Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Da li 50% popsut na pretplatu vazi i ako se uzme telefon ili samo bez telefona? Posto u vipu recimo vazi samo ako ne uzimas telefon...
 
To nije odgovor ali ajde..

Pretpostavljam da je i kod njih tako ali ne vidim nigde na sajtu njihovom da je naglaseno to(na vipovom jeste) pa se nadam da nije i zato pitam.
 
Ili 50 posto, ili fon .... ponekad daju neki krš ako uzmeš na 24 popoust, ali to davno nije bilo ....
 
Ali ... ali... pa Note 2 je pozitivna stvar za MTS, kako da mu to zapadne za oko? :D I Razr Maxx su najavili, ali i to je pozitivno :)

2X nije ko zna koliko star model, godina i po tek kako je izasao maltene, a dosao je negde maja/juna prosle kod nas (tad sam potpisivao 50% ugovor kod MTS-a i razmisljao se da li da uzmem njega bas a bio je tek stigao, nije moglo da stigne da se pogleda jer mu svi istrose bateriju :)).
 
Ali ... ali... pa Note 2 je pozitivna stvar za MTS, kako da mu to zapadne za oko? :D I Razr Maxx su najavili, ali i to je pozitivno :)
Naravno... ali bitno je samo zapljunuti mt:s.
2X nije ko zna koliko star model, godina i po tek kako je izasao maltene, a dosao je negde maja/juna prosle kod nas (tad sam potpisivao 50% ugovor kod MTS-a i razmisljao se da li da uzmem njega bas a bio je tek stigao, nije moglo da stigne da se pogleda jer mu svi istrose bateriju :)).
Ma znam, salio sam se malo, nije da je star 5 godina :)

Ono, jes' da Telekomovci nisu nacisto kada su se setili to da "ponude" u danasnje vreme (iz ko zna kojeg magacina izvukli kontigent :d), ali cinjenica je da ipak nije neki prastar model :)
Mislim, dobro je da nisu uvrstili 3310 u ponudu :d
 
Optimus 2X nije toliko mator ali je sto se tice Android podrske je u istoj situaciji kao htc tattoo :d
 
Ahahahah, dobro poredjenje :D


P.S. Mislim da je Tetovaza jos i bolja :p
 
To je meni veoma cudno, jer je sms koji posaljem na bilo koju cg mrezu pa i mtel isto kosta oko 15-20din, dok je sa CG telenora ili mtela poruka je 0.02e, svejedno je li poslata u SR ili CG
Pitam ovo zbog toga što mi na kontroli troskova skida 0.78 para za sms kad šaljem na mtelu, znači isto kao i kad šaljem ka ostalim mrežama u Srbiji. Ne znam kako je to rešeno na ovim ostalim postpaid paketima.
 
Uz mix net m lg 2x je 24400. Uz mix net l - 18300 din. Zar se to nekome isplati? U slobodnoj prodaji sad je oko 250e. Pa ja sam ga platio 250e prosle godine kad je kod nas bio 500e. :) Ne znam zasto bi neko njega uzeo, jednostavno se ne isplati. Mada ga sad niko nece kupiti ni u slobodnoj prodaji verovatno. :)
 
Uredno prebacen broj od drugog operatera,naplacena kartica 200 dinara,iskoriscena promocija 50% popusta ako se ne uzima telefon i odmah mi preseo prvi racun.
Umesto 570 dinara kako treba stize racun 950 a nema teorije da je prekoraceno 300 minuta cak ni sa njihovim zaokruzaivanjem sekundi.
Znaci telefon je kevin,koristi ga samo za posao dok je u lokalu i nije poenta u toj razlici nego kako ih nije sramota da vec od prvog racuna ona mora da krene po salterima i sa zalbama.Provera naravno ne radi do 10-tog u mesecu dok ne skockaju da bar lici na legalno.
 
Pa kako onda ne stize originalni iznos racuna 1140 dinara...
Gde su iskopali cifru 950 dinara.
 
Verovatno ide po punoj ceni za taj prvi mesec, a srazmerno broju dana koje si proveo u mrezi. Nije proveden citav mesec, nego dan-dva krace - tih 950 dinara umesto punih 1140.

Na sta i MagicMaster, siguran sam, aludira ;)
 
Poslednja izmena:
Uredno prebacen broj od drugog operatera,naplacena kartica 200 dinara,iskoriscena promocija 50% popusta ako se ne uzima telefon i odmah mi preseo prvi racun.
Umesto 570 dinara kako treba stize racun 950 a nema teorije da je prekoraceno 300 minuta cak ni sa njihovim zaokruzaivanjem sekundi.
Znaci telefon je kevin,koristi ga samo za posao dok je u lokalu i nije poenta u toj razlici nego kako ih nije sramota da vec od prvog racuna ona mora da krene po salterima i sa zalbama.Provera naravno ne radi do 10-tog u mesecu dok ne skockaju da bar lici na legalno.

Provera radi od 3. u mesecu već dve godine.
 
Ma nije moj broj,mene tek cekaju svadjanja sa vipovcima oko mog ugovora.
Ovo je kevin ugovor,prenet broj 31.10. i naplacena kartica 200 dinara u okviru neke vrst racuna 20.11.
A kartica aktvirana i poceta sa koriscenjem 7.11. zbog toga i stize racun valjda sada 7.12.
Znaci ili su odmah u startu krenuli sa koliko stignem da ugrabilm ili prva pretplata nije sa popustom.
To ipak nije nigde navedeno a font ugovora ipak nije toliko mali kao kod onih drugih pilicara.

@ Laza

Ako tebi radi ne znaci da je tako i drugima :(
 
Poslednja izmena:
Eto vidiš, sam si sebi odgovorio .... MTS nije kao VIP pa da im je presek nekog ludog datuma ... i to što he stigao 07.12., misliš da su jutros odštampali i odmah ti doneli kući? Koliko imaš godina?
 
