Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

e ljudi koji je fazon sa mts-om ?
msm lg 4x kosta 32000 sa bell 400, msm nov telefon kosta 30000
da li su oni samo zeljni para ili misle da smo mi budale ? :/
 
Al ne, vidi ovako. Sad sam video, ugovor mi traje do 15.11.2013. Ja trenutno nemam 50% popusta na KT 500. Jel mogu ja sada da predjem na MyBel i da dobijem 50% sa produzavanjem ugovora za godinu dana (do 15.11.2014.)?

Ne možeš da produžiš ugovor dok ne dođeš na 3 meseca do isteka ugovorne obaveze, ali ono što možeš da uradiš je da pređeš sa kt na postpaid (skuplji od KT paketa na kom si), i da zadržiš 50% off, a sav osnovni kredit prelazi u avans, dok se internet i bonus kredit brišu.
 
@mikec: Sta si ugovorio do 15.11.2013. ako ne 50% off?
 
Ljudi ja trenutno nemam 50% off. Uzeo sam telefon uz KT500. zanima me kada mogu da ostvarim 50% off? Jel mora tek kada istekne ugovor?
 
Kako da zadrzi 50% off kad ga ni nema vec je uzeo telefon?
To je onda nesto novo :)
 
Moram da komentarišem tarife MTS-a. Aktivirao sam karticu 064 iz paketa Zvezda - Partizan, pozvao broj u mreži 064 i nakon 8 minuta i 12 sekundi razgovora u mreži proverio stanje, skinuli su mi tačno 100,oo dinara kredita. Neverovatno. Obzirom da imam kartice sve 3 mreže, a opšte je poznato da svi "šamaraju", smatram da ništa bolji nije "Telenor", ali ubedljivo najpovoljniji je VIP, jer minut razgovora u postpaid paketu tarifira mi nešto ispod 2 dinara, i to prema svim mrežama i fiksnim na teritoriji Srbije.
 
E to he upravo ono sto me zanimalo. A na mybel se prelazi odlaskom u mts ili zvanjem korisnickog servisa? To je u svakom slucaju najbolje uraditi na kraju meseca, zar ne?
 
^ Prelazak samo u poslovnici, dobijas novi SIM. Najbolje predji kad ti se istrose bonus minuti u mrezi i data saobracaj.

Pazi, MyBel paket ne prenosi neiskoriscene minute u sl. mesec, kao Mix/MixNet tarife. Za MyBel pretplatu u mesecu prelaska placas proporcionalno broju dana koriscenja - ne punu pretplatu.
 
Kad bude moglo 50% off, uzmem neki MixNet i miran sam. Do tad cu na mybel. Hvala puno.
 
^ We aim to please. :)

MyBel, za koji sam jedva znao da postoji, nije losa zamena za upropasceni KT - za pozive u mrezi.
 
Poslednja izmena:
Ma meni u KT pozivi skupi oduvek pa sam slao poruke. Ajd i to nekako ne smeta, vec sad skoro poskupele poruke sa 0,8 na 3,69 din.
 
^ Sto nisi koristio tarifne opcije dok su postojale mesecima u KT: minut i SMS: 55para? Sad je KT obesmišljen.
 
Koristio jesam kad mi je trebalo. Al' vise volim da se porukam.
 
^ Za prosli mesec poslao sam 21 klasican SMS, sve drugo bilo je preko Vajbera i Whatsapp - buducnost porukanja. ;)
 
Tek sad sam usao na forum.
@shexpir hvala na info. :)

@owim da sestra ima avans, ali nekih 3000 din prenetih sa KT. Ne znam koliko je to zadovoljavajuce glavonjama u mts. Ili ce morati da doplati jos 6000? Sto verovatno nece doci u pitanje, jer to nece raditi... Onda ce morati poneti neki pripejd broj kad krene preko grane.
 
^ Najbolje da pozoves danas 789 i da pitas i napisu nalog. To sto trazis je van procedure, samo da znas.

