Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Apsolutno... zato sam ja i zapoceo 29-og ;)

Tri dana koriscanja u oktobru: 91.94 dinara.
A pun saobracaj dobio, samo preneo u iduci mesec.
 
Pazi, prvo da si prekoracio 300 minuta, ne bi platio 400 dinara, vec bi platio 4000 dinara! Samo da si malo porazmislio, shvatio bi to. A nije neka cifra za koju treba odmah da se izgubi svest, vec 400 RSD (ne znaci da oni smeju ili treba da ih uzmu, ali takodje ne znaci da odmah treba da se pi*di od toga), tako da to nije opravdanje.
Razumem ja da si popi*deo na ovako nesto, i razumem da sada i nije vreme da te iko ismejava, zeza, prica kako treba da znas i da nije vreme da ocekujemo da ces prisebno pisati na forumu - znam i po sebi, iako do sada nisam imao problema sa operaterima po pitanju racuna.

Zasto se racuna od prvog? Zato sto su odlucili da sve preseke rade tada, jer tako im bolje rade sistem, i zato sto su ranije ljudi zloupotrebljavali mogucnost promene paketa tokom meseca (uzeli su Hello za 177, promenili na Mix 3500 30. i ispricali se do mile volje 30/31 u mesecu za svega 200 RSD).
Drugi razlog je to sto, da se ne vodi od 1., onaj zadnji mesec bi ti dolazilo iznenadjenje da za deo meseca placas pun racun, i onda bi se ti opet na to zalio - tada ne bi imao nikakav argument, ali opet bi se zalio :) Jer to je u ljudskoj psihi.
A zasto je bolje od 1.? Jer svakome je lakse da sve racune sreduje prvog i da ne mora do kraja meseca da razmislja da li jos nesto treba da sredi. Mene zato nervira sto VIP ima presek 17. a racuni do 5. i onda taj jedan jedini racun moram da gledam da zasebno platim, a sve ostalo (SBB, MTS, Telenor, Infostan, EDB i jos gomila gluposti za firmu) trajnim nalogom pustam 15.

BTW, tih 200 RSD za karticu da li su odmah naplatili ili je islo kroz racun?
 
Poslednja izmena:
Još jedna zanimljivost, naime ako imate dva postpaid ugovora, račun vam stiže zbirno.
 
Smirela da ne bi letele banane. Svako sledeci u slicnom kontekstu moze da ocekuje pomenutu.
 
Samo pitanje, ako pređem sa kt ili pripejda na postpejd i 50% popusta, da li se 1. mesec računa po punoj ceni ili po 50% nizoj ceni. Čitao sam na prošloj strani diskusiju, pa mi nije baš jasno :)
 
Pa kako onda ne stize originalni iznos racuna 1140 dinara...
Gde su iskopali cifru 950 dinara.

Ako je ugovor aktiviran 6. kao što si rekao, znači da si u mesecu imao 25 dana korišćenja:
(1140:30)*25=950din
U dinar su tačno obračunali. :)

A to što popust ne važi prvi mesec, to su njihova pravila koja možemo da prihvatimo ili ne. Samo se treba detaljno raspitati prilikom potpisivanja ugovora.
 
Poslednja izmena:
Pa u principu, i bolje je tako, kad bi računali i taj prvi mesec, posle bi neko kukao "korsitio sam pola meseca, a računali mi ga u obavezu" .... ljudi su čudo ...
 
Pa u principu, i bolje je tako, kad bi računali i taj prvi mesec, posle bi neko kukao "korsitio sam pola meseca, a računali mi ga u obavezu" .... ljudi su čudo ...

U pravu si, bilo bi žalbi tipa "dobio sam popust na 15 dana a ne na ceo mesec". Teško je svima ugoditi.
 
Samo pitanje, ako pređem sa kt ili pripejda na postpejd i 50% popusta, da li se 1. mesec računa po punoj ceni ili po 50% nizoj ceni. Čitao sam na prošloj strani diskusiju, pa mi nije baš jasno :)

Predji poslednjeg dana u tekucem mesecu, bice ti ionako svejedno da li je po punoj ceni ili pak sa popustom :D
 
Ko mi je izbrisao post u ovoj temi, koji ne da nisam nista lose rekao, nego je bas bio dobronameran i primeran?
 
Kolatelarna steta, vraceno. Pogresi coek ...
Izvini.
 
Ima li neko onaj paket kontrola troskova, da nije uzeo tel pa mu je pretplata 50% jeftinija do isteka ugovora 1-2 god, kako je zadovoljan s'obzirom da se npr placa 250 a ima 1000
 
Ja extra - roming extra jeftin a prenosi se kredit ;)
 
Super je paket, mada od januara povećavaju cene sms-a i minuta i ukidaju beneficiranu cenu vecernjih razgovora, ali i dalje mozes da koristis promocije i da prodjes jeftino :) + u kt dobijas 100 mb mesecno tako da uvek ima net kad zatreba.
 
E pa super onda posto ste svi zadovoljni verovatno cu u mts preneti broj, jeste da u telenoru dobijam 150min+1000min u mrezi, 500 sms, 500mb brzi+neogranicem spori za 1000 din, vise mi odgovara mts za 250 din, taman se uklapam u poruke, oko 600-700 posaljem mesecno i pozivi nesto malo..

Valjda nece poruka preci 1 din?
 
3.8 dinara ce biti na KT poruka, naravno ako ne koristis tarifne opcije.
 
Pa sad je oko 0.8, ali poskupljuju od 1. januara, međutim povremeno imaju one promocije, a stalno postoje tarifni dodaci kojima to mozes da anuliras.
 
Odlucili da povecaju. KT im je trn u oku, neisplativ je u potpunosti, zeznuli su se debelo :)

Za puno SMS-a uz nesto malo price i neta, MTS nema neki prikladno jeftin paket; KT je najblizi toj prici.

Mada opet, ako ides na KT1000, 500RSD racun, 1000kredit+1000bonus, mozes da se uklopis u mnogo vise poruka sa tarifnim opcijama i prepaid promocijama.
 
Da li MTS prilikom kupovine telefona bez ugovorne obaveze,daje mogucnost placanja na rate,ili samo u kesu?
Ako daje mogucnost,sta je potrebno?
1.Licna karta samo (kao kod potpisivanja postpaid ugovora)
2.Cekovi?
Hvala
 
Kartice Inteze sa limitom koji je jedan ceni telefona.

Samo lud bi kupio po punoj ceni telefon kod MTS-a doduse ;)
 
Znaci ne moze da se telefon uzme na cekove gradjana? Naravno da je to bez kamate?
 
Oooooo Turciiii ocete li vise izbaciti novogodisnju ponudu....mrtviluk :sceptic:
 
:D Cuse te Turci, pa nas obradovase sa 2 Alkatela, a ima jos 20 dana do Nove godine...vremena dovoljno za bar jos 2 telefona :D
 
Cek' bre, zar ne bese njihova novogodisnja ponuda - povecanje cene u KT paketima? :D

To je to, sta cete vise od mt:s-a :d
Jedni ne nude nista (i pritom dizu cene), drugi daju rukavice... ludnica :D
 
Poslednja izmena:
Kakva je tarifa mybel? cini mi se kao pristupacna...za 600 din,dobija se 300 minuta u okviru mts mreze,i 300 poruka ka svim mrezama...kako vam se cini?
 
Nazad
Vrh Dno