Provera radi od 3. u mesecu već dve godine.

Proslog meseca proradila tek od 5-og :)

Za ovaj mesec si u pravu - treceg je stanje bilo dostupno.
A da je 10 dana (kao sto je nekad znalo da bude) - to nema veze sa zivotom.
 
Neka im presek bude i svakog prestupnog februara,to je njIhova politika..
Valjda se negde naznaci da je prvi racun po punoj ceni ili sta vec?
I sta ti to znaci he stigao mi jutros racun,odstampali meni licno i doneli pa jos provociras sa godinama?
Sto da neces da me vodis kod Markica u Bambilend?
 
Vidi, to da prvi racun ide po punoj ceni svi znaju, to se podrazumeva... a to sto ti nisi upoznat sa time - tvoj je problem.
Svi su uostalom prosli kroz to, pa ko i nije znao - naucio je.

Za popust se kao obracunski period racuna pun mesec, ne mozes da dobijes 50% jos i na one dane (dva-tri-pet-12) koliko si bio kod njih u prvom mesecu. Malo li je sto dobijas celokupan iznos saobracaja i za te dane, pa prenosis to u novi mesec...
To sto ti je racun (tacnije, SMS poruka) stigla upravo danas nema ama bas nikakve veze s tim sto si ti, eto, bas 7. u proslom mesecu odradio prenos i poceo sa koriscenjem. Svima je nama danas stigla SMS poruka o stanju racuna za prethodni mesec.

I za kraj, sto se te provere stanja u novom mesecu tice - ako Lazi radi od 3., onda radi i Miki, Peri, Ziki... pa i tebi.
 
Koji si ti lik ....

Sto da neces da me vodis kod Markica u Bambilend?
Nemam uopšte komentara na ovo, to govori dosta o tebi ....

A kartica aktvirana i poceta sa koriscenjem 7.11. zbog toga i stize racun valjda sada 7.12.
Zbog ovoga sam pitao, jer po tvom "logičnom razmišljanju", oni su pravili račun 07.11.-07.12. i odmah ti doneli na kućnu adresu?

a to automatski objašnjava i ovo:
Gde su iskopali cifru 950 dinara.
a da je stigla cela cifra, bilo bi: mamu im, koristio sam 20 dana, a naplatili 30 ...

itd itd itd .... ali očigledno da je lakše odma pljuvati, nego malo razmisliti i lepo pitati ....
 
Ja ne znam sta ste se uhvatili sa tim sedmi pa sedmi...tako se namestilo,poklopio se datum aktivaranja kartice sa stizanjem racuna.
Nisam ja tako mlad da mi mi vi stari vukovi sa foruma objasnjavate,nije mi ovo prvi a nadam se ni zadnji ugovor.
Nema potrebe za onim klasicnim forumaskim recnikom,kao prvo,kao drugo i za kraj.
Niti sam ja popljuvao nekog niti neko ima razloga da brani neobranjivo,korisnik ovde nema nikakva prava,apsolutna istina,
Da li je mts,vip,telenor,sbb ili bilo ko mi smo potrosna roba.
Uostalom na forumu se pise u odnosu 90/10 kritike/pohvale.
 
Niko se nije uhvatio za taj sedmi sem tebe - ti si mislio da tako ide obracun, a mi ti objasnjavamo da gresis. Nista vise.
Poklopilo se, namestilo, kako god... slucajnost. Nista vise.

I za sve ostalo ti objasnjavamo sta je i kako je, nista vise od toga. Nema potrebe da se nesto duris. I ako ne znas/nije ti jasno - pitaj... neko ce vec da ponudi odgovor. Nema potrebe za bilo kakvom pljuvacinom od samog starta.
Mislim, ja sam uvek za pljuvacinu, da me ne razumes pogresno, ali samo ako je argumentovana :D


Tako da ti je, od svega, jedino na mestu ono iz poslednje tri recenice :)
 
Again:
Ja ne znam sta ste se uhvatili sa tim sedmi pa sedmi...tako se namestilo,poklopio se datum aktivaranja kartice sa stizanjem racuna.
jer
A kartica aktvirana i poceta sa koriscenjem 7.11. zbog toga i stize racun valjda sada 7.12.

Nisam ja tako mlad da mi mi vi stari vukovi sa foruma objasnjavate
zato ti i ne priliči:
Sto da neces da me vodis kod Markica u Bambilend?
Samo mali off, ja znam mnogo više o dešavanjim u PO, nego ostali, koji su to čitali i gledali po nvinama/TVu, pa ako danas veruješ svemu što čuješ/vidiš po novinama/TVu, a ti veruj i ondašnjim.

Niti sam ja popljuvao nekog
jesi, i to na dve teme, u manje od minut.

Da li je mts,vip,telenor,sbb ili bilo ko mi smo potrosna roba.
Sa ovim se slažem 100 posto ...

Baš zato što ovo nije MTS, kažeš: Dešava se to i to, zna li neko u čemu je stvar ... ?
Pa kad spremiš materiju i materijal, onda ideš da im ebeš kevu tamo .... ;)

Cheers, i da imamo mi još puno ugovora u korist po nas ;) ;)
 
Ne razumem zasto je prvi racun bez popusta? Ako sam dosao u njihovu mrezu ili svejedno ako sam nov korisnik. Sta im to znaci? Prvi mesec po punoj ceni a od sledeceg ide popust?!
 
Valjda se popust racuna tek od prvog, zato.
 
Onda je najbolje zapoceti nov ugovor 30-og u mesecu. Mada to nema smisla. Trebalo bi kad god da potpises ugovor na ostatak do 1-og da ide popust 50%
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno