Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Nego. trebalo bi zakonom zabraniti navodjenje cena bez pdv-a, jer to nicemu drugom ne sluzi, vec da se prevare i privuku korisnici. A takvih naivnih ima puno.
 
Novi 066 đački paketi

26.10.2009
Đački paketi uz Samsung telefone

066 zagrevanjeTelekom Srbija je pripremio novi 066 đački paket u okviru koga je, ovaj put, ponuđen izbor od dva modela Samsung telefona.

U toku promotivnog perioda od 26. oktobra do 31. decembra, učenici osnovnih i srednjih škola, u okviru ovog paketa, sada mogu da, uz 066 Kontrolu troškova i ugovor na 24 meseca, dobiju Samsung C3050 ili Samsung J770 po izuzetno povoljnim cenama.

Naravno, i ova promocija nudi posebne povoljnosti za odlikaše. Za njih Samsung C3050 košta samo 1.999,00 dinara, dok Samsung J770 mogu kupiti po ceni od 3.499,00 dinara.

Ostali učenici ova dva modela Samsung telefona mogu kupiti po, takođe, promotivnim cenama i to Samsung C3050 po ceni od 2.999,00 dinara, a Samsung J770 im je dostupan za 4.499,00 dinara.

Promo paket za đake, osim Samsung telefona, sadrži i 066 karticu sa tarifnim profilom Kontrola troškova. Specifičnost ovog profila ogleda se tome što je mesečni račun uvek 500 dinara (sa PDV-om, a bez PUMT-a) a svakog prvog u mesecu dobija se 1000 dinara kredita, kao i bonus od 66 MB za prenos podataka. Cena SMS i MMS poruke je ista, samo 0,66* dinara po poruci. Pored toga, minut razgovora u mt:s mreži noću, vikendom i državnim praznicima je, takođe, samo 0,66* dinara.

Promocija 066 paketa za đake sa Samsung telefonima C 3050 i J770 traje dok traju zalihe telefona, a najkasnije do 31. decembra 2009.

* Cene telefona su prikazane sa uračunatim porezima. Sve ostale označene cene su bez PDV-a i poreza na upotrebu mobilnog telefona.

Detaljne informacije o ovoj promociji pogledajte OVDE
..
 
29.10.2009
Prošetaj Internet uz novi modem po ceni od 1 dinar!

Izaberite bilo koji Surf ili Studentski 3G data paket uz novi modem Huawei E-1550 po ceni od samo 1 dinar i prve tri mesečne pretplate iznosiće samo po 1 dinar, uz ugovornu obavezu na 24 meseca.

Ukoliko se odlučite za neki od ovih paketa uz ugovornu obavezu na 12 meseci, dobijate modem Huawei E-1550 za 1 dinar, a pretplatu za odabrani paket za prvi mesec plaćaćete, takođe, samo 1 dinar.

Uz trostruko veću količinu GB za prenos podataka koji su uračunati u pretplatu moći ćete na brz i komforan način da surfujete po Internetu!

Više o Mobilnom Internetu i Surf paketima možete videti OVDE, a o Studentskim 3G data paketima OVDE.

* Sve cene navedene su sa svim pripadajućim porezima. Promocija traje do 31. decembra ili dok traju zalihe modema.
..
 
^ ako se ne varam, ovde je nov samo model modema? Nema više ZTE 622, već havajac 1550, kao kod Telenora.
 
Ma da, sad i MTS nudi "havajca". Samo se pitam da li je kodiran? :)
 
CD Željka Joksimovića uz mt:s karticu

02.11.2009
Novo! Promo paket sa mt:s prepaid karticom

Za ljubitelje muzike Željka Joksimovića, Telekom Srbija je pripremio promo paket koji sadrži mt:s prepaid karticu i novi CD ovog popularnog pevača.

Cena promo paketa je 200 dinara, a uz paket dobijate i inicijalni kredit od 200 dinara.

Posebna povoljnost ovog paketa ogleda se u tome da, uz mesečnu dopunu od minimum 200 dinara ili više, možete ostvariti bonus kredit od 200 dinara čak deset puta u periodu od 10 meseci od aktivacije prepaid kartice. Na taj način, dobijate ukupni bonus kredit u iznosu od 2.000 dinara.

Promotivne povoljnosti važe od datuma aktivacije prepaid kartice. Rok za aktivaciju kartice je 31. mart 2010. godine. Promocija traje dok traju zalihe.

* Bonus kredit možete ostvariti jednom u mesecu.
LINK
 
Poslednja izmena:
Inače mts je poznat po tome da zaboravi da vam isključi bonus kod ovakvih akcija pa tako meni bonus umesto 11 traje 15 meseci i izgleda da će još, slično i za gprs prepaid akcije, koje traju mnogo duže... verovatno će i ova kartica.

Što se tiče CD-a Željka, ovaj je daleko ozbiljniji i urađen je u retro fazonu 80-ih godina i po prvi put su album radili raznovrni kompozitori a ne samo on. Album nisam čuo ali je bilo puno intervjua ovih dana pa znam.

