Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ako do sada nisi koristio nesto od telekoma u postpaid varijanti, i ne radis nigde, mozda ce da traze da neko potvrdi da se slaze i da garantuje da ces placati racune (roditelji recimo). To nikakav problem nije, samo znam za par slucajeva gde se to desilo.

Meni doduse nista nisu trazili, mada imam par postpaid ugovora sa njima. Zacas sam zavrsio sve. Jedino ako sklapas ugovor subotom popodne ili nedeljom, kartica ce biti neaktivna do ponedeljka, inace je sve gotovo za sat dva max.

I naravno, ono sto savetujem svima koji prvi put koriste postpaid, pratite potrosnju redovno, da ne bude posle, kao jedna drugarica sto me pitala, a zasto je meni racun 4.500 dinara, objasnjenje je bilo jer je pricala oko 900 minuta, a nema takav paket.
 
Poslednja izmena:
I napraviš ugovor 50% na neki manji paket, jer možeš da povećaš paket u toku ugovorne obaveze ali nemožeš da ideš na manji paket od potpisanog.
 
Ja sam mislio da uzmem mix net M paket.
Ja koristim mts vec dugi niz godina,ne menjam broj :D
 
Verovatno cu sutra da odem to da zavrsim. Nadam se da ne traje dugo.
 
DA li je moguce ppostojeci postpaid ugovor prebaciti sa jednog na drugi broj u mTS? naravno drugi broj na koji se prebacuje nema nikakav ugovor? ili se mora zavrsiti ugovor na broju na kom se poceo ?
 
Kad ce MTS da dozvoli da se MegaNet uzme sa popustom, a bez SGS3?:)
 
ne verujem da mogu stare tarife.....

20110704012.jpg

molim za pomoc i solidarnost. hitno mi treba link ili neki vid zvanicne ponude koja je bila proslog leta kada sam potpisao u mtsu ugovor na dve godine sa dve godine popusta i "ne lezi vraze" sada godinu dana kasnije avgustovski racuna mi je sa punom pretplatom i kazu mi da ta ponuda nije tada postojala vec samo pedeset posto popusta na pretplatu u prvoj godini a ugovor na dve godine.... tuga....
 
Koliko ja znam , moglo je na 12 ili 24 meseca 50 posto, i u oba slučaja sve vreme trajanja obaveze imaš popust.

Što bi nudili i 12 i 24 ako na 24 samo pola? Koji *****izam.

Kevin broj bio na 12 meseci, jer smo mislili da će biti neki lep fon, i pre jedno mesec dana, i malo jače, joj isteklo, pošto nije bilo nekih ponuda, sada smo uzeli na 24 meseca 50 posto popousta, i popust traje svih 24 meseca.

Šta ti piše u ugovoru, ebeš link .... Da nisi potpisao na 12 ?
 
Poslednja izmena:
meni stigao za prosli mesec pun iznos (100%) - majku mu, vec proslo godinu dana.
moram do poslovnice da potpisem na 2 godine....
 
Pa da, kad već daju ....

Jedina "mana", da tako kažem, što čini mi se Telenoru kada potpišeš na popust, čini mi se da možeš u svakom trenutku da prekineš, ako hoćeš varijantu sa telefonom.

A u MTSu ne može, moraš svih 24 da izguraš sa popustom ...
 
standardna prica, nemam pojma gde mi je ugovor.... pokazali mi u poslovnici neki aneks koji je tada(5.7.2011.) navodno isao uz ugovor u kome ne pise nista o uslovima. morao sam da pisem neku molbu/zalbu pa reakcije za 15 dana, sve se to desava veceras na terazijama.
 
meni stigao za prosli mesec pun iznos (100%) - majku mu, vec proslo godinu dana.
moram do poslovnice da potpisem na 2 godine....

znaci pre 13 meseci si potpisao na godinu dana?

ja potpisao na dve bas iz razloga sto sam se pitao da li ce se takva ponuda ikada ponoviti jer su tad pocele one selidbe brojeva...
 
Pa da, kad već daju ....

