Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Nema tu prijavljivanja, jedino ako nije barem 3 meseca korisnik (postpaid) onda mora da uplati avans da bi mogao da koristi roming.

Ili je ko zna od kada korisnik, kome i dalje stoji u sistemu "No roaming" :D
Meni su genijalci zaboravili da posle tri meseca uključe roming,pa kada sam otišao u CG,nema mreže,ja ih zovem da vidim u čemu je fora,oni meni da nisu uključili i da će to uraditi naknadno.Cimao sam se danima dok ih nisam naterao da mi uključe,jer su hteli da dodjem i čekam u redovima da bi mi to uključili,a to je trebalo da bude odradjeno odmah nakon plaćena tri računa.
 
Prvo sacekaj SMS, bice sutra pretpostavljam, a onda jos par dana da ti stigne postom, al do kraja nedelje ce stici, ne brini.
 
Kako, kad dodje 31.000RSD?:) (15.000 za "Telefon", 1140/2*24 jer ne dobijas popust i 24*118 za 3G?)

to si u pravu.iako se tad moze segmentacijom pretpostavljam cena smanjiti za 5-6k....pa je onda oko 25k cena...

sad cu bas da pogledam cene tog telefona kako se krecu i koliko je dobar..verovatno za oko 200e vredi da se uzme u razmatranje
 
Poslednja izmena:
Segmentacijom ne mozes smanjivati cenu telefona, segmentacijom samo mozes dobiti telefon za dinar ukoliko se obavezes novim dvogodisnjim ugovorom.
A koji telefon - to vec zavisi od samog segmenta, tj. tvoje prosecne potrosnje u proteklih 6 meseci.
 
Dobio sam poruku da moj racun za septembar mesec iznosi 369din. Zar se ne placa 570din,to je 50% od prave cene paketa (1140din)?
 
Ti si bese nesto skoro presao na mt:s? Mozda ti nije za citav mesec, vec za onoliko dana koliko si na mrezi, proporcionalno...
 
Onda taman.

Inace, meni se cini da je MTS te ugovore vodio tek od sledeceg meseca od skora, ali izgleda to nije slucaj? Ucinilo mi se, ili jos neko ima takvo iskustvo?
 
Ja pomisli da nisam nesto preterao,ali onda bi verovatno pisalo 540+369
 
Onda taman.

Inace, meni se cini da je MTS te ugovore vodio tek od sledeceg meseca od skora, ali izgleda to nije slucaj? Ucinilo mi se, ili jos neko ima takvo iskustvo?

Reci cu ti ja krajem ovog meseca :p
 
Pitao sam skoro i rekli su mi da se vise ne moze potpisati ugovor 3 meseca pre isteka starog... Jel to pre bila neka fora ili random slucaj?
 
Ja pomisli da nisam nesto preterao,ali onda bi verovatno pisalo 540+369
A cek... gde ti pise 369? Stigao ti je papirni racun (ili SMS poruka) ili mislis na proveru stanja na *797#? Ako je na *797#, tu pise samo stanje PREKO pretplate.
Ali mozes na ides na *797#, 2, 2, 1 (stanje, prethodni racuni, zadnji racun) da vidis racun za septembar.

Pitao sam skoro i rekli su mi da se vise ne moze potpisati ugovor 3 meseca pre isteka starog... Jel to pre bila neka fora ili random slucaj?
Na Twitter nalogu su ove nedelje ili prosle rekli da moze. Tamo su uglavnom obavesteniji nego drugde :) E sad, pitanje je, cini mi se, bilo za novi ugovor uz telefon, a ne novi uz popust samo - pitaj ih za svaki slucaj :)
https://twitter.com/MTS

Care, prelazis na MTS?:)
 
To je ceo racun, ne bi stajalo 540+369 i da je 909 :)
 
Care, prelazis na MTS?:)
Naravno bre! :p

Hteo ja vec, tamo u avgustu... podneo zahtev, sve to proslo, vec mi stigao ugovor na potpis sa sve SIM karticom pride, doneo kurir na moja vrata :D... a onda hladan tus - odbijen prenos.
Jos se ja pitam sta je ovo, niti ima Telenora da zove i nudi (50% :d), niti ova 064 kartica da proradi, niti pak ona 063 da prestane sa radom... a onda stigao taj SMS.