Priznajem da me kod mts-a nervira što ovako bacaju kartice, te kartice na kraju budu bačene. Mada ako bonus traje duže možda po neko i zadrži.
 
Bogami, imaju stvarno lepe ponude, ali .... Telekom je to .... džaba ih bilo ....
 
Vauuuuu, CD Zeljka Joksimovica... :D
Jadan je i Zeljko i MTS kad uvaljuju i relamiraju jedni druge.
Bolje da su dali karticu za Dz ili 1din pa da eventualno i savataju nekog.
Ma da... cd Zeljka Joksimovica, ha,ha hahaha :wall:
 
nemojte tako, zapravo je sjajan marketing. To sto mi ovde raspravljamo kriticki o stanju u MTS ne mora da znaci da prosicni korisnik usluga nece uzeti ovaj paket. Ovo i nije namenjeno nama, koji ne zelimo da menjamo broj telefona te se podlezemo sado-mazohistickim ispadima kompanije Telekom Srbija.

Sistem: 200 din plus dzabe cd, sto da ne uzmem, da se ne baci. Deca koja kupuju i menjaju brojeve kao cips a koji cene rad ovog ovde Zeljka ce isto da pohrle.

SVAKA roba ima svog kupca.
 
A koliko se tarifira minut tog paketa prema svim ostalim mrezama,a koliko u maticnoj mrezi?
 
Verovatno mozes da menjas tarife proizvoljno. (toki, tipi, kul)
 
Poslednja izmena:
Delta City – specijalna mt:s akcija

06.11.2009
„Grazia Shopping Day"

Dođite u Delta City od 6. do 8. novembra, jer Vas na prodajnom mestu Telekoma Srbija očekuju specijalna iznenađenja, u okviru akcije „Grazia Shopping Day".

Tokom navedenog perioda Samsung C140, Samsung C160 i Samsung Z230 možete da kupite samo za 1 dinar. Modeli su u ponudi uz odgovarajući mt:s postpaid tarifni profil.

Požurite, akcija traje dok traje dok traju zalihe telefona!

* Cena telefona prikazana je sa pripadajućim porezima.
L I N K
 
Ajde mi preporucite molim vas koji telefon da uzmem,istice mi ugovor pa planiram da uzmem opet neki telefon!

Znaci nije problem u parama, koliko treba da se plati platicu, samo ne znam sta cu da telefonom da radim. Imam HTC Touch HD i ne verujem da bi ga menjao za neshto,u tom slucaju bih ga prodao.

Al postoji mogucnost da mi se svidi pa da malo menjam!Znaci zanima me jel mts nudi samo ono sto ima na sajtu ili ima josh negde da se uzmu telefoni!Da napomenem da koristim MIX 2000.


Pozdrav :)
 
www.505.rs
je novi mtsov servis za čekovanje flash sms-om, još ne znam detalje, samo su poslali ovaj sajt na forume i niko ne zna o čemu je reč.

Skupivši sve pročitano čini mi se da će važiti samo za mts mrežu i da se četuje mobilnima bez ograničenja. Postoji promo period do nekog datuma, nakon toga se plaća.

U kodu *505# mi je izašlo 5 ponuda a zapamtio sam samo jednu
7 dana četovanja za samo 75din itd.
...

Kod sada više ne radi kao kada sam probao.

Više o tome kada bude zvanično, zna li neko šta je sve ovo ?
 
Poslednja izmena:
Ih ja odavno ljudima nudio besplatan chat (jos sam imao i java messenger), a oni se setili da naplacuju. Danas instaliras gotalk, fring ili sta ti padne na pamet i uzivas....
 
Otkrio sam kucanjem *505# dobijate meni od nekoliko opicija.
1.promo
2.
... cene


kada idete na promo aktivirate 7 dana probe sms chata. Radi u mts mreži i dnevno ograničenje je 100 sms-a.
Poruke stižu kao flash sms i ne skida kredit.

Ako šaljete mobilnim idite na *505# i stajaće vam brojevi mobilnih kojima ste slali ili koji su vam slali, pa im novu poruku šaljete odabirom opcije ili ukucate broj, pa ok i kucate sms.
Radi.

Ako neko hoće da provari javite koje su vam opcije ispod promo jer kad aktivirate uslugu ne vide se više opcije.
Hvala.





zevs jel te opcije fring i ostalo koriste gprs ili skidaju kredit sa mobilnog? i koliko znam zahtevaju simbian što velika većina ljudi nema, zar ne ?
 
Poslednja izmena:
Ih ja odavno ljudima nudio besplatan chat (jos sam imao i java messenger), a oni se setili da naplacuju. Danas instaliras gotalk, fring ili sta ti padne na pamet i uzivas....

Ali ovo je kako sam razumio sa *505# > opcija 4 sms za prema svim korisnicima MTS mreže po navedenim cijenama, a čak može da se koristi i sa neta. Dobra stvar kome trebaju poruke. :)
 
Quick Chat

1.Promo
2.7 dana - 75 din
3.15 dana - 125 din
4.30 dana - 225 din
5.Info

su cene, dnevni limit sms-a je 100
 
Jel radi ovo iz Roaminga? :d
 
Nazad
Vrh Dno