Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ne može. 2,99 meseci je, nije 3 :)
 
Otiću posle 5. decembra u drugu poslovnicu u Subotici pa ću da pitam. Ali mi je rečeno da ugovor potpisan 5.3.2011 i važi do 31.3.2013. Jedino se ovim smanji ta ugovorna obaveza tj. prekida se bez penala i nova važi od novog datuma.
 
planiraju li ovi iz mts-a da ubacuju novogodisnju pretplatu? telenor i vip ucinili (jeste da nije neka,ali su ipak uradili,ovi jos stoje u mestu)
 
Trebalo bi da može. Inače bi bilo dva meseca.

Može dve pretplate da ima sa 50%, ne može tri, umesto stare jel. 31.3. ističe, 3 meseca ranije je 31.12., ali nije 3 nego 2.99, pa čeka 1.1.2013. da bi mu paket krenuo od 1.2.2013.
 
Mojoj ženi je ugovor isticao 1.1.2013, u septembru je obnovila i počeo je da važi od 1.10.2012, tako da je dobila tri pretplate (oktobar, novembar i decembar).
 
Znači luda kuća. Ja sam menjao paket, možda je do toga, jer paket važi tek od prvog.
 
Pa da, paket uvek važi od prvog. Zato treba doći ranije. Međutim ja nisam uspeo ovako unapred da pređem na Box, izgubio sam jedan mesec od ta tri.
 
Ja sam se "svađao" par puta sa njima i nije moglo 3 meseca, nego 3 meseca minus jedan dan najranije.
 
*****izam. Bio bih zadovoljan i sa dva meseca, ionako to mts ne reklamira javno ali je stvar principa. Ne znam kako je mojoj ženi uspelo.
 
Ako uzmem postpaid paket bez telefona onda ne plaćam onu 3G uslugu od 119 dinara?
 
Mislim da je bolje uzeti razr nego onaj LG L9 ili xperia P... E sad problem je što je razr već godinu dana star telefon... Update ne verujem da će više dobijati, pitanje da li je i dobio JB...
 
Taj fazon, razr je odlican ali apdejtovi.. koliko smara cela ta prica sa apdejtovanjem, aj da neki telefon ne moze da podrzi novi Android pa da razumem, ovako je drskost ne pustiti bar JB na razr.
 
E sad ko ne vija to i kome treba kvalitetno baš kućište onda može iz ovih stopa da uzme razr-a... Npr evo za GS2 izašao 4.1.2, ali sam ja i dalje na ICS jer mi ne treba osakaćena baterija i kamera i da mi se nešto desi baš kad mi treba telefon... Skocko sam ovo i mislim sve dok se ne ispegla, pa za jedno 2 meseca možda i predjem...
 
koliko je dozvoljeno dana ne platiti racun za mts postpaid? Ja sam cuo da do jednog meseca kasnjenja tolerisu
 
Koji paket je trenutno konkurentan Mix net L paketu, ja sam u telenoru, na PIS 1000, i ovaj deluje mnogo bolje..
A za motorolu to racunanje je ok, ali koliko te onda izadje preko VIP-a, nemas 50 posto popust, za slican paket ti trazi 35000:)
 
Poslednja izmena:
tolerišu neplaćanje računa 20-ak dana a rate za telefon 90dana - bar su mene u tim intervalima blokirali :)
 
Ne znam bas za ceo mesec, ali jednom mi nije stigao racun do 5. u SLEDECEM za PRETHODNI mesec (znaci 15 dana nakon sto je trebao biti placen :)). Tek tada sam platio, nisu iskljucivali.
 
Pošto kreće poskupljenje u kontroli troškova hteo bih da pređem na mixnet pakete. Zanima me da li kad šaljem sms ka mtel-u u RS, poruke skida od onih bonus sms poruka koje su uključene u pretplatu ili mi posebno naplaćuje te poruke?
 
To je meni veoma cudno, jer je sms koji posaljem na bilo koju cg mrezu pa i mtel isto kosta oko 15-20din, dok je sa CG telenora ili mtela poruka je 0.02e, svejedno je li poslata u SR ili CG
 
Kakvi su doktori ovi iz mts-a, izbor telefona uzasan a sinoc su ubacili LG Optimus 2X :) :d
 
'Bem ti, dodje mi da pitam - iz koje godine je taj telefon? :D:D:D


Doktori, vala bas...
 
Da, to je model bas onako po meri i u skladu sa budzetom prosecnog postpejd korisnika u Srbiji :d
 
Dobar je Mts,sad ubacili Lg 2X xexe ;)
 
Nazad
Vrh Dno