Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Svidja mi se ovaj paket Mix Net L, koliko sam shvatio daje se 50% popusta kad se potpise ugovor od 2god. Zanima me da li taj popust traje samo prve ili obe god?
 
Celokupnu ugovornu obavezu,znaci popust je na obe godine...
 
Ok, hvala druze. Isplativije mi za cifru do 1000, uzeti to, nego od Telenora prenesi i surfuj 1000, gde imam 300min, 1000sms, 1GB. Imam popust 50% posto produzavam ugovor. A ovde 600min, 1500sms, 1,5GB. Mnogo bolji paket.
 
Svidja mi se ovaj paket Mix Net L, koliko sam shvatio daje se 50% popusta kad se potpise ugovor od 2god. Zanima me da li taj popust traje samo prve ili obe god?

Popust traje onoliko koliko ti traje ugovorna obaveza, kako lepo Milan89bg rece.

S tim sto ti mozes da se obavezes i na godinu i na dve, pa opet da imas 50% popust.. ne moras na cele dve godine ako hoces 50%, cisto da znas.
Ne moras dve godine da bi dobio 50%... to je kod Telenora tako, kod mt:s-a ne.
 
Poslednja izmena:
Aktiviram ovu promociju 0.99din min/sms na jedan dan. Imam kontrolu troskova. I uredno skida toliko sve ok. Doduse nisam zvao, slao sam poruke. I danas hteo da odjavim u smislu da mi se ne produzava dalje, danas mi ne treba, i NE MOZE! USSD kod vraca - akcija se automatski produzava, ne mozete se odjaviti. KAKVA JE TO GLUPOST? Sta sam sad osudjen da je koristim dok ne istekne? A sad sam video na sajtu da su je produzili do 21.og.
 
Pokušaj SMS-om: odjava na 6560.

Evo kako je glasila prva promo poruka za 0,99 promociju:
attachment.php
 

Prilozi

  • Ftall.png
    Ftall.png
    64 KB · Pregleda: 1,172
Poslednja izmena:
^ Ne, to je odjava sa MTS info SMS liste. Ako odjava usluge ne radi, pozovi 789. ★
 
Hvala momci na odgovorima... Probao sam kasnije opet preko ussd koda i stiglo je da sam se odjavio. Ali sms nisam dobio kao potvrdu da sam odjavljen. Ako se uopste dobija sms, kad se odjavis.
 
^ SMS potvrda dobija se ako je u prethodnij poruci naznaceno da dobijas SMS potvrdu. Nisam koristio.

Npr. SMS potvrda dobija se kod prijave i odjave za postpejd tarifne dodatke, kao i za pripejd tarifne opcije. ☆
 
Jel moze na mts-u porukom da se proveri stanje (kao na vipu samo posaljem upitnik i stigne sve lepo), ili moram da se smaram sa onim kodovima? Koji su ti kodovi uzas, upisi, zovi, izaberi jedan, klikni dva, vise mi se ni ne proverava.
 
Svidja mi se sto ova MTS aplikacija radi preko WIFI, dok kod Telenora i VIPa mora da se pristupa preko njihove data konekcije.
 
Ja to ne nalazim preko telefona (uspeo sam kada sam pratio link iz ove teme), a ni preko weba mi ne da da instaliram. Videcu jos. Mozda ne radi na jelly bean-u.
 

Prilozi

  • screenshot2013-01-10-19-.png
    screenshot2013-01-10-19-.png
    120.6 KB · Pregleda: 257
Poslednja izmena od urednika:
Radi na jelly bean-u. Samo Google play nekad izbacuje poruku da nije kompatibilna da uređajem. Javite ako ne uspete da se snađete, ako treba da okačim apk.
 
Ова апликација није компатибилна са уређајем Mt:s Samsung GT-I9300 :(
 
Nameravam da predjem sa Telenora na MTS i uzmem paket Mix Net L, uz 50%. Da li u tom slucaju imam pravo da uzmem i telefon kod njih? I dokle im traje ta akcija za 50%, jel postoji odredjeni datum ili ne?
 
Nameravam da predjem sa Telenora na MTS i uzmem paket Mix Net L, uz 50%. Da li u tom slucaju imam pravo da uzmem i telefon kod njih? I dokle im traje ta akcija za 50%, jel postoji odredjeni datum ili ne?

Možeš samo Samsung Note 2 u pola cene, ostale samo sa 75 %.
 
Ko ima pravo na tih 50%?Na njihovom sajtu je to skroz nejasno ili ja nisam uspeo da nađem.Ja nisam dobio taj popust 18.12. kad sam potpisao ugovor na 24 meseca MixNet L uz Alcatel 997?
 
Jer si uzeo telefon. 50% vazi bez telefona, na 12 ili 24m, za stare i nove korisnike.
 
Ma zbunio me IzNoGooD,prečešljao sam sve uzduž i popreko pre nego sam potpisao ugovor.Reko da mi nije nešto promaklo.:trust:
Hvala!
 
Izvinjavam se zbog nedovoljnog tona sarkazma u mojoj poruci, ali mi prosto nemoguće da se na svakoj strani pita da li može popust i telefon.
 
Meni je prosto nemoguce da neko misli da ovo vazi uz iste cene telefona kao i bez popusta.
A u stvari moze i telefon i 50% popusta, ali cena telefona je MTS-maloprodajna, citaj S3: 81.000 :)
 
Pa 50% i na telefon :D
 
Samo za Note 2 :p
 
Jel moze neko da postavi apk te aplkacije za proveru stanja, nrma vajde od njih
9egamuja.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno