Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Jel istina da ce nam pretplata za pakete sa promocijom 50% sada biti veca kako nam je PDV skocio?
 
Nema sta, krenula je velika borba operatera - za gubljenje korisnika :d :d
 
Jok oni bi platili PDV za nas :D
 
ne kapiram sto dramite na svim temema vezano za ovo povecanje PDV-a. porez je povecan odlukom Vlade i normalno je da ce doci do promene cene. tih dodatnih 2% nije nikakva para! u Srbiji su usluge mobilne telefonije medju najjeftinijim u regionu, pa budite bar malo realni.
 
Pa pogledaj :) ~2% vise nego do sada.
 
Ovaj popust na pretplatu 50% vazi za stare pretplatnike ili samo za nove?
 
Xperia S i U (bela i crna) od danas u MTS-u: https://webshop.telekom.rs/
Cene prava sitnica :D >50.000 ispada Xperia S uz vecinu paketa (cena uz pretplatu, pa dodati 50% od cene tarife)
I to je cela novina :D Kao ocekuje se jos telefona sledece nedelje, mada i ovo je nesto, nisam ocekivao da ih vidim kod MTS-a. Steta sto ne moze da se predje sa 50% -> telefon :(

Ne znam samo gde je nestao KT - nema ga kao izbor paketa uz telefon, a nema ni Box.
 
Kako, kad dodje 31.000RSD?:) (15.000 za "Telefon", 1140/2*24 jer ne dobijas popust i 24*118 za 3G?)
 
Toliko je pretplata, 50% popusta (1140/2) bi dobio da ne uzimas telefon.
 
Njih imaju prs i pleva, daju ih dzaba uz Box :) (Partizan/Zvezda - isti telefon, prodaje se i kao obican Huawei U8300 ili kako vec bese :D)
 
Nema onog Partizanovog na spisku svih telefona u onoj njihovim web shop-u, a zvezdin stoji tamo...
 
i dalje su telefoni za 10 -15 hiljada skupli nego kod vip-a na moju zalost.
 
Nema partizanovog telefona, odnosno ZTE Roamer-a vec mesec dana...Po meni najbolja ponuda telefona za cenu tog tarifnog paketa (sto se tice ponude MTS-a)... Nadam se da ce pocetkom sledece nedelje ubaciti neki slican tih karakteristika uz neki partizan paket, ili neki paket do 1000 din...A vidim da vise telefoni ne idu uz kontrolu troskova???
 
Izgleda da im ne radi webShop kako treba, nikad u njemu nije mogla da se izabere KT - a sada ne moze ni Box.
 
Nesto mi otac pricao da kada ides iz zemlje,moras da prijavis u MTS-u to kako bi ti bilo omoguceno da saljes poruke. Tako nesto mi je rekao. Je l' tacno to?
 
Nema tu prijavljivanja, jedino ako nije barem 3 meseca korisnik (postpaid) onda mora da uplati avans da bi mogao da koristi roming.

Ili je ko zna od kada korisnik, kome i dalje stoji u sistemu "No roaming" :D
 
Na roming sam mislio. Postpaid korisnik sam od proslog meseca,a pre toga sam bio prepaid korisnik. Treba mi da znam posto 20.okt idem na ekskurziju.
 
Ipak pre nego odes u inostranstvo, ako si na postpaidu proveri da li ti je aktivan roaming.
 
Nazad
Vrh Dno