Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Nisam jedini,i meni usporava cak i kada je signal dobar,upstream modulacija 16QAM je DOCSIS 1.x,dok je 32QAM DOCSIS 2.0
 
Od danas nov kanal, "Svet+ info"...samo da nije ONAJ grandovski svet plus....vidim neke emisije o životinjama.
 
Hocemo ArenaSport! :D
 
Zovi i traži, možda nas i poslušaju ako nas ima dovoljno! Da, i sportklub prime! ;)

Milos87sd, na kom je kanalu taj novi program? Meni se čini da je kanal tog naziva već išao, neko muzičko g***o, kao i još 15 istih takvih... Inače, od pre jedno dve-tri nedelje nema više RTL-a, umesto njega ide Boomerang! Dobro za klince a bezveze za mene, taman sam pokušavao da naučim nemački... :(
 
Bumerang je xtra. 80% su sve stari crtaći. kao da gledam cartoon network iz 90ih :)
apropo novog kanala:

Svet+ Info se emituje, koliko sada vidim, preko muzičkog kanala Kopernikus 3 na frekvenciji 719.25 odnosno CH-112 po YUS standardu na Winfast PVR2.

p.s. ja hoću HBO!
 
Stare crtaće imam na hardu! :D Inače, ovo nije skroz nova televizija već je u postojeći kanal ubačen i info deo, a taj info je jedna politička partija zakupila i platila! ;) Bio članak u novinama pre neki dan!
 
Nista! Vec su podigli brzine pocetkom septembra. :p A i SBB im nije konkurencija. :) Koliko sam primetio, samo prave pakete da pariraju ADSL-u. :)
 
kog septembra? prosle godine? :d To sto su nekima podigli brzine , ja ne racunam :p

a to za konkurenciju stoji. jes da se bave istom delatnoscu , ali za pravu konkurenciju je potrebno da postoje barem 5~6 ozbiljnih takmicara, a toga kod nas nema.
 
Pa, valjda su svima povecali brzine do 1. septembra? 2Mbps -> 3Mbps; 4Mbps -> 6Mbps i 6Mbps -> 9Mbps?
 
meni je 3Mbps jos od ihahaa...
 
Znam, i meni je 6Mbps isto. Ali je to povecanje, zvanicno krenulo od 1. semptembra. :)
 
e pa mogli bi nezvanicno da jos malkice ubrzaju... :p
 
1583664844.png

mozda je na pomolu neko povecanje ;)
 
Mi na 3M se i dalje "patimo" sa istom brzinom :p

1589480880.png


Ping je nesto pogresno izmerio , renda se nesto pa verovatno zbog toga.
 
Poslednja izmena:


Ovde je jos uvek isto. :)
 
Testiranje povecanja brzina za sada samo za podrucje koje pokriva stanica u Bozevcu,za Smederevo malo strpljenja,ocekuje se i tamo...
 
Paket 9Mb
1597376054.png


Nesto rade verovatno. Do sada je uvek bio tako los period pred povecanje, nadam se da je to u pitanju :d
 
Brzina upravo povecana. :D



Ide i do 8.30 Mbps, ali brat gleda YT na drugom kompu, pa je zato ovako. :D Brzina downloada oko 1011 KB/s
 
Poslednja izmena:
Paket od 9Mbps od nocas. Slucajno primetio pa rekoh da poteram speedtest :D
1605527402.png


Ne znam dal ce da bude trajno, ili je samo test, ali se nadam da ce ovako da ostane :)
 
Poslednja izmena:
Rekoh vam da ce biti povecanja i u Smederevu,samo strpljenje ...;)
 
Internet im je super,a TV je ****** zivo + cena od 900din.Jos samo tu da se poprave!
 
Kvalitet slike njihove televizije je meni OK (tv kartica na Dell U2311H). Jedino treba da izbace neke nebulozne kanale, tipa Rai 1, TG1, RTL, AS Moteurs itd. A da ubace Arenu Sport, BBC, SciFi i da vrate Private Spice :D (zasto je ovo uopste izbaceno?)
 
Poslednja izmena:
Perverznjaku! :p Ma televizija im je krš živi, i tu ne mislim samo na izbor kanala, već i na sam kvalitet i brzinu reagovanja kad nešto sjebu! Nisam se odavno žalio, moraću od sledeće nedelje ponovo, imaću tad malo više vremena! :D
 
Televiziju bi trebalo da digitalizuju da povecaju kvalitet,a internet da puste simetrican ;)
 
Nazad
Vrh Dno