Šta je novo?

Prison Break: The Conspiracy

nex999

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
20.10.2004
Poruke
9,158
Poena
685
Moja oprema  
CPU & Cooler
Threadripper 1950X_Noctua NH-U12S
Matična ploča
MSI X399 Aorus
RAM
32GB GSkill
GPU
EVGA RTX3090
PSU
Corsair AX1000
Kućište
NZXT H710i
Monitor
2xLG 4K, LG CX
Igra po nama poznatoj seriji...Igru ce izdati Deep Silver, jos se ne zna datum izlaska.

The protagonist of the "Prison Break" game is Company agent Tom Paxton. He is sent to the Fox River State Penitentiary to find out why Michael Scofield (the hero of the TV series), a man without a previous criminal record, became a bank robber. The storyline runs parallel to the first season of "Prison Break": Paxton encounters several characters from the series and experiences key events from his own perspective.

The action adventure "Prison Break" has all the markings of the award-winning TV series: a compelling story, distinct characters, and fast-paced action. Using diverse climbing and stealth skills, the protagonist Paxton explores numerous locations of the series, all brought to life with great attention to detail.

Mozda i bude nesto od ovoga, ako nista bar je vezano za prvi serijal, kada je serija bila odlicna a posle se survala nizbrdo u kvalitetu.

sbkpbp.jpg

21d3dbb.jpg

2vuhljo.jpg

315k0mf.jpg

21bsuc1.jpg
 
Grafika je dosta losa, ali videcemo gameplay...:wall: Ne verujem da ce bas da bude nesto posebno.
 
Prognoziram zesci fail ovako na nevidjeno :p
 
Sledecih meseci u srbiji i u svetu se ocekuje fail velikog broja igrica,a 2012,cak i potencijalni smak sveta.Hvala na paznji.
Ja sam korisnik2007a uzivo za BenchNews
Ostanite uz Benchmark,
prijatno vece

---------------------
 
Mozda i bude nesto od ovoga, ako nista bar je vezano za prvi serijal, kada je serija bila odlicna a posle se survala nizbrdo u kvalitetu.

Kako kome. Moje mišljenje je da četvrta sezona može stajati rame uz rame sa prvom i drugom, dok isto ne mogu tvrditi za treću.

Što se igre tiče, sumnjam da će doživeti značajniji uspeh.
 
Neka bude kao poslednji Splinter Cell i bicu zadovaoljan - da me panduri ne vide pod slabom sijalicom na pola metra ispred sebe. :D
 
Ako bude kao serija preskacem, osecam fail :p
 
Poslednja izmena:
All aboard the fail ship...:)
 
Nisam gledao PB, ali ako je ovo neka sunjalica, pozdravljam izlazak iste.
 
Nisam gledao PB, ali ako je ovo neka sunjalica, pozdravljam izlazak iste.

da odgledas prison break inace da bude po :smackbum::smackbum::smackbum:, malo sale inace serija je jako dobra i jos ako je gledas epizodu za epizodom toliko pocne da te vuce da gledas sve vise i vise...

igra bi koliko sam video ove filmice biti u fazonu splinter cell ako se nevaram!?
 
ako bude upola dobra kao serija, onda će biti žestoko ******
ako bude upola dobra kao prva sezona serije, onda će biti odlična...
 
E da... svi smo primetili krs grafiku ali od 2 km tetovaza na njemu nema traga ni od hemijske olovke... Wtf?! Pa zar cela serija nije zasnovana na tom "detalju"?!?!?!
 
da odgledas prison break inace da bude po :smackbum::smackbum::smackbum:, malo sale inace serija je jako dobra i jos ako je gledas epizodu za epizodom toliko pocne da te vuce da gledas sve vise i vise...

igra bi koliko sam video ove filmice biti u fazonu splinter cell ako se nevaram!?

A sve je moglo da se spakuje u 2 sezone, jel da.
Ne volim serije gde se vestacki razvlaci.
 
E da... svi smo primetili krs grafiku ali od 2 km tetovaza na njemu nema traga ni od hemijske olovke... Wtf?! Pa zar cela serija nije zasnovana na tom "detalju"?!?!?!
Jel' citas ti sta pise... ovaj tip nije Majkl Skofild.
 
Ne bitno da li jeste ili nije Majkl Skofild cela serija se zasniva na njegovim tetovazama pa je malo glupo praviti igricu bez pomenutih.... Fail!
 
Daj, nemoj upadati ovako u topic i bez ikakvog informisanja o igri flejmovati bez potrebe!
 
Ne bitno da li jeste ili nije Majkl Skofild cela serija se zasniva na njegovim tetovazama pa je malo glupo praviti igricu bez pomenutih.... Fail!

naravno da je bitno jel cela prva sezona se zasniva na tim tetovazama i kako da izadje iz zatvora i da oslobodi brata! a malo je glupo sto se neigra sa majklom nego sa nekim levim likom iako se na ovim snimcima vidi da je i on tu... mozda kasnije ce se igrati sa njime ali da nije bitno to si se jako prevario, pa cela serija se fakticki vrti oko njega...

da si odgledao seriju znao bi to...

@borab

mozda je mogla da se spakuje serija u dve sezone ali onda nebi bilo to to, mislim da je ovo bas kako treba sa 4 sezone odradjeno... ni predugacko a ni prekratko!
 
Ne bitno da li jeste ili nije Majkl Skofild cela serija se zasniva na njegovim tetovazama pa je malo glupo praviti igricu bez pomenutih.... Fail!
1) Uleteo si sa pricom oko tetovaza, hemijske olovke i kako ih na ovom tipu nema... a taj tip, kako je vec receno, nije Majkl. Nemoj sad da teras pricu na drugu stranu, ovde si se zajeb'o, tako i reci. Mislio si da je Majkl - nije.
2) Ima veze sa tetovazama i Skofildom (naravno, kakva bi to igra pod nazivom "Prison Break" bila da nema) - procitaj prvi post, tamo ti je sve opisano.
To sto u igri ne vodis samog Majkla nije toliko bitno, vazno je da se (cela igra) odnosi na njega.

Sto ti rekose, uleteo si k'o indijanac u topic, sa pogresnim informacijama (tacnije, bez ikakvih informacija) i pricas napamet...
 
Nazad
Vrh Dno