Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

na prethodnim stranama... gde se stalno pise ili popust ili telefon.
pa se uvek javi neko sa istim pitanjem na sledecoj.
 
Samo da javim da su mi stornirali 4500din za prekoračenje 188 Mb, sve pohvale za Mts.
 
Aman, po 65946755594. put : ne moze i 50% i telefon. Ili-ili.
 
Eh kad bi moglo i u VIP-u tako... Nama daju samo budjavi Nexus 4 i Samsung LED TV od 32"... E sad to je bez popusta, mada mislim da je bolje ne uzeti popust, a uzeti ovo... Hm...
 
Da li je moguće... :wall: Milijardu puta isto pitanje
Piše li tamo da može?
Ne piše,znači ne može!

Lepo sam ti ja rek'o da bacimo neku kladionicu za ovo pitanje na prethodnim stranama...

Niko nista ne cita, niko ne zna da koristi search i mozda pronadje odgovor na nekoj od prethodnih strana, niko ne zna da ode recimo na sajt mt:s-a i tamo pronadje ono sto ga interesuje... jok, sve gotovani, samo se ceka da se postavi njihovo pitanje i momentalno dobije odgovor. Nema veze sto se vrti po 1000. put.
Tragicno...
 
Al ste svi pametni, na sajtu Telekoma nigde ne pise, a evo pouzdano znam da kod Vip-a moze i telefon i 50% vise minuta i sms-ova u paketu.
 
Naravno da ne piše. Da može pisalo bi.
 
Pokrenuću inicijativu da uvedemo temp ban za lenjost, jer ako bi uveli za ljudsku glupost, brzo bi opustošili forum.
Naziv teme je privremeno promenjen. Ako MTS odobri i telefon i 50% popusta, javite da ispravim :d
 
Poslednja izmena:
Poklon postpaid vaučer

08.02.2013
Ljubav nema granica

I ove godine smo povodom Dana zaljubljenih pripremili prijatno iznenađenje za postpaid korisnike. Svi postpaid korisnici uz januarski račun dobiće i poklon postpaid vaučer sa bonusom u vrednosti od 5.000 dinara za razgovore u mt:s mreži, kao i za SMS poruke i Inernet u domaćem saobraćaju koji se može iskoristiti u periodu od tri meseca od dodele bonusa.

Da biste ostvarili bonus od 5.000 dinara ponesite ovaj vaučer i dođite u neku od naših poslovnica do 31. marta 2013. godine. Potrebno je samo da produžite vaš postpaid ugovor za tri meseca, ukoliko vam još nije istekla ugovorna obaveza. Novi mt:s postpaid korisnici ili oni kojima je istekla ugovorna obaveza, potpisuju novi postpaid ugovor na tri meseca.

Poklon vaučer, ukoliko to želite, možete pokloniti i vama dragoj osobi, a možete ga iskoristiti i uz neku od naših aktuelnih postpaid promocija, s tim što ugovornu obavezu koja važi za datu promociju produžavate za tri meseca.

Bonus u vrednosti od 5.000 dinara vam je na raspolaganju nakon potrošenog saobraćaja uključenog u pretplatu.

Razgovarajte sa onima koje volite još više, još duže, još opuštenije.

Korisnici taraifnih profila mt:s Kontrola troškova vaučer mogu da iskoristite uz novi ugovor za neki od postpaid tarifnih profila.

Izvor: http://www.mts.telekom.rs/index.php/promocije-pojedinacna/items/poklon-postpaid-vaucer.html
 
Ovaj bonus verovatno po cenama izvan paketa, tek kad se potrosi saobracaj paketa, dakle visokim sa uspostavom veze, gde je 1MB 50din i slicno. Ne kao avans na racunu (sto bi bilo super, odatle bi se placala pretplata).

Poklonu se u zube ne gleda. :)
 
Treba +3 mesaca ugovor - pa........
 
Pa? :)
Kako ti se cini poklon, vredi li 3 meseca ugovora? Posto se poklon trosi po paprenim cenama, nece dugo potrajati, a ogranicen na 3 meseca važnost. Plus ug. obaveza. Poklon s uslovljavanjem.
 
Meni licno se cini prihvatljivim, jer znaci +3 meseca 50% popusta :) Ali kao sam bonus - beskorisna stvar. Jedino ko ne zeli da predje na MixNet (sa Mix-a) pa da ima 3 meseca barem malkice frei interneta.
 
Siguran da se time 50% popust produzava? Onda je cool. :)
- Mogu li dva vaucera na istom broju?
- KT korisnici dobijaju vaucer ali ne mogu da znam iskoriste na KT?
BTW, "free net" po 50din za 1MB, brrr. Ali dzabe. To se vrlo brzo potrosi, sto kazes "malkice".
 
Poslednja izmena:
- pretpostavljam da se produzava, kaze produzavanje ugovora 3 meseca. Valjda i popousta.
- krastavac. Bilo bi previse :d
 
Tek sad vidim, samo vazi za MTS mrezu. :( Al' im je poklon.
 
A moze li ugovor BEL SMS, ili BEL 50 na 3 meseca ? Posto kazu samo postpaid ugovor verovatno moze.!? To je onda pravi vaucer ;)
 
Moze i Hello i myBel sigurno ali ti nista ne znaci - nakon utrosenog saobracaja iz pretplate za sve postpaid profile vaze iste cene - uzasne ;) Jedino znaci uz KT i tarifnu opciju za razgovor/SMS u mrezi.
EDIT: Ko izbrisa ovu finu diskusiju owima i mene, bas smo lepo oziveli temu :)
 
Poslednja izmena:
Au da.. ne vazi za KT! Znaci 5000/8=400 minuta u najboljem slucaju LOL. Ili 1250 SMS-ova. Izem im poklon sad bas skroz ;)
 
Al ste svi pametni, na sajtu Telekoma nigde ne pise, a evo pouzdano znam da kod Vip-a moze i telefon i 50% vise minuta i sms-ova u paketu.
druže, ja juče bio, zvao call centar da proverim, da eventualno produžim dvogodišnji ugovor kod VIP-a.. i ovo što si napisao ne postoji !
nude samo 25 posto popusta ILI telefon, nikako oba i nikako 50 posto !!
hvala.
 
Bilo je kod VIP-a 50% VISE sa telefonom, ili 20% manji racun bez telefona (ali i bex 50% vise). (50% vise saobracaja)

Ali nije bilo 50% popusta i telefon po subvencionisanoj ceni (bilo je ranije sa onim VIP vaucerima sto su zaposleni dobijali, ali to je odavno)
 
Khm... neko nas ovde zeza izgleda :D
 
Ne zeza. Bio sam zacudjen da si ocekivao da se 50% produzi 3 meseca. Necu aktivirati vaucer jer cenim da je 50% mnogo bolji deal. Eventualno poklonim nekome ko nema 50% off. Imam 4 vaucera. Inace moze jedan na jedan broj.
 
Imam ja desetak komada, ali ocigledno mi nijedan nece znaciti :( Pod neko (da zeza) sam mislio na MTS, naravno ;)
 
Kad promenim tarifni paket mix net m za l dali cu imati popust na pretplatu i dalje 50%?
 
Nazad
Vrh Dno