Šta je novo?

Memento Mori

zeljko

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
13,363
Poena
1,030
Napokon jedne avanture koja sasvim lepo parira i mene najvise podseca na secret files... radi se o klasicnoj point&click, grafika je full 3D ali je pogled fiksiran uglavnom i slican 2D avanturama
Grafika je malo prezahtevna jer na ispod 60fps-a mis laguje tako da sam snizio dinamicke senke i FPS je skocio za 100% sad se krece od 80 do 300 a sve na max +AA , AF padao je i na 30...

Tek sam igrao ~2h pa neznam da li ce se igra dalje malo vise komplikovati ali nadam se da oce
 
nije naziv ochajan nego je odlichan, najbolja izreka ikada
 
:wall: ti sigurno ne :D
 
To je jedna od najpoznatijih izreka. Ako je ne znaš sam si kriv...
Naziv igre je zapravo jedini razlog zbog kojeg razmatram da li da je probam. Ostalo što sam čuo o njoj me za sada nije privuklo.
 
Zapravo je pre "Seti se da si smrtan"
Enivej... je l' probao još neko igru?
 
pa naravno da ne pricam, a i neverujem da iko ovde prica osim bande koji misle da pricaju zbog Dr i slicnih prefiksa u svom imenu..
au brate sta pricas ti :|
ta "banda" ce da te lechi ako se ne daj boze razbolish tako da ti predlazhem da josh jednom razmislish (malo dublje) o ovoj izreci :)
 
A sto toliko skrecete sa teme ja sam napravio gresku u nazivu i vidim neko je od moderatora ispravio... mislim ko voli avanture ko ja, igrat ce igru ako je dobra a ne zbog naziva....

Inace ja je prelazim ali nisam se odusevio do sad, previse linearno a prica klasika.., zagonetke proste... iskerno dosta mi je vec ovakvih igara kad se setim 60% zadnjih avatura sve su se bazirale na neka proseravanja sa "poznatim imenima"

A i vidim i vi koji se palite na neke nazive ni ne igrate je...

PS: o dokrotima u srbiji jako lose misljenje imam i ako se razbolim bolje odma da odapnem nego pod noz nekom da dodjem.....
 
Poslednja izmena:
Ja zavrsio igru od pocetka do kraja je 99% linearna.. na pocetku je obecavala ali sve se to rastopilo u prelakim zagonetkama sa malim brojem predmeta u inventoru i klise pricom...... da sam znao da je takva ne bi ni otvarao ovaj topic... al sad ljudi bar znaju kakva je

Steta ovi sto obozavaju neki glupav naziv je nece odigrati sad :p
 
Ja znam neke izreke (imao sam u skoli latinski jezik) :d

Memento mori znaci "Secaj se da si smrtan" :)

@tema
mislim da je ok naslov :)

pa naslov je OK za one koji znaju znacenje jer tako mogu da se prave pametni, sto je izgleda nekima stvarno potrebno :p
 
samo da dodam da je izreka toliko glupa da sam mislio da je istetoviram... samo se dvoumim izmedju ove i panta rei :-D

A za zeljka ne verujem ni da je srpski bas imao u skoli, a ne latinski :D

koji je ovo offtopic... nevermind, jedan gore dole :D

ono sto sam hteo da kazem je to da je ime u svetu igara, pored studija koji ga razvija VRLO bitan element.

Da li bi ti radije igrao igru koja se Night Of The Explosions ili Call of Duty?!

Mislim, na sta bi to licilo?!

Lose igre, dobro ime moze lepo da proda...

Ja bi se prvi zaleteo na nju na nekom standu...
 
samo da dodam da je izreka toliko glupa da sam mislio da je istetoviram... samo se dvoumim izmedju ove i panta rei :-D

A za zeljka ne verujem ni da je srpski bas imao u skoli, a ne latinski :D

koji je ovo offtopic... nevermind, jedan gore dole :D

ono sto sam hteo da kazem je to da je ime u svetu igara, pored studija koji ga razvija VRLO bitan element.

Da li bi ti radije igrao igru koja se Night Of The Explosions ili Call of Duty?!

Mislim, na sta bi to licilo?!

Lose igre, dobro ime moze lepo da proda...

Ja bi se prvi zaleteo na nju na nekom standu...

Pa ja nikad necu kupiti igru sa kioska, i ako budem imao kesa za originale prvo cu prbat pirata pa na osnovu toga odluciti....., sta mene briga sta ostali ljudi rade i na kojoj osnovi rezonuju, ionako nemam neko super pozitivno misljenje o ljudskoj vrsti

A to jel sam ja imao srpski u skoli nije tvoja briga, latinski sam imao ali samo strucne nazive i mrzeo sam ga...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno