Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Meni jos nema racuna,a poruka mi stigla 7. decembra. Treba da se plati do 20.decembra,valjda ce sutra stici

BogdanB je napisao(la):
Haha,ma sta znam,nema koverte,a priblizava se 20.dec
Za telefon nikad nisam mnogo kasnio ali znam za ADSL i IPTV, npr. sad 14. ili 15. sam platio račun za oktobar, zajedno sa novembarskim i nisu me isključili, a za oktobar sam kao trebao da platim do 20-og novembra, a platio sam ga oko 25 dana posle roka :)

Tako da MTS nije toliko rigorozan što se kašnjenja tiče.
 
E vidis meni se jednom desilo do 7-mog da nisam platio, znači sledeći mesec i nisu me isključili, a pre toga dodje mi pre 20-og kao do 20-og da se plati, pa kao posle toga dodje poruka u fazonu ako još niste platili, platite, da bi posle te poruke došla poruka kao po prispeću poruke platite odmah da Vam ne bi ukinuli odlazni saobraćaj :) dešavalo mi se i par puta da ne platim do 25-og, ali me nikad nisu isključili ;)

Hahaha, ja nista nisam rekao za iskljucivanje na Vip-u (iskreno, za to pojma nemam kada je), nego samo za one "opasne" poruke :D

Ono kad sam video - zabezeknuo sam se :p
 
Note ll u мтс-у! Сад била реклама на тв-у.
 
Онда сам ја тек стгао из друге галаксије :D
 
Nemoj da sad rovarim po temi i trazim kada je to prvi put okaceno :p
 
Не мораш, верујем ти на реч. Сад само да видимо цене, можда су и оне са друге галаксије ;)
Сумњам да ће се разликовати од телесмора.
 
Ma salim se, naravno... samo se setih da je vec pominjano (cak mislim u nekoliko navrata), jer smo se zezali upravo za to kako propade famozna Telenorova ekskluziva :D

A sto se cena tice... naravno. Ista to bagra, samaraju po usima i jedni i drugi.
(a vala i treci)
 
Ponekad razmisljam da li bi valjalo da dodje i cetvrti operater, ali onda pomislim svi sednu lepo za sto i odigraju isto imaju iste cene tako da... Idi mi dodji mi, drace nas :D
 
Taj rad.

Koliko god voleo i prizeljkivao da dodje taj cetvrti, te da se uvede malo reda... u istom momentu me je i strah od tog potencijalnog cetvrtog! :D
 
Sta treba da dodje sbb i ponudi za 1999 din 1000 min u mrezi :d
 
800 minuta (ono u mreži mi ne treba :D) + 200 poruka + 1GB = 1999 dinara
 
Koliko vidim ovo je samo smanjeni 997 sa slabijom kamerom :) mixnet m 4200din,to je extra ponuda :) Ja juce pokrenuo MNP da predjem kod njih,valjda ce mi dati kad budem isao na potpisivanje ugovora da promenim 50% popust za telefon.

Hoce, ako im softver dovoli. :d
 
Hoće ... on je tek pokrenuo MNP, nije potpisao nikakav ugovor, tek kasnije se potpisuje ugovor ....
 
Taj rad.

Koliko god voleo i prizeljkivao da dodje taj cetvrti, te da se uvede malo reda... u istom momentu me je i strah od tog potencijalnog cetvrtog! :D

4. ce samo smanjiti % trzista koji druga tri imaju a oni ce htei istu ili vecu zaradu, pa ce samim tim se cene povecati ;)
 
Po kojoj to ekonomskoj teoriji povecanje konkurencije znaci povecanje cena? Ili sugerises da su provajderi formirali kartel? :d
 
A to sto cene tarifa nisu skocile od 2008. dok je sve ostalo otislo 50%, to se ne racuna? :) I low cost avio kompanije su apsolutno uticale da ostali pocnu da nabijaju cene. :d I Walmart, i milion drugih primera.
 
Poslednja izmena:
Po kojoj to ekonomskoj teoriji povecanje konkurencije znaci povecanje cena? Ili sugerises da su provajderi formirali kartel? :d

Teorija i praksa su razlicite stvari. U stvari ekonomija pretpostavlja fair-play, a tu se mimoilaze teorija i praksa ;)
A i objasnio sam zasto... svako hoce isti ili veci kolac. Ako dodje jos jedan operater to znaci da ostali gube % trzista. Da bi zadrzali istu ili povecali zaradu, moraju da povecaju cene.

Od kad je dosao VIP cene prepaid-a sve vise i vise izuvaju. Telenor sve manje i manje daje a uzima sve vise i vise ;)
 
Ajde neko koga to interesuje da uporedi cene pre i posle dolaska VIPa. Prepaid, postpaid, ponuda telefona, sve u evricima.
Ovako pricamo polu-napamet :)
 
Ajde neko koga to interesuje da uporedi cene pre i posle dolaska VIPa. Prepaid, postpaid, ponuda telefona, sve u evricima.
Ovako pricamo polu-napamet :)

Mene to odavno interesuje, ali gde pronaći podatke?

I ja sam jedan od onih koji je mislio da je VIP prvi uveo zaokruživanje, ali ipak je to bio Telenor, u pojedinim tarifama, pa VIP preuzeo na neke, pa Telenor na ostale .....
 
Ja sam koristio Bel50 koji je bio valjda 350 RSD tada, i to mi je izgledalo super. 80 minuta + nesto sitno u mrezi. Ovo je bila cena jos iz 2004 (nije se menjala osim za PDV sada), tada je to bilo... nekih 5e
Onda 066 PP100, 400RSD koji je jos bolje izgledao. 100 minuta ka svim, plus 100 ka 066. Nesto ipsod 5e.
I sada Mix750, ~450RSD - koji je jos bolji ;) 250 minuta. 4e ;)
 
Spucali su prepaid sto je i ocekivano, posto je prepaid koristilo 80% i sigurno i dalje po inerciji koristi bar jos 65% korisnika.

A za ove post paid to je sve navlakusa, vise minuta ali veca i pretplata, deo minuta pojede zaokruzivanja a deo se ne potrosi, u zbiru dizu vecu lovu i to je jedino sto se racuna.
 
Nazad
Vrh Dno