Šta je novo?

Frontlines: Fuel Of War-PROBLEM !

batat89

Slavan
Učlanjen(a)
31.12.2008
Poruke
905
Poena
330
Moja oprema  
Mobilni telefon
Xiaomi 12T Pro
Pristup internetu
  1. ADSL
Dobijo sam od druga danas ovu igru i imam probem sa njom!
Instaliro sam je bez problema i kad udjem u igru igra mi tolko sporo radi da je za nepoverovati na ovoj mojoj masini.
Probo sam bez patcha onda i onda mi malo bolje radi ali jos se vuce.
Sve mi igre normalno rade.

Ucemu bi mogao biti problem?
 
majko mila najdraza... kakav pravopis... dobijo, instaliro, probo, ucemu...

da li imas orginal igre? ako imas - pogledaj na njihovom sajtu i/ili pisi njihovom Supportu...
ako imas pirata, jedino da zoves Milana Tarota
 
majko mila najdraza... kakav pravopis... dobijo, instaliro, probo, ucemu...

Pa ni tvoj nije nešto bolji. ;P Gde ti je veliko slovo na početku rečenice, aaa? ;)

p.s. Bravo za Tarota! Ja isto šaljem kod njega sve koji postavljaju glupa pitanja. :)
 
Poslednja izmena:
Kakvo sam ja glupo pitanje postavio?
Pitao sam lepo a vi sto ste n*d*k*n* i sto se pravite pametni bolje da ucutite.
Ko je voljan da pomogne nek kaze a ovi sto postavljaju glupe odgovore nemojte da se javljate s*p*i*e!!!!
 
Probaj kada kreneš sa igranjem da minimiziraš igru i preko Task Managera da joj podesiš Set Affinity samo za jedno jezgro.
Možda upali.

Ako ne znaš to je ovako:nađeš u Task Manager ***.exe od igre u jezičku Processes,pa na taj ***.exe desni klik i izaberi Set Affinity.Odčekiraj CPU0 ili CPU1 pa ćeš videti može li ti to pomoći.
Ko zna,mada to nije starija igrica da bi tako zezala,ali...
:wave:
 
Poslednja izmena:
Kakvo sam ja glupo pitanje postavio?
Pitao sam lepo a vi sto ste n*d*k*n* i sto se pravite pametni bolje da ucutite.
Ko je voljan da pomogne nek kaze a ovi sto postavljaju glupe odgovore nemojte da se javljate s*p*i*e!!!!

razmisli malo, pises ovde i trazis za pomoc, a ni ne potrudis se da lepo srocis ili makar procitas sta si napisao pre nego sto postujes na forumu.

po tvojim recima, sve ti drugo dobro radi sem ove igre, tako da najverovatnije ona pravi problem. ako je legalno kupljena, kao kupac imas pravo na podrsku od strane proizvodjaca. za sve drugo - ovo nije takav forum.

btw, vidim da znas da "psujes" na forumu, sto bi trebalo da znaci i da znas da se makar pristojno izrazavas.

poz, od "n@drk4n0g"
^_^
 
razmisli malo, pises ovde i trazis za pomoc, a ni ne potrudis se da lepo srocis ili makar procitas sta si napisao pre nego sto postujes na forumu.

po tvojim recima, sve ti drugo dobro radi sem ove igre, tako da najverovatnije ona pravi problem. ako je legalno kupljena, kao kupac imas pravo na podrsku od strane proizvodjaca. za sve drugo - ovo nije takav forum.

btw, vidim da znas da "psujes" na forumu, sto bi trebalo da znaci i da znas da se makar pristojno izrazavas.

Ovo je apsurdno.
Koliko je ljudi i za kakve sitnice i "gluposti" tražilo pomoć pa im se izlazilo u susret i nije im rečeno da traže - podrsku od strane proizvodjaca (bilo da je software kao program ili kao igra) ,i sada čovek postavi ovo pitanje i sledi odgovor: za sve drugo - ovo nije takav forum.(???)
Ajde molim te...a kakav je?
Svašta.
Čovek traži pomoć i objašnjenje i znači treba mu pomoći ako se zna i može.
Ni naznake od neke "piraterije" nije bilo u njegovom pitanju. (bože moj kako smo odjednom sada svi naprasno "dobri")

Ako nećete da mu pomognete ne morate mu se potsmevati,"pametovati", i spamovati temu o pravopisu,nego se okrenite i idite dalje,ili ga uputite na nešto drugo.
I onda - zašto psuje,a pre toga ga malte ne nazivate glupakom i neobrazovanim (ne direktno,ali to je to).Naravno ni njegova reakcija nije opravdanje,ali je prava srpska :d

Baš ružno i bezveze.
Nije teško biti fin :)

...Probo sam bez patcha onda i onda mi malo bolje radi ali jos se vuce...

Imaš osam patch-eva i hotfix-eva za ovu igru (ne znam koji si probao) ,pa vidi,možda neki ispravlja tu vrstu problematike,ako nije ono što sam ti predložio tri posta pre ovoga.
http://www.gamespot.com/pc/action/f...wnloads.html?mode=official&tag=tabs;downloads
http://www.gamershell.com/search/?q=Frontlines:+Fuel+Of+War
 
Poslednja izmena:
ostajem pri stavu da ako trazis od ljudi pomoc makar bi trebalo sa svoje strane da se potrudis da lepo srocis i opises svoj problem. i makar odvojis 5s pre nego sto stisnes Send procitas jos jednom sta si napisao.
po meni to je neka osnovna kultura za neki forum, a da zna kako se postuje po forumu, vidi se po tome da zna da napise "psovke" a da mu ih forum ne izedituje.

draske73, sa moje strane svaka ti cast za pokusaj pomaganja...
 
a da zna kako se postuje po forumu, vidi se po tome da zna da napise "psovke" a da mu ih forum ne izedituje.

draske73, sa moje strane svaka ti cast za pokusaj pomaganja...

To za editovanje stoji i slažem se.
A za tvoj odgovor meni - bilo da je sarkastično ili rečeno "normalno",to je ono što ja mislim da bi moglo da mu pomogne.

Igrao sam pre par dana R6 3 - Raven Shield i kretanje u igri je bilo usporeno - samo kretanje - pa sam rešio problem isključivanjem jednog jezgra,mada je on starija igra,pa kao što rekoh ne znam da li bi to uticalo na ovaj naslov.
 
prema tebi nije bilo sarkazma.
kada kucam sarkazam, to se odmah oseti :D
 
Nevredi pokuso sam draske73!!!
Hvala ti na trudu ali cu bataliti ovu igru nesto nestima dal do pc ili do igre stvarno neznam.

Pozdrav...
 
Nazad
Vrh Dno