Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

^ Mnogi ne znaju da 50% promocija ukljucuje i Kontrol mobilni net. Mene je supervizor nakon razgovora zvao da mi potvrdi posle provere da moze. Naravno, ugovor najmanje 1 god, ne 6 meseci.

Za vaucer i net pakete ne znam.
 
Meni rekose da nema 50% promocije na internet, samo postpaid paketi. 50% se navodno odnosi da dobije vise MB i sms poruka a ne na nizu cenu paketa. Mada iskren da budem 5 min je bockala po racunaru i nije mogla da nadje nikav info, ja sam je prekinuo u trazenju posto sam video da tu nema nista za mene.
 
Hahahahahaha, 50% se naravno odnosi na cenu paketa.
 
Evo sta kazu iz korisnickog servisa Telekoma
Postovani,

Kampanja "Popust na mesecnu pretplatu 50%" ne obuhvata tarifni profil Control Mobilni Net.

S postovanjem
Telekom Srbija
 
^ Iz istog tog korisnickog dobio sam suprotan odgovor, naglasam, posle provere koju sam zahtevao (oni su mene zvali).
 
Dva dana. Nisam ni video da su mi odgovorili pa sam danas posalo jos jedan mail :D
 
^ Nije da se i ja pravim pametan, rekli su da je bilo promena i da najbolje da mi jave kad se konsultuju, supervizor me je zvao i rekao da moze. Posto je to usmeno, od toga nemam nista. :(
 
Zvao sam jutros 789 i potvrdili mi da 50% popusta vazi za Kontrol mobilni net. Ja sam samo glasik, nista vise. :)
 
Da li je neko imao iskustva sa promenom tarifnog profila? Imam Prva Droid mini paket i pod ugovorom sam 6 meseci. Da li ga je uopste moguce menjati za MixNet L paket? :)
 
ja sam sa kontrole troskova 500 presao na mixnet m, na nekih 7-8 meseci do isteka ugovora. pritom sam i uzeo telefon na pocetku, tako da ne verujem da ce praviti problema.
 
Prvo loše iskustvo sa MTS-om. Naručio sam 992D uz p.p. preko webshopa u ponedeljak i danas stiglo. Međutim!Sim kartica će biti aktivna tek sledeće nedelje, kad se papirna dokumentacija vrati MTS-u,broj telefona koji sam odabrao nije taj već neki drugi(u kor.cent. MTS-a kažu da je nemoguće birati broj preko webshopa???,u prilogu slika izbora broja govori drugačije???)Vredi li šta da odem sutra u poslovnicu da nešto pokušam da ispravim???
Untitled.png
 
Poslednja izmena:
Prvo loše iskustvo sa MTS-om. Naručio sam 992D uz p.p. preko webshopa u ponedeljak i danas stiglo. Međutim!Sim kartica će biti aktivna tek sledeće nedelje, kad se papirna dokumentacija vrati MTS-u,broj telefona koji sam odabrao nije taj već neki drugi(u kor.cent. MTS-a kažu da je nemoguće birati broj preko webshopa???,u prilogu slika izbora broja govori drugačije???)Vredi li šta da odem sutra u poslovnicu da nešto pokušam da ispravim???
Pogledajte prilog 107871

Odnesi im taj SShoot da vide da je moguće,probaj ništa te ne košta,osim vremena.
 
Bio sam danas u MTS-u i ovako stoje stvari.Filijala i web segment MTS-a su koliko sam uspeo da zaključim dve potpuno odvojene firme.U filijali nemaju pojma da sam išta kupio kod njih.Broj koji sam tražio je slobodan,ali oni nemaju pojma zašto ga nisam dobio!Verovatno zbog neodgovornog ponašanja,ne vidim drugi razlog.Ugovor koji sam potpisao mora fizički doći do osobe u webshopu da se lično uveri da sam ga potpisao.Verovatno postoje "pregledači":D koji to rade.Tek onda se aktivira sim kartica.Mnogo bi jednostavnije bilo da sam otišao u filijalu i sve završio kako sam i zamislio.Nikakve veze nema ni to što mi je ovo treći ugovor kod njih.Samo da se ne zagubi negde taj ugovor dok nestigne na verifikaciju.:DSve ovo je napisano samo zbog pomoći drugima oko korišćenja MTS-ovog webshopa.
 
Upravo tako, webshop je povezan sa MTS Express-om, sto nema veze sa Korisnickim centrom. Pocetno mesto za tvoju opravdanu prituzbu je broj 790, MTS Express.
 
Zvali su me iz MTS-a, ostavili poruku na sekretarici jer se nisam javio. U vezi sa upitom da li može paketKontrol mobilni net sa 50% popusta na 12/24 meseca. Može, ali samo za studente i postojeće ADSL korisnike. To je update prethodne informacije koju sam postavio u vezi sa ovim paketom na forum.
 
Ja koristim 50% popusta na mixnet L vec nekih godinu i 3-4 meseca,i prezadovoljan sam.Za ove pare nije bilo bolje,sad ne znam dal de nesto promenilo.Uglavnom ugovor mi istekao pre par meseci.Vec su mi slali onaj papir za produzenje,nisam jos otisao.Tj nisam siguran da li moze bolje od ovoga?ja vec imam 50% i mogu da promenim kad hocu,kao da nemam ugovor uopste...ne vidim sta bih mogao da dobijem novim ugovorom?
 