Sta je bilo... posto sam ja radio prenos vlasnistva na sebe, nije proslo onih obaveznih 90 dana koje sam morao da provedem u Telenor mrezi (nema veze sto je taj broj poslednjih 15-20 godina kod njih, od toga na postpejdu 7-8 :d), i eto, ispade ja novi korisnik... pa me je to instant stopiralo.
Ali neka, za desetak dana prolazi i taj period, eto mene na 064 uskoro, ovaj put nece moci da me zaustave! :D
 
Ma ne daju se meni vise pare, druze, ~1200 dinara za 325 minuta i isto tol'ko poruka (stari Prenesi 325 paket, ocito), a bez ijednog megabajta... ili pak ~900 dinara (sa onih "oooo-ruk" 50% popusta) za PiS 1000 i 300/1000/1000... to je ono sto se meni ne daje.

Vec lepo Mix Net M za ~600 ili Mix Net L za ~1000 dindzi i vozi Misko :p
 
Evo i meni je danas stigla poruka da mi je račun 397 dinara, posle toga druga poruka da je račun 376. Mix net M sa 50% popusta. Čudno...
 
Mom burazeru stigla poruka da je racun 330din. Napravio ugovor dan posle mene,isti paket.
 
Meni sasvim normalno 790 dinara, pretplata + prekoracenje (VAS + dopune), ali od ovog meseca neće više biti prekoračenja :)
 
Kako se proverava ovaj bonus od 3GB?
Tj, da li se to automatski aktivira ili treba nekako da ga aktiviram?
 
na postpaid-u bi trebalo da je izlistan na *797#, 2 (stanje), 1 (trenutno stanje).
Mozda je i pod Bonusi (*797#2*3)
 
Prod'o si kvalitet za sitnis ;)

Koj' bre kvalitet, nemo' me zezas... :)

A i nije bas sitnis, da budemo realni... u samom novcu jos i djene-djene (560 vs. 900, odnosno ~1000 vs. ~1500), ali procentualno - 50% skuplji Telenor. A za isti broj minuta... i sa istim tarifiranjem, naravno ;)
To je ono sto me je najvise nerviralo. Dobijam isto - a za duplo vece pare.
 
Pitaj slobodno... necu nista da krijem, sasvim sigurno :)

Ako ne valja - to cu i da kazem ;)
 
kako da proverim da li mi radi 3G na telefonu, da li je u trenutno ukljucen 3G?
Telefon je HTC Desire.
Menjao sam SIM za microSIM, jer planiram da uzmem drugi telefon a problem je sto mi i dalje radi stara kartica a trebala bi titi blokirana,a nova ne radi.
Dali e se i dalje moze gladati tv program preko Monda, secam se da sam to mogao pre par godina na nekom starom telefonu dal bese SE P1i?
 
microSIM treba u roku od sat-dva da proradi a stara jeste aktivna jos tih sat-dva (nesto manje - znaci ima crna rupa aktivnosti izmedju). Meni je proradila u roku od 5 minuta kad sam menjao prosle nedelje.
Ako je proslo 24h idi reklamiraj u pitanju je greska.

A na koji 3G mislis? 3G veza (UMTS) ili MTS-ov 3G servis? (za ovaj servis uopste nemam pojma ni sta je a niko da kaze cemu to sluzi ..... znate ostatak :))
 
da mislim na 3G vezu, sad sam proverio sa speedtestom, brzina je oko 3500 a bila je oko 200. Samo sto u not baru uvek stiji isto cas je 3G cas H cas E.
Da li je 3G HSDPA? Koliko se trosi neta za skypovanje, za minut video poziva?
Sad mi je proradila kartica posle citavih 22 sata. Zabrinuo sam se jer bi trebala proraditi vec posle par sati cak i posle par minuta kao u prethodnim slucajevima. U Vip mi je nova postdejd proradila odmah nakom aktiviranja.
 
Nazad
Vrh Dno