Šta je novo?

FIFA 2010

Iskreno želim da verujem da ih i dalje uče jer smo vrlo verovatno išli u istu školu...

Symo, piše kick off shoot exploit, ne kick off, razumeš kako se vezuju sintagme?
 
Kakav engleski, jedva maternji veze :)
 
pa sta znaci to prevedi!!!!
 
pitaj uč'telj'cu :d

Ako ni ona ne zna, google sigurno zna ;)
 
Poslednja izmena:
Symo zašto spamuješ i praviš se blesav?

edit: nije ni važno, zaboravi da sam pitao...
 
Poslednja izmena:
Ne nego da golman bude spremniji na takve lopte, da ta lopta ide jednom u 30 pokusaja u pravcu gola, i tako..
 
Symo, da si ti najbolji developer sportskih igrara na svetu kapiram da bi se tek za 200 godina pomerili od ideje jedno dugme za sve poteze i 2D fudbala iz ptičije perspektive jer bi se uveliko pitao "kako sad 3D fudbal? kako to sad da se uradi?".

Borise: Ja mislim da će to jednostavnije da urade, pošto se to dešava samo kad se krene sa kick-offa ubace običnu skriptu sa kojom nije moguće pogoditi gol sa centra i to je to. U svakom slučaju, što se mene tiče, dovoljno je samo da golmana ostave da stoji na gol liniji pri takvim pokušajima pošto se uglavnom "problem" dešava zato što on izadje napred bez razloga van peterca.
 
Poslednja izmena:
Ma to je glupo za skirptu moguce je da se da gol sa centra i golman na pocetku utakmice ne stoji na gol liniji nego negde na penalu.Tako da je moguce dati gol ja ne znam sta fali u 09 samo da naraove boljeg golmana da moze da odbrani ali ne svaki put zato sto bi bilo glupo da stalno odbrani.Ima kad se nadje dobar sut i kaad moze da se da gol
 
Symo, upravo zbog takvih poput tebe i gorih (o da, ima i gorih) FIFA ima skroz da izbaci takvu mogućnost kako bi ostali koji se trude da koliko toliko igraju igricu mogli na miru da igraju online za rank. I isto tako ima da srede i kartone pa nećeš više moći da kršiš sa ledja u kontri 1na1 znajući da ćeš dobiti samo žuti jer su bekovi u liniji sa mojim napadačem.

Kimi, to je nešto drugo. U FIFI se meni a i mnogima koje poznajem da povedu i frajer šutne sa centra i izjednači. Tako sam jednom poveo 3:0 - on imao u 45+ kick-off i odmah u drugom poluvremenu imao opet kick-off i eto 3:2 da bi stigao do 3:3 u 89tom. Sva sreća pa je u produžetku promašio pa sam ga dobio na penale. Možeš misliti koliko može biti iritirajuće kada igraš na penale sa nekim ko blage veze sa igrom nema a stigao je dotle samo zato što je FIFA ostavila taj bag.
 
Symo, upravo zbog takvih poput tebe i gorih (o da, ima i gorih) FIFA ima skroz da izbaci takvu mogućnost kako bi ostali koji se trude da koliko toliko igraju igricu mogli na miru da igraju online za rank. I isto tako ima da srede i kartone pa nećeš više moći da kršiš sa ledja u kontri 1na1 znajući da ćeš dobiti samo žuti jer su bekovi u liniji sa mojim napadačem.

Koliko ja znam sa ledja je moguce krsiti i bez faula.a i ne treba da diraju kick off.Ja sam igrao na utakicama na kojima su davali golaove sa centra pa ti vidi..
 
Ja sam igrao na utakicama na kojima su davali golaove sa centra pa ti vidi..

I to ti ne smeta? Normalno je da primiš 3 gola sa centra u jednoj utakmici?

@gold: niko ne dolazi da proziva, pre bih rekao da pojedini dolaze online kako bi lupali što je moguće veće nebuloze...
 
Poslednja izmena:
ne smeta mi zato sto je to de fudbala nigne ne psie da ne sme da se sutne sa centra ovako je jos realnija igrica kad moze da se da gol sa centra
 
ne smeta mi zato sto je to de fudbala nigne ne psie da ne sme da se sutne sa centra ovako je jos realnija igrica kad moze da se da gol sa centra

Symo , ako je tebi realno to sto mozes da das gol sa centra KAD GOD HOCES , onda stvarno ... :wall:
 
sta pricas ti?kako stalno valjda o tome odlucuje kvalitet golmana....i spremnost moze da pogleda u zemlju za trenutak a ono oni sutnuli....ako je dobar sut moze da ga odbrani ako uspe ako ne uspe neka da gol
 
.i spremnost moze da pogleda u zemlju za trenutak a ono oni sutnuli....ako je dobar sut moze da ga odbrani ako uspe ako ne uspe neka da gol

pa po ovom sto je reko vladimir, njegov golman izgleda nonstop gleda u zemlju :D .. i to pogotovo kad vladimir postigne gol :d

U FIFI se meni a i mnogima koje poznajem da povedu i frajer šutne sa centra i izjednači. Tako sam jednom poveo 3:0 - on imao u 45+ kick-off i odmah u drugom poluvremenu imao opet kick-off i eto 3:2 da bi stigao do 3:3 u 89tom.
 
Čisto kimi da te dopunim sa informacijom da je to bio Cech u pitanju a dešavalo mi se i da Buffon primi. Ako oni nisu sinonim za "spremne" golmane onda ne znam ko jeste ;)

Symo, da ne igraš igricu pa da razumem baljezgarije koje pišeš. Ovako samo spamuješ bez ikakve veze. Biće da su svi ljudi koji kukaju za taj glitch u igrici ludi kao i EA koja je ljudima "izašla u susret" i rešila nešto što je odavno trebalo da se reši i da jedino Syma to kapira kao realnost i stoga, kick-off exploit mora da ostane, jer Syma has spoken :d
 
Poslednja izmena:
Ali ne verujem da dozvole takav propust u 2009-oj godini :)
 
pa nije brate ja nisam ni jednom dao gol sa centra.Uvek ode pored ili golman uhvati samo je mozda 3 puta bio dobar sut koji je golman odbranio.....
 
pre ce biti da to ti radis!!Ko zna koliko vremena provodite za fifom pa ste uradili i ono nemoguce!
 
Ali ne verujem da dozvole takav propust u 2009-oj godini :)

Ako je za utehu, i PES ga ima u odredjenom obliku samo što se malo teže dolazi u takvu situaciju. Pazi, ako naletiš na normalne igrače to i nije propust jer niko neće ni pokušavati to, nije to nešto što ne može da se izbegne i verujem da kada su radili beta testing (ako ga je i bilo prošle godine) da prosto nisu ni razmišljali o tome. U svakom slučaju, da je jako glup bug, jeste, pogotovu jer nemaš manual za golmane - da to imaš sredio bi problem u sekundi.

U svakom slučaju - ljudi su se žalili na to - ovi poslušali i popravili. Ljudi su se žalili da je igra pomalo i brza - najavili su da će nova igra biti sporija. Žalili su se da su brzi igrači i previše brzi u odnosu na prosečne štopere - najavili su da će i ta razlika da se smanji. To je ono što mi se trenutno dopada kod FIFE. Slušaju.
 
Nazad
Vrh Dno