Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

mts mi ukinuo promociju F&F koju sam imao jer imam paket zvezda sever gde mi je bilo besplatne poruke prema F&F brojevima i te poruke se nisu racunale u one u paketu i razgovor po nekoj nizoj ceni sada se i minuti i poruke skidaju sa paketa a kada se to potrosi onda je i poruka i poziv 1 dinar, ako mene pitate cist lopovluk da su bar javili da ce promeniti pa da se smisli neka alternativa ovako sam za 7 dana poslao 200 poruka prema F&F brojevima a nisam mogao da proverim stanje stalno je pisalo nedostupno i danas kada sam proverio imao sam sta i da vidim. strasno
 
Od kad je to uz FK tarife poziv ka F&F brojevima isao PRE minuta u paketu?:)

Ova ponuda iz Handy-a je za samo nekoliko telefona a i linkovi ne rade :(
 
ma poziv nije bas me briga za poziv ne potrosim 100min mesecno, poruke su isle prema F&F mimo onih u paketu. a sada se skidaju od paketa pa se posle naplacuju 1po komadu, to je bezobrazluk jer sam podpisao ugovor pod drugim uslovima a cak je bezobraznije i od onog vipovog steka gde je poruka 5din
 
pa jedino to sto se mnozi tri puta, nego da se vratimo na ove lopove iz mts, sta mislite ima li sanse da starim korisnicima koji su pod ugovorom po starom vrate F&F kako je bilo?
 
Nema nista od toga, dzabe se nadas. Ako su menjali politiku paketa, kao Telenor i Vip, nema sad ponovnog menjanja...
 
jeste primetili da je poruka na kontroli troskova citavih ~3.80 din?
 
To je najavljeno pre mesec dana. Hvala Bogu pa i dalje postoje Tarifni dodaci. Platis 180din i posle ti minut u mrezi i sms ka svim mrezama budu po 50ak para.
 
Pa neko je pisao da od prvog januara se menja politika KT i valjda nekih paketa...
 
Da, ovo za KT su najavili sigurno mesec dana ranije, stajalo je na mts sajtu.
 
ma poziv nije bas me briga za poziv ne potrosim 100min mesecno, poruke su isle prema F&F mimo onih u paketu. a sada se skidaju od paketa pa se posle naplacuju 1po komadu, to je bezobrazluk jer sam podpisao ugovor pod drugim uslovima a cak je bezobraznije i od onog vipovog steka gde je poruka 5din

TI jedino da trazis raskid ugovora. Mada nisam znao i da SMS ide mimo onih u paketu, to je sigurno bio propust :D Jer valjda je na sajtu i stajalo ono tipicno "Cena SMS nakon utrosenih u paketu" ili tako nesto ;)
 
staljalo je da je cena minuta nakon istosenih a prema F&F toliko i toliko nesecam se tacno koliko, a za poruke nije pisalo nakon istrosenih vec da su besplatne i tako sam koristio 2 meseca, zvao operatera on aktivirao promociju i sve bilo ok do nove godine pa neverujem da ce mi dati raskid ugovora jer je ugovor do decembra ove godine
 
To je najavljeno pre mesec dana. Hvala Bogu pa i dalje postoje Tarifni dodaci. Platis 180din i posle ti minut u mrezi i sms ka svim mrezama budu po 50ak para.

Sada ima i nova promocija 7 DANA PROMO prepaid 0,99 za 49 dinara ( sa PDV-om)
Korisnici koji aktiviraju tarifnu opciju 7 DANA PROMO PREPAID 0,99 imaju mogućnost da narednih 7 dana razgovaraju u nacionalnom saobraćaju po ceni od 0,99 dinara po minutu i da šalju SMS poruke u nacionalnom saobraćaju po ceni od 0,99 dinara. što je bolje od prethodne promocije jer su minuti u nacionalnom saobraćaju a ne u mts mreži. Ko me trebaju samo porukke onda nek aktivira SMS promociju.
 
Poslednja izmena:
Da, ovo je bolje i od one 0.99 za 9RSD dnevno, osim ko ne zeli da secka ;)
 
Tarifne opcije Razgovori u mreži, SMS i Mix (0,55 din min i SMS) ne mogu da se kombinuju (aktiviraju) sa ovim promocijama za 0,99 minut.
 