Pripejd roming je cesto jeftiniji zbog USSD call-back funkcije. :)
 
Poslednja izmena:
^ Najbolje da pozoves danas 789 i da pitas i napisu nalog. To sto trazis je van procedure, samo da znas.

Pripejd roming je cesto jeftiniji zbog USSD call-back funkcije. :)

Koje nisam uspeo da koristim uopste u nekim zemljama:) U Turskoj mi nije funkcionisao USSD callback recimo :(
 
Moze li neko reci kada se uzima telefon na ugovor i tamo pise 12 rata recimo 1300din jer za to moze samo licna karta pa stize sa racunom ili moras biti zaposlen?
 
buducnost je da ce operateri to blokirati ili naplacivati - kada se koristi njihova mreza :) vec danas imas pokusaje ;)
Buducnost je ono sto je Neo rekao u Matriksu (finalna scena iz govornice, prvi deo):

I know you are out there
I can feel you now
I know that you are afraid
You are afraid of us
You are afraid of change
I don't know the future
I didn't come here to tell you how this is going to end
I came here to tell you how this is going to begin
I'm going to hang up this phone
And then I'm going to show these people what you don't want them to see
I'm going to show them a world without you
A world without rules and controls and borders and boundaries
A world where anything is possible
Where we go from there is a choice I leave to you
 
Treba mi savet. Istekao mi je ugovor, zvali su me sa 790 i nude mi One Touch 992D za 1dinar uz trenutni paket (sad sam na Mix Net M, mesecni prosek 2000, segmentacija 6) ili HTC Desire X i Huawei G600 za dinar ako predjem na Mix Net L (ne bih da prelazim na drugi paket). Dal mi se isplati da se cimam do poslovnice ili i u poslovnici mogu da ocekujem istu ponudu? Kakva su vam iskustva?
 
Treba mi savet. Istekao mi je ugovor, zvali su me sa 790 i nude mi One Touch 992D za 1dinar uz trenutni paket (sad sam na Mix Net M, mesecni prosek 2000, segmentacija 6) ili HTC Desire X i Huawei G600 za dinar ako predjem na Mix Net L (ne bih da prelazim na drugi paket). Dal mi se isplati da se cimam do poslovnice ili i u poslovnici mogu da ocekujem istu ponudu? Kakva su vam iskustva?

Ja sam juče produžio ugovor (koji mi inače ističe u maju) i dobio Alakatel 992D za 1 din. u poslovnici. Takođe bio i ostao na Mix Net M paketu. Nudili su mi samo još Nokiu Ashu 300 i 302. Druge telefone nisu ni imali u poslovnici. Rekli mi da sam u petoj segmentaciji. Mesečni prosek oko 1300-1600 din.
 
Čekaj, je l` to sa 50% off ili puna cena. Mislim kombinacija sa telefonom za dinar?
 
Jel' ti ne vidis ono sto pise u samom nazivu ove teme ili je nesto drugo u pitanju?
 
Je l` ti ne vidiš da je tema iz 2009. godine i da je naslov teme (možda) od tog dana, pa rekoh da nisu nešto promenili. Ili je možda nešto drugo u pitanju?
Usput, bilo je u par navrata da su ljudi dobijali i jedno i drugo, pa nek to bude odgovor na drugi deo tvog ljubaznog odgovora.

Npr. http://www.elitesecurity.org/p3275039
 
Poslednja izmena:
Tema iz 2009. godine... sta bre!?!

O cemu bre ti trucas, aman???
Posto ne mozes ni ovo da skapiras - da probam da ti nacrtam: ne, naslov teme nije iz 2009. godine, iako sama tema mozda inicijalno jeste. Naslov teme je bio "normalan", a onda je pre mozda mesec-dva dodato naknadno ono sto pise u zagradi zbog tebe i takvih slicnih tebi kojima neke ocigledne stvari pak nikako nisu jasne.
 
Nazad
Vrh Dno