Šta je novo?

Code of Honor 3 - Poljski Modern Warfare :)

vladeck2204

Slavan
Učlanjen(a)
24.10.2006
Poruke
17
Poena
304
DESPERATE TIMES CALL FOR DESPERATE MEASURES

Join an elite squad of the French Foreign Legion, given by the president an emergency right to operate in France, on its first mission in the country of origin. With a nation-wide social crisis in the background, fight a malevolent crime organization who plans to take advantage of the situation and mount a large scale weapon theft that could destabilize the world.

GAME FEATURES:

* Immerse in a realistic world of stunning detail, dynamic lighting and breathtaking effects
* Use modern fire arms and unique tactics to quickly locate and eliminate the enemy
* Stay safe thanks to the covert firing system: “blind fire” from behind walls or low obstacles
* Shoot enemies through thin walls taking advantage of realistic bullet penetration system
* Modify your weapon to maximize its effect
 
Poslednja izmena:
Jos jedna City interactive igra u FEAR engineu... ooooo neeeee!
 
Kad je pre ova igra uspela da dozivi treci nastavak :zgran:

Pa prvi deo ovog "serijala" sam igrao prosle godine u ovo vreme :trust:
 
Poslednja izmena:
kakva je igra inace?tj prosli deo ?
 
Prvi je bio krsh. Drugi nisam igrao (s razlogom).
 
Poslednja izmena:
Jel igra ovo ko? Ja igram vec dva sata. Nije lose, kad nema bolje. Igra je radjena u FEAR engine-u, i uopste nije losa. Grafika je ok, napucavanje je ok. Mada podseca na FEAR, zbog grafike.

Nije bas da se skace od srece, ali moze da se igra.

P.S. Pitam se koliko li ih je kostao FEAR engin. Da li im se isplati uopste? Ipak je to zastarelo.
 
Jel igra ovo ko? Ja igram vec dva sata. Nije lose, kad nema bolje. Igra je radjena u FEAR engine-u, i uopste nije losa. Grafika je ok, napucavanje je ok. Mada podseca na FEAR, zbog grafike.

Nije bas da se skace od srece, ali moze da se igra.

P.S. Pitam se koliko li ih je kostao FEAR engin. Da li im se isplati uopste? Ipak je to zastarelo.

Igram ja, meni je igra skroz vrh. Treba mi pomoc ako jos neko igra ovu igru, stigao sam do nivoa 'The Vault' gde treba da defuziram 5 bombi, uspem 4 da nadjem ali poslednju nikako pa ako neko zna molio bih da mi objasni.
 
fear engine koliko god bio zastareo ima jednu lepu osobinu a to je da sve "prsti" od efekata vatre, rikosetiranja, kolizija i sl. malo koja engine ima tu dinamiku balistike vatrenog oruzja kao fear-ov.
 
Instalacija???

2d28xtc.jpg


Kad hocu da instaliram ovu igru izbacuje mi ovakvu gresku?
Dal zna neko resenje?
 
ja pri startovanju dobijam poruku failed to initialize client - unknown error
 
Nazad
Vrh Dno