.
Pozz
 
Od Aprila valjda kreće Fox Movies kanal.Valjda ce ubaciti taj kanal. :rolleyes:
 
Poslednja izmena:
I jos da dodam da RTL i Rai uno mogu da se izbace iz ponude.Ovde nemaca i italijana nema,a i nista pametno na tim kanalima.

Sent from my HTC Wildfire S
A510e using Tapatalk
 
Ne radi im mail [email protected] a hoću da im pošaljem poslednji put jedno pismo.

Sad sam skenirao opet celu mrežu i video sve kanale...propast...još uvek nema čak ni Arene 1, postoji jedan kanal koji je "zaključan" a u sistemu je (kontaktirajte kor.servis radi pretplate na taj kanal bla bla).
Moji predlozi za poboljšanje:

Smederevski “Kopernikus-info” kanal se koristi u 90% slučajeva radi pretnji korisnicima koji ne plaćaju redovno, umesto redovnog informisanja o radu mreže, blagovremenog najavljivanja radova u skorije vreme, izmene, ankete itd..to treba menjati.
Korisnici mora da se pitaju u vezi programske šeme, makar anketom. Stvarno je programska šema jako loša i cenom nesrazmerna kvalitetu, kako slike-signala tako i samog sadržaja kanala.
Nemačke, Francuske, Španske i Italijanske kanale izbaciti, mislim, kad su već mogli Ruske.
U sistemu postoji nekoliko tzv. filmskih kanala za koji, verujem, oni plaćaju autorska prava a potom mi veću pretplatu a ti kanali nam ne nude ništa od kvalitetnih filmova niti serija. Treba da izbace sve te filmske kanale i ubacite HBO barem ako ne kompletan HBO paket (HBO, HBO Comedy, Cinemax 1, Cinemax 2). Smatram da bi se cena drastično redukovala gašenjem TV1000, MGM, Cinemania i Film+ kanala a potom blaže podigla puštanjem kanala HBO. HBO ima sadržaj koji odgovara velikoj većini gledalaca i mislimo da bi oni time bili u velikoj prednosti nad svim ostalim kablovskim operaterima u zemlji. Zatim, HBO nudi jako kvalitetan signal kao što to čini PRVA TV i HBO ide u formatu 16:9.
Dodao bih i kritiku nekoliko muzičkih kanala domaće produkcije jer je odnos kanala gde se zastupa domaća muzika i kanala gde se plasira strana muzika potpuno neravnopravan. Predlažem gašenje jednog ili dva kanala sa domaćom muzikom i uvođenje još jednog ili dva kanala sa stranom muzikom: VH1 Classic i/ili Deluxe Music. Takođe, nek izbace Golf Klub i ubace Arenu 1 barem. Jedini ste bre operater u zemlji koji u sistemu nema nijedan Arena kanal!

Gospodo iz Kopernikusa, poslušajte naše savete ovde jer vi živite od našeg novca a ne mi od vašeg.
 
Valjda cemo docekati da srede KTV i ubace HD usluge i druge programe(HBO,Arena...) Koliko sam danas cuo VIP kupuje Kopernikus i SBB.Ne znam koliko je tacna informacija ali mislim da je tacna.
 
Poslednja izmena:
Valjda cemo docekati da srede KTV i ubace HD usluge i druge programe(HBO,Arena...) Koliko sam danas cuo VIP kupuje Kopernikus i SBB.Ne znam koliko je tacna informacija ali mislim da je tacna.

Odakle ti informacija ? Bilo bi super da se to zaista i desi.
 
VIP kupuje SBB već jedno godinu-dve... pa taj info i nije nešto mnogo pouzdan. Još uvek je rekla-kazala sistem u opticaju.
 
Poslednja izmena:
Da li zna neko da li ce uskoro imati kopernikus kablovski internet i u Leskovcu???
Imam kopernikus kablovsku tv, a pre neki dan mi je istekao ugovor sa lelekomom.
 
Ne zeeeezaj da nam ukljucili "FOX Movies" :) :) :D.... Pa zato danas niza temperatura za 10 stepeni :D :D
 
Nisu imali šta da uključe, to je kanal film+ koji je promenio ime! ;)
 
Nisu imali šta da uključe, to je kanal film+ koji je promenio ime! ;)
Pa ne bih bas rekao da je "FILM +" mogao da promeni ime u "FOX Movies", zar ne? Onda nek RTS promeni naziv u HBO :p
Jos ne idu filmovi, ali idu reklame za filmove i ne mogu da se setim koji ce kad da se emituje, ali kanal ukljucen jeste, i upravo gledam (mada nemam sta, ali stoji upaljen dok pisem - upravo reklama za "Missing" za Tommy Lee Jones-om u ponedeljak uvece :D)
Pregledaj malo po kanalima da nije i u tvom gradu ukljucen, ili mozda da idu po sistemu postepenog ukljucivanja po razlicitim gradovima (kao za ubrzanje interneta :p).
Pozz ;)

EDIT: Gothika danas u 21h, sa Halle Berry :D
http://www.imdb.com/title/tt0348836/
 
Poslednja izmena:
Mala greska u kucanju za paket Flat Turbo (upload nije 869, vec 896). :)
 
Poslednja izmena:
Vidim neki gradovi imaju hrvtaski RTL moglo bi to da se ubaci jos negde npr St.Pazova :D I ne znam sta ce u St.Pazovi TV Zajecar kad je on skroz u istocnoj Srbiji,nema logike.Vidim da Avala - Beli Potok ima RTS DIGITAL na koju foru?
I jos jednom da ponovim da nemacki RTL i Rai Uno slobodno izbacite iz ponude jer ti kanali nemaju nikakve svrhe :/
 
Ima ljudi koji spikaju nemacki i italijanski ovde a posto su ti retki , ako ne i jedini kanali , smatram da bi trebali da ostanu jer se ovde ne radi samo o vama "englezima".

