Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Nemas signal izgleda svugde, ili je slab tamo gde si, ili je preopterecena bazna stanica.

Neko je skoro bas isprobavao Skype, ali za zvuk - oko 600KB/min.
Video calling moze i 10x vise, ali racunaj barem 4x vise.
 
auuu sto me iznervirase sad ovi iz Telekoma.

Pre 3 meseca su me zvali da me obaveste da u mi u oktobru istice paket ugovor i kao dugododinjem korisniku ( duze od 10 god) mi ponudili popust na telefon u iznosu ukupne potrosnje u poslednjih 6 meseci ( u mom slucaju oko 7 000 ) ja tad jurcao pa nisam imao vremeena time da se igram. Sad ih zovem i svi se prave ludi za taj popust... Jbt telefon uz moj paket 15 k u vipu uz maltene isti paket 7k, i ja kao necu da se cimam da menjam provejdera zbog 1000 din ka gledaj ovo..
 
A sto bi ti dali kad su videli da su Telenor i VIP ubili svoje pakete :)
 
Nisam mislio da cu ovo reci, ali Mts trenutno ima najbolje i najpovoljnije pakete.
Vip je isto kidao dok nije istekla rodjendanska promocija i dok nisu uveli nove pakete, sada je truba.
Tt2b5
 
Pre 3 meseca su me zvali da me obaveste da u mi u oktobru istice paket ugovor i kao dugododinjem korisniku ( duze od 10 god) mi ponudili popust na telefon u iznosu ukupne potrosnje u poslednjih 6 meseci

Zna li neko šta se dešava po pitanju ovakvih akcija? U novembru će mi biti "-3 meseca" pa da znam da li da se nadam sličnom popustu. I pod ukupnom potrošnjom, verujem da se izuzima pretplata, ali ako neko zna, šta je sa dopunama ka prepaid brojevima?
 
Tesko da je "ukupna potrosnja" u pitanju, sumnjam da ikako postoji situacija da se sabiraju racuni u proteklih 6 meseci... pre ce biti da je *prosecna potrosnja* u tom periodu, pa onda odredjivanje odgovarajuceg segmenta na osnovu toga - praksa koja je standardna u mt:s-u.
 
Pre 3 meseca su me zvali da me obaveste da u mi u oktobru istice paket ugovor i kao dugododinjem korisniku ( duze od 10 god) mi ponudili popust na telefon u iznosu ukupne potrosnje u poslednjih 6 meseci ( u mom slucaju oko 7 000 )

Ceo post - sumnjam da mu je prosečna potrošnja bila 7000 :)
 
Uh... u pravu si, sumnjam i ja - mada je sve moguce :d

Ipak, mt:s definitivno tako ne obracunava za segmentaciju, gleda se - sto je i logicno - prosek u proteklih 6 meseci ;)
 
Sve ukupno za 6 meseci oko 7k potosnje=)

Btw zvao sam ih vise puta i svi se pravili ludi nema popust .. Na kraju dignem ruke i odem u telekom sa potpisem novi ugovor i uzmemem g300 telefonce koji kosta 6k uz moj paket. Zavrsim sve za 5 min uzmem telefon i pitam onu curu. Ovih 6 hiljada mi stize uz prvi racin? Kaze a ne kao stari korisnik dobili ste ga za 1 din...
 
Sve ukupno za 6 meseci oko 7k potosnje=)

Btw zvao sam ih vise puta i svi se pravili ludi nema popust .. Na kraju dignem ruke i odem u telekom sa potpisem novi ugovor i uzmemem g300 telefonce koji kosta 6k uz moj paket. Zavrsim sve za 5 min uzmem telefon i pitam onu curu. Ovih 6 hiljada mi stize uz prvi racin? Kaze a ne kao stari korisnik dobili ste ga za 1 din...

Zanimljiv podatak za dalje pregovore. A u tom trenutku kada si uzimao telefon, jel ti je ugovor bio istekao ili u onom "grejs periodu" od 3 meseca do isteka?

Usput, na flash reklamama vidim da su uvrstila Motorlu RAZR u ponudu, još uvek nisu updejtovali sajt doduše.
 
Sve ukupno za 6 meseci oko 7k potosnje=)

Btw zvao sam ih vise puta i svi se pravili ludi nema popust .. Na kraju dignem ruke i odem u telekom sa potpisem novi ugovor i uzmemem g300 telefonce koji kosta 6k uz moj paket. Zavrsim sve za 5 min uzmem telefon i pitam onu curu. Ovih 6 hiljada mi stize uz prvi racin? Kaze a ne kao stari korisnik dobili ste ga za 1 din...
Hvala na razjasnjenju, stvarno prvi put cujem za ovako nesto :D

I ja sam zbunjen kao i alfa :d
 
^ niste pratili pricu od pocetka =] ima par postova u kojima sam pisao da su me zvali iz telekoma i nudili popust a onda kad sam ja njih zvao za isti pravili se ludi. na kraju odem u telekom i dobijem popust bez da ih pitam ista :)
 
Istice mi za koji dan ugovor, koji je bio potpisan na godinu dana uz 50% popusta, Mix net L tarifa.. Da li je aktivna ova ponuda i dalje, posto na sajtu nema nista, a nije bilo ni onda kada sam ja potpisao ugovor, a u predstavnistvu su mi ponudili..
 
Zato sam i bio zbunjen :D Imao sam utisak da se nesto pomesao Telekom i Telenor ;)
 
Dziberi ne dozvoljavaju da produzim ugovor ranije :( (potpisan juna prosle godine)
Zamisli stvarno ovaj MTS - covek hoce da ostane jos kod njih, a oni ne daju :)
 
3 meseca ranije mozes da potpises ugovor. Nista vise od toga=)
 
Alfa, posto moze 3 meseca ranije, a ti ih pitaj da platis jos 3 koliko ti preostaje i uzmi opet na 2 godine?!?
 
Vi'is, to uopste nije losa ideja! Ali mislim da ce biti "plati svih 8" :( (jer do juna traje :))
 
pa akcija traje do kraja godine, sto mu daje 6 meseci - 3 = 3 :)
 
A to :) Videcemo. Ako sam i dalje ovde ;)
 
Dziberi ne dozvoljavaju da produzim ugovor ranije :( (potpisan juna prosle godine)
Zamisli stvarno ovaj MTS - covek hoce da ostane jos kod njih, a oni ne daju :)

Nikad to nije ni moglo, 3 meseca ranije kao max, kako ti vec rekose :p

Doduse, trenutno su aktuelne dve price, po kojima su u opticaju i 3 meseca, ali vala i tek 1 mesec ranije... oba izvora direktno iz mt:s-a.
 
Ja ugovor potpisao u januaru, kada sam bio na razgovoru rekoše mi da dodjem u novembru. Samo da nastavak te priče ne bude kao ona pesma Željka Samardžića :D
 
Ugovor mi ističe sad 30. novembra. Hteo bi da iskoristim ovu akciju 50% što je do kraja godine.
Pitanje sad, hteo bi da uzmem tarifu MixNet M + da doplatim 6000 dinara za Huawei G300 i onda sa onim popustom od 50% pretplata bi mi bila 570 dinara + 118 dinara 3g. Da li to tako može ili ima neka caka kao što uvek ima, pa da ne mogu da uzmem telefon kao što sam naveo gore baš zbog ove 50% akcije?


Edit:
E đavola, sad sam našao odgovor na jednoj od predhodnih strana. Bezveze :mad:

Nijedan. Samo karticu mozes da uzmes da bi mogao da imas taj popust.
 
Poslednja izmena:
Jel moze neko da objasni uslove ovog 50% popusta .. ?

1. Ako potpises pre nove god, jel to vazi za preostali deo ugovora (XX meseci) ili samo do kraja godine .. ?

2. sta znaci ovo: "samo karticu" .. ? ako uzmes telefon u paketu, nema 50% popusta .. ?



okej, sad sam i ja prevrteo u rikverc i odgovorio sebi na br 2. budalastina. doduse i dalje bi mi odgovarao odgovor na broj jedan, jer je za ćala' .. ?
 
Poslednja izmena:
mts fura ovu promociju sa 50% popusta vec nekoliko godina. ne mogu da verujem da ljudi i dalje pitaju da li je moguce da uzmu i 50% popusta na pretplatu i telefon za 1 dinar ili koliko vec...
 
ne mozes da verujes jer smo u srbiji, u svetu se tako privlace korisnici ;) zamisli samo da MOZE, koje su posledice:

prvih godinu dana, mozda i jace, MTS bi grcao u gubitcima

nakon tog perioda, Telenor i Vip bi se pakovali i zavrsavali pricu
 
Nazad
Vrh Dno