Tarifne opcije Razgovori u mreži, SMS i Mix (0,55 din min i SMS) ne mogu da se kombinuju (aktiviraju) sa ovim promocijama za 0,99 minut.
Pa normalno koja je svrha da uzmeš poruke za 0,55 a zatim za 0,99.
Kome trebaju najviše poruke onda samo SMS promociju, za razgovore u mreži tu promociju a ko kombinuje SMS i razgovore u nacionalnom saobraćaju ( MTS i ostali ) najbolja je ova nova nedeljna promocija.
Za svakog po nešto.
 
Kazem da MTS onemogucava istovremenu aktivaciju. Neko mozda ima tarifnu opciju Razgovori u mrezi i pozeli da aktivira i jeftine pozive van mreze - ne moze.
 
Jel' i drugima i dalje ne radi net na MTS-u? :D
 
Meni uopste nije prekidao. Ali u pitanju je internet paket koji koristim u tabletu.
 
Morao sam da resetujem APN na svim telefonima i proradio je.
 
Meni sad radi normalno,a od kad sam promenio parametre zadovoljan sam i brzinom :)
 
To je najavljeno pre mesec dana. Hvala Bogu pa i dalje postoje Tarifni dodaci. Platis 180din i posle ti minut u mrezi i sms ka svim mrezama budu po 50ak para.

Ako ove tarfine opcije nedaj boze uklone,onda slobodno mogu da se pozdrave sa korisnicima.

Ima neko otprilike informaciju koliko dugo vec stoji ta tarifna opcija,i koliko ce dugo jos stojati u ponudi kod njih?
 
Kako mislis promenio parametre,moze malo detaljnije oko ovoga ako neko zna?hvala

Default APN koji MTS salje u configuration message je gprswap, a treba gprsinternet (sve ostalo je isto), Authentication na None i AN type samo default (postavlja ga neki telefon na "internet", sto meni nije radilo).
To je trenutno, a imam utisak da ranije nije morao Auth da se podesi na None, niti je morao da se brise "internet" iz type.
 
Ako ove tarfine opcije nedaj boze uklone,onda slobodno mogu da se pozdrave sa korisnicima.
Nisu toliko interesantne realno jer sa postpaid-om moze sa svim mrezama prilicno jeftino da se razgovara, a SMS je isplativiji ako se previse kucka. (u sustini bez 200RSD potrosnje neces aktivirati opciju, a za 200RSD moze najnizi Mix/Bel da se uzme i dobije vise) Jedino sto prepaid ne mora stalno, ali ja bas gledam, to sve koriste recimo sestrino drustvo (klinci znaci ili studentarija) jer time "kao imaju kontrolu potrosnje", a u stvari potrose po 2000-3000 mesecno stalno :)

Ima neko otprilike informaciju koliko dugo vec stoji ta tarifna opcija,i koliko ce dugo jos stojati u ponudi kod njih?

Barem 6 godina postoji ova opcija za minute u mrezi. Mislim da je i duze tu, ali tek tada sam ih primetio zbog ovakvih threadova, inace ih nikad nisam koristio :D
 
Pre kada sam bio na bel tarifi racun mi je stizao na kucnu adresu (kao racun za fixni,kablovsku)

Medjutim,kada sam zakljucio novi ugovor za tarifu kontrola troskova,stiglo mi je obavestenje putem sms-a,sa podacima za placanje postpaid racuna.

Da li je to nesto menjano sada,ili kako?

Poslednji racun koji mi je stigao sada za vec stari ugovor bel za novembar mesec,bio je kao i svaki drugi racun.

Hvala
 
^ Šest godina? Are you sure? ,)
Ja jos nisam uzeo 066 Postpaid i bili su mi dostupni, a on je valjda negde 2008. tek poceo da se kotira. Sto ce reci barem nekih 6 godina.

Medjutim,kada sam zakljucio novi ugovor za tarifu kontrola troskova,stiglo mi je obavestenje putem sms-a,sa podacima za placanje postpaid racuna.
To dolazi vec duze vreme, ali ti svejedno dolazi i papirni racun do 20. (SMS dolazi cim preknjize koliko dugujes a papirni dok se postar dogega :))
 
Nazad
Vrh Dno