Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Dobro kontaš, pitanje suvišno :)
 
Kad se uzima telefon uz paket postoji li mogucnost da se puna cena telefona plati uz prvi racun, a ne odmah kad se potpise ugovor?
 
Može, ako duže od 6 meseci imaš kod njih nešto da plaćaš pre toga više od 1000 dinara.... tj. tad možeš i na 12 rata ...
 
Može, ako duže od 6 meseci imaš kod njih nešto da plaćaš pre toga više od 1000 dinara.... tj. tad možeš i na 12 rata ...

ne mora da bude preko 1000 dinara (ja sam placao oko 900 dinara racun), a na 12 rata moze samo preko kreditne kartice neke banke, a na 6 rata kroz telefonski racun. dakle posle 6 placenih racuna, smatra se "starim" korisnikom i tada moze da se kupi telefon, a da se plati na 6 rata, ili kroz prvi naredni telefonski racun...
 
Znaci nece moci sestra da potpise i uzme telefon na rate zato sto se na primer racun za fiksni vodi na caleta?
 
mrmiloš, nisi u pravu. Možda je dobio na 6 meseci jer je manje od 1000.
AG.KGB, čitaj i ti, rešićeš i svoj slučaj.

Moj ćale ima fiksni i mobilni na sebe, i kad je uzimao za kevu, on je potpisao, i dobio je telefon da plati na 12 jednakih rata, preko računa, (ništa banke i kartice).

Znači, neka potpiše ćale, i nek stiže tako. Naravno, ako otac ima poverenja u ćerku. :) :) A možete kasnije i da uradite ustupanje ugovora, ako bude bilo potrebe, ja sam tako jednom uradio, ne znam da li još uvek može.

A piše i na njihovom sajtu, samo treba potražiti:

Napomena:
Mogućnost plaćanja na rate zaduženjem mesečnog računa imate ukoliko duže od 6 meseci koristite neku od usluga Telekoma Srbija za koju plaćate mesečni račun (za mobilni telefon, fiksni telefon, ADSL ili IPTV) i ukoliko vam je mesečna potrošnja najmanje 1000,00 dinara.
 
@Laza - jeste im ista adresa u licnoj karti, videcu sta ce mi danas reci ovi u mts-u.

@MagicMaster - hvala za info
 
Ja kad sam uzimao postpaid, tj prenosio broj u mts, i tražio ugovornu obavezu, rekli su nema problema, vidimo već godinama plaćate račune za biz:net broj, jeste da je račun oko 40-70 dinara bio, ali ništa nisu pitali. U pitanju je bio ugovor na MixNet S sa 50% popusta, a kasnije ga povećao na MixNet M... Sad već imam i treći postpaid KT, i još su mi račune objedinili na jedan.
 
Jel jos nekom vec 5 dana nedostupan mts servis app, ili *797#? Pa jbm im ja taj servis, kad ne znas na cemu si.
 
Ja kad sam uzimao postpaid, tj prenosio broj u mts, i tražio ugovornu obavezu, rekli su nema problema, vidimo već godinama plaćate račune za biz:net broj, jeste da je račun oko 40-70 dinara bio, ali ništa nisu pitali. U pitanju je bio ugovor na MixNet S sa 50% popusta, a kasnije ga povećao na MixNet M... Sad već imam i treći postpaid KT, i još su mi račune objedinili na jedan.

Bez telefona nije nikakav problem i da si prvi put korisnik;)
 
Sad sam bio u 3 mts poslovnice i u sve tri guzva kao da se deli nesto dzabe :D Ni u jednoj nemaju Huawei G300 pa sad trazim da vidim ima li ga negde u bg-u.
Prolazim usput pored Telenora...vise radnika nego musterija xD
 
A što je najgore - kako je prošla NG ponuda telefona u Telekomu nikad grdja... pogotovu za ove skuplje pakete...
 
Sad sam bio u 3 mts poslovnice i u sve tri guzva kao da se deli nesto dzabe :D Ni u jednoj nemaju Huawei G300 pa sad trazim da vidim ima li ga negde u bg-u.
Prolazim usput pored Telenora...vise radnika nego musterija xD

Pa što ne uzmeš preko WEB shopa da se ne cimaš po gradu.
Inače da bi uzeo telefon na rate moraš barem 6 meseci da plaćaš neki račun kod telekoma, na jednog čoveka može maksimalno da se potpiše 3 ugovora.
 
Jel jos nekom vec 5 dana nedostupan mts servis app, ili *797#? Pa jbm im ja taj servis, kad ne znas na cemu si.

Ne radi još *797#, dosadašnje iskustvo govori da od početka meseca treba da prođe dva radna dana kako bi stanje bilo dostupno. Očigledno neko nešto mora da "klikne" tamo... Očekujem da će proraditi večeras ili sutra ujutru.
 
Pa što ne uzmeš preko WEB shopa da se ne cimaš po gradu.
Inače da bi uzeo telefon na rate moraš barem 6 meseci da plaćaš neki račun kod telekoma, na jednog čoveka može maksimalno da se potpiše 3 ugovora.

Ma ja bih narucio tako i cekao da stigne, ali sestra hoce odmah :D sto lako kad moze komplikovano
 
^ Moj odgovor odnosio se na "ugovor", a ne na ugovornu obavezu. Verovatno je tako što kažeš. ,)
 
Jel jos nekom vec 5 dana nedostupan mts servis app, ili *797#? Pa jbm im ja taj servis, kad ne znas na cemu si.

Radi od jutros... 'bem ih.

Prosli mesec proradilo od treceg. Ponadah se da ce tako biti i za ubuduce...
 
^ kao što već rekoh
Ne radi još *797#, dosadašnje iskustvo govori da od početka meseca treba da prođe dva radna dana kako bi stanje bilo dostupno. Očigledno neko nešto mora da "klikne" tamo... Očekujem da će proraditi večeras ili sutra ujutru.
 
Vec desetak dan sam na MTS mrezi,za sad sve ok.(presao sa Telenora posle 9god.),signal dobar, isti ko na Telenoru jedino me malo smara sporiji net nego na Telenoru :p
 
Ja posle praznika uzimam jednu mts trafikusu da je istestiram, i do kraja meseca prelazim sa 2 broja kod njih... Znaci sve u svemu zadovoljan si,e to mi je drago da cujem...
 
Jesam,uzeo 50% na pretplatu, u Telenoru mi nista nisu ponudili a da su mi i ponudili njihovih 50% na pretplatu opet mi je Mts bio isplatljiviji.Jedino sto mi smeta je malo sporiji net :(
 
Poslednja izmena:
Evo i ja da ih pohvalim.Isto ne primećujem nikakvu razliku u odnosu na Telenor,jedino u količini besplatnog saobraćaja.:D Doduše nisam nešto ni trošio za ove dve nedelje koliko sam na MTS-u,ali će da se troši.Slika govori sve.Koliko bi me ovo koštalo u Telenoru ne smem ni da pomislim.
Screenshot_2013-01-05-19-51-11.png
 
Jos jedna informacija mi je potrebna,ova promocija 50% vazi i ako se uzme na 12meseci jel tako? Uzo bi jedan na 12 jedan na 24 pa zato pitam.
 
Nazad
Vrh Dno