Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Na kartici napraviš foldere media/audio/ringtones
 
Savetujem svima da skinu Elixir sa marketa. Do sada ubedljivo najlepse i najbolje organizovani widgeti za sve potrebne stvari (baterija, cpu, ram , bluetooth, wifi, memory itd itd), pritom postoji organizacija po poljima (1x1, 1x2, 2x2, 3x1, 4x1,4x4 itd :) )
 
Ljudi ajd pomoc :)
Kako instalirati Android Sdk na Win7 64bit ?
Instalirana Java, ali ne prepoznaje joj path ... probao sam i sa 32bitnom Javom, ali isto ...
 
Preporuka za Go SMS aplikaciju. Ima malo manje mogućnosti od konkurentskih Handcent i Chopsms ali u novoj verziji donosi podršku za teme i veoma prijatnu božićnu temu koju sam ostavio te ništa nisam specijalno podešavao.
 
Kako da podesim na wildfire-u da mi uslikane slike sačuva na karticu? Jel moguće ovo uopšte na ne root-ovanom telefonu?
 
Evo novi market ko hoće da instalira

t4u2xg.jpg


http://www.mediafire.com/?8b558vlx9tl4eeh
 
Poslednja izmena:
Ovo definitivno nije radjeno za telefone sa malim ekranima.
Malo je nepregledno i deluje polovicno odradjeno iskren da budem.

I dalje nema soirtiranja aplikacija po popularnosti, ceni i generalno fale stvari koje Apple Store odavno ima :(

Par shotova u attachu.
 

Prilozi

  • snap20101211_200155.png
    snap20101211_200155.png
    112.4 KB · Pregleda: 85
  • snap20101211_200202.png
    snap20101211_200202.png
    137.4 KB · Pregleda: 78
  • snap20101211_200211.png
    snap20101211_200211.png
    165.4 KB · Pregleda: 76
  • snap20101211_200215.png
    snap20101211_200215.png
    206.4 KB · Pregleda: 75
  • snap20101211_200218.png
    snap20101211_200218.png
    38.6 KB · Pregleda: 71
Pozdrav svima, prvi put se uključujem u ovu temu, mada već duže vreme posmatram! :)

Pregledao sam stare poruke i nisam našao pravu aplikaciju za snimanje razgovora. Ako neko zna i nije mu problem da preporuči, bio bi zahvalan. Video sam i probao neke, ali ukoliko nije uključen spikerfon snimak je neupotrebljiv, konkretno radi se o Desire-u.
 
Je l ovo zvanicni update za market? Beta ili sta? Kako to to da nema updatea iz samog marketa?
 
Kako da podesim na wildfire-u da mi uslikane slike sačuva na karticu? Jel moguće ovo uopšte na ne root-ovanom telefonu?
Paaaa... slike se i čuvaju na sd kartici, u DCIM folderu...


Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk
 
Biće update i na telefonu, rekli su da će trebati najduže dve nedelje da svi dobiju update.
 
Ne znam da li je to samo meni, ali:

Jutros kad sam upalio market video sam payed aplikacije sa cenama izrazenim u dinarima!!

Ako ima jos neko to da potvrdi, to znaci da smo konacno dobili mogucnost kupovine aplikacija preko Marketa!!!

Evo i slika da ne ispadne da lazem:

snap20101212_110152.png
snap20101212_110212.png



Na Marketu rade Visa Virtuon kartice, ja sam juce i prekjuce kupio 5-6 aplikacija.
 
Poslednja izmena:
Kod mene je jos stara verzija marketa i nema placenih app...
 
Vlasnici SGS-a moraju biti na XEU product code-u!!!!
 
Ne znam da li je to samo meni, ali:

Jutros kad sam upalio market video sam payed aplikacije sa cenama izrazenim u dinarima!!

Ako ima jos neko to da potvrdi, to znaci da smo konacno dobili mogucnost kupovine aplikacija preko Marketa!!!

Evo i slika da ne ispadne da lazem:

snap20101212_110152.png
snap20101212_110212.png



Na Marketu rade Visa Virtuon kartice, ja sam juce i prekjuce kupio 5-6 aplikacija.


Meni se to desilo pre jedno mesec dana i tako je stajalo par dana i posle nestalo, a i ljudima na drugim forumima se isto dešavalo da cene budu izražene u dinarima.
 
Poslednja izmena:
Lep je ovaj market, mada mi malo ide na živce ona zelena "pruga", prevelika je.

Anyway, šta treba da formatiram kada vraćam nandroid backup? Čisto da znam, jer sam do sada 2 puta vraćao i oba bezuspešno. Jednom nije hteo da prođe htc logo, a drugi put nisu radile neke aplikacije (radile su pre backup-a, ali posle čačkanja nisu) :D.
 
Uradi full wipe (factory reset).
 
@Tetsuo

Uradis full wipe/factori, pa onda na advance i obrises dalvik cache...

Onda vratis backup...
 
ja koristim black market i radi savrseno :D. => applanet.net
tako da me ovaj standardni market vise ni ne zanima... Takodje ima neki my market, koji simulira lokaciju telefona pa mogu da vidim sta se nudi na US marketu ili bilo kom drugom...
 
Nek mi se android javi kad budu dodali filter opciju na marketu,do tada...bleh!
 
Pitanja u vezi prebacivanja aplikacija na sd karticu:

Instalirao sam CyanogenMod na HTC Wildfire i mogu da prebacujem aplikacije u Manage applications (Move to SD), ali koliko sam primetio ne prebacuje cele nego jedan deo. Primetio sam da se spominje particionisanje kartice da ima i ext3, pa me zanima sta se dobija time? Je l' cu onda moci cele aplikacije da prebacujem na sd? Takodje me zanima da li mogu sve da se prebace ili samo one koje to podrzavaju? Da li widgete mogu da prebacujem, to sam cini mi se isto negde procitao da ne moze?
 
Nazad
Vrh Dno