Ako treba izbacivati kanale da bi se vec ubacili neki bolji , korisniji , bolje da to budu neki od onih pink music etc. nego rtl ili rai 1.
 
@Milos87sd

Ne mogu nikako da ubace HBO u osnovni paket. To niko u svetu nema u osnovnom paketu. Prvo i kad bi hteli naši to da urade, Ameri ne bi hteli takav ugovor, jer svi znamo kakav je HBO i da je verovatno i najbolji filmski kanal koji postoji trenutno u svetu i s obzirom da imaju takvu reputaciju oni verovatno zahtevaju od provajdera da budu posebni paket samo za njihove kanale. Ono što mogu da urade neki naši provajderi to je da puste HBO i Cinemax zajedno u jednom HBO paketu a ne da traže posebne pare za Cinemax i HBO, ali da kanali HBO-a budu u osnovnoj ponudi na to zaboravite.
 
Ima ljudi koji spikaju nemacki i italijanski ovde a posto su ti retki , ako ne i jedini kanali , smatram da bi trebali da ostanu jer se ovde ne radi samo o vama "englezima".

Ako treba izbacivati kanale da bi se vec ubacili neki bolji , korisniji , bolje da to budu neki od onih pink music etc. nego rtl ili rai 1.

Jel treba onda posto vecina ljudi u Srbiji zna engleski da ne bude titlova na Diskaveriju,ID,FOX,NG,Animal Planet,Euro Sport,TV 1000,History.Da je takva situacija onda mi kablovska nebi trebala.Zbog toga sam rekao da se izabce ti kanali.Drugo bi bilo da su Italijani i Nemci naseljeni u ovom podrucju,kao sto je slucaj ovde kod mene gde ima dosta Slovaka,i na kablovskoj ima par njihov kanala sto je OK.
 
Jer ako dejan kaze ,da nema nemaca (a vala ih u sd ima) i italijana koji bi da imaju taj jedan~dva programa (bez titla ili kako vec) i da tako kablovska mora i treba da uradi , to onda tako i mora biti. A sada Zemlja nastavlja da se okrece :d
 
TV Vision (bivsi Top Music) prekinuo sa emitovanjem na satelitu 27.03. Na kablovskoj jos uvek nema novog kanala na njegovom mestu. Bilo bi dobro da se ubaci neki dobar kanal (npr. Viasat Nature, Nat Geo Wild, AXN, Sci-Fi).
 
Umesto muzičkog kanala treba ubaciti muzički, recimo Vh1 Classic! ;)
 
Ne mogu nikako da ubace HBO u osnovni paket. To niko u svetu nema u osnovnom paketu. Prvo i kad bi hteli naši to da urade, Ameri ne bi hteli takav ugovor, jer svi znamo kakav je HBO i da je verovatno i najbolji filmski kanal koji postoji trenutno u svetu i s obzirom da imaju takvu reputaciju oni verovatno zahtevaju od provajdera da budu posebni paket samo za njihove kanale. Ono što mogu da urade neki naši provajderi to je da puste HBO i Cinemax zajedno u jednom HBO paketu a ne da traže posebne pare za Cinemax i HBO, ali da kanali HBO-a budu u osnovnoj ponudi na to zaboravite.

Ne mora onda da bude u osnovnom paketu, nek se napravi HBO dodatni paket kao na Totalu ili SBBu i zdravo đaci. Ja ću izdvojiti za HBO uvek.
 
Najverovatnije :D Jel ima neki kablovski opertaer u Srbiji da nema DTV,osim kopernikusa naravno :D
Pitao sam i na predhodnoj stranici pa cu i na ovoj posto vidim da niko nije nista odg. na to.
2 RTS DIGITAL S 03 119,25 srpski Avala-Beli potok
Na koju foru ovo ako kopernikus jos nema dtv?Ili je greska?
 
Poslednja izmena:
bre kukate za kablovsku a iskljucuju nam struju.. iako redovno placam(o) :d
 
. . .
Pitao sam i na predhodnoj stranici pa cu i na ovoj posto vidim da niko nije nista odg. na to.
2 RTS DIGITAL S 03 119,25 srpski Avala-Beli potok
Na koju foru ovo ako kopernikus jos nema dtv?Ili je greska?

Nije greska, ide preko analognog signala, mada koliko sam video od kad je pusten DVB-T2 pise no signal na kanalu :)
 
Nazad
Vrh Dno