Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ljudi jel moze malo objasnjenja u vezi sa tomn segmentacijom :) posto meni rekli da ce mi dati neke pogodnosti ako ponovo potpisem ugovor - da li to znaci da mozda dobijem neki tel "ispod" cene
 
u principu, segmentacija je samo fin naziv za sistem gde umesto da raskidas ugovor pa da potpisujes novi dodele ti telefon preko segmentacije...

mada... ko zna... ima iskustava gde je neko uz mix net M dobio huawei za dinar a to se dobija samo uz miz net L
 
Prilikom zakljucivanja ugovora uz postpaid karticu i telefon,koliko mora biti najmanja mesecna pretplata da bi dozvolili da se telefon uzme na rate?
 
MTS konacno da ponudi nesto dobro Alcatel 997 uz Mix net M za 10800 a uz Mix net L 1 din.Odlicna ponuda i fenomenalan telefon.Obesmislili su Telenor Smart HD i ponudu kod Vip i Telenora za Grande X.Svaka cast za ovo samo da ga imaju konstantno u ponudi par meseci.
 
pise ti na sajtu uz svaki telefon koja je najmanja preplata, ali sto manju uzmes to je cena telefona bliza onoj 'nerealnoj' bez ugovorne obaveze.

inace, sumnjam da ce im potrajati ta zaliha - znam kad se 995 pojavio da je nestao jako brzo...
 
Ne razumem zasto je prvi racun bez popusta? Ako sam dosao u njihovu mrezu ili svejedno ako sam nov korisnik. Sta im to znaci? Prvi mesec po punoj ceni a od sledeceg ide popust?!

I mene su zaje..li, pre je bilo čim potpišeš ugovor imaš popust i tako sam koristio godinu dana uz 50% popusta, rekli mi dođi da produžiš ugovor kad ti istekne prethodni... prethodni istekao 2.11 ja potpisao novi 27.11, kad ono račun umesto 300 din - 600din, nazvao ih i oni rekli da sada ugovori važe tek od prvog.
Inače ipak sam zadovoljan sa tarifom MyBel - 300 minuta u MTS mreži + 300 poruka ka svim mrežama + 300 Mb (dovoljno da pročitam štampu + ostale informacije, skinem neki program kad je hitno) = 300 dinara (uz ovu tarifu se ne plaća 3G usluga). :)
 
Poslednja izmena:
Ima li neko informaciju do kad ce trajati ova akcija 50% popusta?
 
Verovatno doveka, jer nemaju sa čim drugim da privuku korisnike...
 
Meni jos nema racuna,a poruka mi stigla 7. decembra. Treba da se plati do 20.decembra,valjda ce sutra stici
 
Prepiši to iz poruke na uplatnicu. Ako si izbrisao poruku imaš *797# :)
 
Meni je stiglo u petak. Zar ne možeš da dobiješ podatke za uplatu preko USSD koda? (nisam nikada probao, MTS koristim za net u uređaju koji nema voice/SMS, a USSD je nakaradan).
 
Piše sve lepo, kao i kod Telenora.
 
jel zna neko da mi kaze nesto vise o onoj reklami koju sam upravo primetio na b92 :) nesto kao ''blackberry i prepaid, neogranicen internet, 600din mesecno - da moguce je" uspo sve da pohvatam, a na sajtu nista li bas nista ne vidim
 
pitao sam ih na facebooku i na twitteru, pa ćemo videti dal će nešto korisno odgovoriti.
 
ovo je njihova dobra promocija za blackbery telefone,i za pripejd.

Za 600 din negoranicen internet celih mesec dana.

Kada bi ovo bilo i za druge telefone,ovo bi bila extra (top) ponuda
 
Zar ne treba na tih 600 RSD platiti jos 1.260 RSD za Blackberry uslugu? :)
 
Na prepaidu ne verovatno, i ovo nije za BB kupljen kod MTS-a nego ko uopste ima SVOJ BB.
 
Sad trk u postu da to platis sto pre :D
 
Haha,ma sta znam,nema koverte,a priblizava se 20.dec :D

Hahaha... ma opusteno, nemaj brige, ne kaznjava mt:s tako lako :p
Znam to na primeru burazera, taj ne znam da li je ijedan racun platio na vreme... a opet - nisu ga nesto mnogo puta iskljucivali, mozda tek 3-4 puta :D

Tako da ne brigaj, nece Telekom tako lako... domacinska firma, drzavna, sindrom "lako cemo" uvek prisutan :D
Nece ni Telenor, kada smo vec kod toga... samo Vip krece sa svojim blago uznemirujucim porukama, od "molimo Vas da izmirite Vas racun u najkracem roku", preko "plati racun, bre!", pa sve do "plati ili saljemo uterivace".
 
Prilikom zakljucivanja ugovora (postpaid) sa 3g mobilnim telefonom na tarifi kontrola troskova da li se placa svakog meseca dodatna usluga za koriscene 3g servisa?

Hvala
 
Jok more.
 
Ne znam za ovu 3G pretpaltu na kontroli troškova ... proveriću.
Telenor šalje SMS već tamo 22 u mesecu da proeriš da li si uplatio. Pa 26-27 da uplatiš jer počinju da isključuju .

Za MTS znam da može da se vuče i do roka za sledeći račun, ako ne i više ....
 
Ne znam da li ima veze sa redovnoscu, ali meni nije stigao racun jednom sve do 5. u sledecem mesecu i tek 10. sam platio ;) (znaci 20 dana kasnjenja preko onog roka od 20.). Nisu mi SMS ni nista slali, nista ni na sledecem ni na tom racunu nije bilo :)
 
Ubacili alcatel ot 992d (dualsim)

Jako primamljiva ponuda ;)

Koliko vidim ovo je samo smanjeni 997 sa slabijom kamerom :) mixnet m 4200din,to je extra ponuda :) Ja juce pokrenuo MNP da predjem kod njih,valjda ce mi dati kad budem isao na potpisivanje ugovora da promenim 50% popust za telefon.
 
samo Vip krece sa svojim blago uznemirujucim porukama, od "molimo Vas da izmirite Vas racun u najkracem roku", preko "plati racun, bre!", pa sve do "plati ili saljemo uterivace".

E vidis meni se jednom desilo do 7-mog da nisam platio, znači sledeći mesec i nisu me isključili, a pre toga dodje mi pre 20-og kao do 20-og da se plati, pa kao posle toga dodje poruka u fazonu ako još niste platili, platite, da bi posle te poruke došla poruka kao po prispeću poruke platite odmah da Vam ne bi ukinuli odlazni saobraćaj :) dešavalo mi se i par puta da ne platim do 25-og, ali me nikad nisu isključili ;)
 
Nazad
Vrh Dno