Poslednja izmena:
Bio sam danas u MTS-u i ovako stoje stvari.Filijala i web segment MTS-a su koliko sam uspeo da zaključim dve potpuno odvojene firme.U filijali nemaju pojma da sam išta kupio kod njih.Broj koji sam tražio je slobodan,ali oni nemaju pojma zašto ga nisam dobio!Verovatno zbog neodgovornog ponašanja,ne vidim drugi razlog.Ugovor koji sam potpisao mora fizički doći do osobe u webshopu da se lično uveri da sam ga potpisao.Verovatno postoje "pregledači":D koji to rade.Tek onda se aktivira sim kartica.Mnogo bi jednostavnije bilo da sam otišao u filijalu i sve završio kako sam i zamislio.Nikakve veze nema ni to što mi je ovo treći ugovor kod njih.Samo da se ne zagubi negde taj ugovor dok nestigne na verifikaciju.:DSve ovo je napisano samo zbog pomoći drugima oko korišćenja MTS-ovog webshopa.

Imam slično iskustvo od danas. Nisam za sebe naručivao telefon ali sam učestvovao u tome.
Dakle, telefon naručen prošle nedelje u utorak. Tada operateri nisu hteli ili nisu znali koliko paketu treba da stigne. Valjda su NS i BG udaljeni kao Vladivostok i Moskva. Zanemarićemo činjenicu da negde na sajtu stoji da je potrebno 2 dana.
I tako telefon ne stiže sve do danas (ponedeljak). Tada pozivam telefon 790 da bi operater rekao da narudžbina nije evidentirana iako su zvali u sredu da potvrde. :zgran: U tom razgovoru otkazujem porudžbinu ali, jel da, šta ima da se otkazuje kada porudžbina ne postoji. ;) Odlazim u poslovnicu MTS-a gde službenici rade brzo kao puževi pod sedativima. Posle čekanja ispred vrata pa posle unutra (na sreću) utvrđujem da je ostao još jedan željeni telefon. Radnik na pultu počinje da odrađuje sve neophodne radnje ali onda utvrđuje da je telefon naručen preko interneta. Iako su i meni tvrdili kako oni nemaju nikakve veze sa internet servisom ispostavlja se da to baš i nije tačno. I tada službenik kaže kako je telefon stigao u NS i onda otputovao "kući". Da napomenem da je bilo dežurstvo nad telefonom i pored ulaznih vrata pošto operateri "ne znaju" kada bi paket trebao da stigne. Na svu sreću, oni storniraju porudžbinu (opet čekanje i komunikacija sa BG) i telefon je dobijen. Izabran je i odgovarajući broj i račun može da stiže na drugu adresu (a ne na onu sa lične karte) iako su na 790 tvrdili da račun mora prvo da stiže tri meseca na adresu sa lične karte a tek posle na odabranu. Čitao sam na ovom forumu da su nekome na 790 rekli da ne može da bira broj što je naravno opet MTS-ova podvala. Da ne govorim da je rečeno da broj ne može biti aktiviran dok se papiri ne vrate u MTS.
Sve je dobro prošlo pošto je telefon uhvaćen, ali pitam se šta bi bilo da je telefon u međuvremenu nestao, što se lako moglo dogoditi. Sve u svemu posle ovakvog iskustva neće mi pasti na pamet da išta naručujem preko MTS EKSPRESA (kakva kontradikcija).
 
Ja koristim 50% popusta na mixnet L vec nekih godinu i 3-4 meseca,i prezadovoljan sam.Za ove pare nije bilo bolje,sad ne znam dal de nesto promenilo.Uglavnom ugovor mi istekao pre par meseci.Vec su mi slali onaj papir za produzenje,nisam jos otisao.Tj nisam siguran da li moze bolje od ovoga?ja vec imam 50% i mogu da promenim kad hocu,kao da nemam ugovor uopste...ne vidim sta bih mogao da dobijem novim ugovorom?

Ako je to ono produzenje sa vaucerom, odbaci, tih 3 meseca gubis popust, tako da se uopste ne isplati.

Ne vidim inace zasto bi tek nakon 3-4 meseca "produzivao" ugovor koji je na najmanje godine/dve ;)
 
a ne vidiš i da piše godinu i 3-4 meseca :)
 
Nisam primetio - jos nisam stigao da popijem svih 250mg kofeina jutros kad sam citao :)
Pitanje za vaucer i dalje stoji - ako jeste produzenje vaucerom, ignorisi u sirokom luku :)
 
Da li je neko imao iskustva sa promenom tarifnog profila? Imam Prva Droid mini paket i pod ugovorom sam 6 meseci. Da li ga je uopste moguce menjati za MixNet L paket? :)

Da odgovorim sebi nakon odgovora iz mts-a, ne moze da se menja, moguce je preci samo na veci prva droid paket.
 
Procitah sad tekst promocije ali nigde ne videh da pise za koliko vremena treba da se potrosi tih 1500 rsd?
Ovo deluje kao skroz ok promocija, odes na trafiku, platis karticu 200 rsd i aktiviras promociju.
Edit:
Sad sam aktivirao promociju, vazi 7 dana od trenutka aktivacije. Pa i nije nista posebno promocija :D
 
Poslednja izmena:
Zbog cega vise nema tarifnih dodataka na kontroli troskova?
 
Nazad
Vrh Dno