Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Mislim da 788 automat za promenu tarife ne radi godinu dana. Pozovi 788, unesi PIN, ako ne znas unesi bilo sta tri puta i dobices operatera. Promeni tarifu. Ovaj poziv je besplatan.
 
Zapravo trazi poslednje 4 cifre PUK-a sto sam "skratio sa PIN". :) Meni radi kad unesem bilo sta 3x, javi se operater. :)
 
Za one koji nisu znali, promocija 50% popusta vazi i za paket Kontrol mobilni net, sto je vrlo cool. Dvostruko provereno, iako agenti 789 daju protivrecne info. 3GB za 350din, sve sa modemom. :) Ili 6GB za 650din.

Usput, pripejd i KT data tarifni dodaci u trajanju od 30 dana su promo i vaze do kraja feb. Vredi uzeti 9GB za 1.400din. U pripejdu traju 30 dana a u KT neograničeno.
 
Za one koji nisu znali, promocija 50% popusta vazi i za paket Kontrol mobilni net, sto je vrlo cool. Dvostruko provereno, iako agenti 789 daju protivrecne info. 3GB za 350din, sve sa modemom. :) Ili 6GB za 650din.
A?? Sto bi Hugh Dennis rekao: "WTF are you on about?" ili kako/sta :)
 
Za one koji nisu znali, promocija 50% popusta vazi i za paket Kontrol mobilni net, sto je vrlo cool. Dvostruko provereno, iako agenti 789 daju protivrecne info. 3GB za 350din, sve sa modemom. :) Ili 6GB za 650din.

Kakve modeme daje MTS i jesu li otkljucani?
 
^ Upravo tako, ugovor je 50% off na 1 ili 2 god, posto pokriva period od 6 meseci modem se dobija dzabe, a najbolji od poudjenjh si upravo imenovao.

Obratiti paznju: ako se uzme bez modema (samo SIM) onda se prvi mesec ne dobija nikakav saobracaj (&!@#!). Ako se uzme i modem, dobija se.

Za kraj, kod ovog paketa je obracun na 10KB a ne 100KB i kad se istrosi nema "umanjene brzine" ali ni novih troskova kao kod Surf paketa. Meni idealno, best bang for the buck. :)
 
Ocigledno nije pomenuo neku promociju ili koji paket misli... ili je pobrkao sa prethodnim promocijama?

Da li mogu ove #100 promocije da se aktiviraju nekako drugacije, kao i ostale stvari koje mogu na #100 jer mi u Koreji ne radi USSD :D Vise ne mogu ni stanje da proverim odavde, jer ne radi listing.telekom.rs osim za Biznet korisnike.
 
@Septimus: Kontrol mobilni net ne moze da se "probije". Kad se potrosi - nema. Moze Data dopuna ili auto-dopuna svakog 1. u mesecu. Surf paket moze da se probije, 1MB=2din.

@Alfa: Ko je pobrkao? :) Nisam razumeo. *100# promocije mozda mogu da se aktiviraju pozivom kol-centru ili slanjem mejla sa zahtevom uz kopiju LK. Hoces to da proverim za tebe posto si daleko?
 
Pomenuo si Kontrol moblini net i posle KT; JA sam se zbunio pomesavsi ova dva :) Pardon!
*Pise i za Control mobilni net da je 2RSD/MB preko ukljucenog saobracaja, mada je verovatno greska.

Da, sad sam video na twitter nalogu da mogu promocije da se aktiviraju slanjem kopije LK.
Jos samo da nadjem kako da sada proverim stanje :D
 
^ Stvarno pise i za Kontrol mob net. Ali kako, kad je to zapravo hibrid, kao KT samo za Net? Kad se potrosi, nema vise.

Provera stanja? Hm. Novi Telekom portal to ne nudi. Ne vidim nacin. Sem poziva kol-centru. Mozda to mozes umereno jeftino preko VoIP-a? Znam da je SRB zadnje crevo i da su pozivi ka mob brojevima skupi. Nemam pametan savet. :(
 
Prebacio sam vlasnistvo KT broja na fizicko lice, sa firme, kad sam posao.
Medjutim, iz nekog razloga, MTS naplacuje DUPLO KT racun tog meseca. Nema srazmerno prvom i drugom licu, vec oba placaju punu pretplatu, bilod a je 1. ili 31. ili bilo kog u mesecu uradjen prenos.

Ovo su skroz uvereno rekli u poslovnici, znaci nije nesto sto izgleda da izmisljaju kako stignu :) Watch out!

Ako neko ima drugacije iskustvo - javite!
 
^ Upravo tako, ugovor je 50% off na 1 ili 2 god, posto pokriva period od 6 meseci modem se dobija dzabe, a najbolji od poudjenjh si upravo imenovao.

Obratiti paznju: ako se uzme bez modema (samo SIM) onda se prvi mesec ne dobija nikakav saobracaj (&!@#!). Ako se uzme i modem, dobija se.

Za kraj, kod ovog paketa je obracun na 10KB a ne 100KB i kad se istrosi nema "umanjene brzine" ali ni novih troskova kao kod Surf paketa. Meni idealno, best bang for the buck. :)
Moze li malo pojasnjenje?
Imam vec control mobilni net ali mi je ugovor istekao jos pre 6 meseci, koristim net i dalje.
Da li mogu da odem do Mts-a i produzim ugovor na jos 6 meseci i dobijem 50 % popusta ili da bi dobio popust moram ugovor na minimum godinu dana da potpisujem?
 
Na sajtu pise da Kontrol mobilni internet ima mogucnost prenosa nepotrosenog saobracaja u sledeci mesec ali nigde ne pominju da ne moze da se probije paket.
Virke i Owim - mozete li da potvrdite?
 
Da li je moguce nekako da sa dva post paid broja koja imaju identicne 50% pakete,mislim da je mix net M u pitanju,da li sa jednog telefona,tj,broja,moze da se nekako posalje protok za net od 600mb na drugi broj,tj,telefon?
 
Zna li neko koliko se čeka potvrda o kupovini i dostava preko webshop-a.Naručio sam večeras ženi Alcatel 992D beli(tako je htela:)) uz MixNetM.
 
Upravo se vratih iz Mts-a.
S obzirom da mi je ugovor na control mobilni net istekao ideja mi je bila da produzim ugovor na 6 meseci i da dobijem 50 % popusta + da mi aktiviraju onaj vaucer od 5000 rsd koji sam dobio uz racun :D
Sta sam uradio?
Nista :)
Ne daju 50 % popusta na cenu internet paketa niti moze da se aktivira vaucer od 5000 rsd bez obzira sto si ga dobio uz racun.
Na pitanje zasto su mi slali vaucer ako ne mogu da ga iskoristim rekose mi da su slali svima.
PS. BizNet paketi kao i svi drugi umrezeni brojevi ne mogu da aktiviraju vaucer od 5000 rsd.
 
Nazad
Vrh Dno