Jedina "mana", da tako kažem, što čini mi se Telenoru kada potpišeš na popust, čini mi se da možeš u svakom trenutku da prekineš, ako hoćeš varijantu sa telefonom.

A u MTSu ne može, moraš svih 24 da izguraš sa popustom ...
Meni su neki dan u MTS rekli da mogu popust prekinuti bez penala i onda mogu birati BOX ili telefon, a ako uzmem telefon onda ne moze ni BOX ni 50% popusta.
E sad, ne znam da li je u pitanju greska njihovog radnika. :trust:
 
Ako kojim slucajem ima bench clanova koji su potpisali ovakav ugovor tokom proslog leta i jeseni a znaju gde mi je ugovor znacilo bi mi da mi fotografisu ili skeniraju deo gde se vidi kad je potpisan i tamo gde pise da je popust tokom celog ugovora... ili mi dajte neki predlog kako da im dokazem sta sam potpisao ili hteo da potpisem. mozda ne znam sta sam juce jeo ali znam da ni mrtav ne bih potpisao ugovor na dve godine sa godinu dana popusta!
 
BOX seče ostale promocije, osim verovatno onih sa telefonom. Moguće je uzeti telefon uz BOX sa posebnim cenovnikom za telefone (ne baš povoljno).
 
Meni su neki dan u MTS rekli da mogu popust prekinuti bez penala i onda mogu birati BOX ili telefon, a ako uzmem telefon onda ne moze ni BOX ni 50% popusta.
E sad, ne znam da li je u pitanju greska njihovog radnika. :trust:

Ko bi ih znao... za Box su i meni rekli da moze da se predje, ali ne sa 50%->telefon :(

@Jorgos, ja imam 2 godine uzete prosle (i sad se kajem sto sam potpisao na 2, jer jos uvek ne mogu da ga produzim na jos 2 ili da uzmem telefon :D). Necu moci danas/sutra da skeniram, ali probacu u nedelju ako ti znaci posto su u firmi ugovori.
 
@jorgos
taj letak je bio zalepljen na vratima poslovnica, ne razumem kako im to nije dovoljan dokaz ?
 
@jorgos
taj letak je bio zalepljen na vratima poslovnica, ne razumem kako im to nije dovoljan dokaz ?

nisam ga ja ni pokazao u poslovnici. otisao sam misleci da je neki banalan nesporazum kad ono... a ovo sam iskopao kad sam dosao kuci. mada posle price iz mts mislim da mi ovo ne bi nista ni znacilo jer ljudi ne veruju da su takvu ponudu imali i tacka!
 
Meni su neki dan u MTS rekli da mogu popust prekinuti bez penala i onda mogu birati BOX ili telefon, a ako uzmem telefon onda ne moze ni BOX ni 50% popusta.
E sad, ne znam da li je u pitanju greska njihovog radnika. :trust:

PA nemam pojma, ja sad pitao kad keva potpisivala ovaj duži, rekli ne može ....

A evo čovek danas sa telenor teme:

Evo da se i ja javim :) Nisam uzeo nikakav phone, tražio sam 50% niži račun, uzeo prenesi i surfuj 1000 i potpisao ugovor na 2 godine, tako da me to sad košta 900din, što je po meni sasvim ok. Imam pravo da menjam tarife jednom mesečno kao do sad, ako se nekad odlučim da uzmem telefon, i to mogu, s time što će se popust ukinuti. Bilo kako bilo, zadovoljan sam :)
 
Na Telenoru je to sasvim normalno, nikakva misterija/caka nije... stoji i na sajtu, mislim, a vala se i uvek napominje od strane zaposlenih.

mt:s je problematican sto se toga tice, da li moze ili ne moze, sto i sam vrlo dobro znas... kod Telenora nikakvih problema nema, sve je jasno k'o dan - moze.
 
Kod MTS-a je izgleda odgovor "Da li vas NE mrzi da mi uradite nesto?" :)
Vidim obicno kad je guzva, vise rade! Kad nema guzve..... bolje ne pokusavaj nista, cackaju FB i bare se medjusobno.... samo nisu radno motivisani - i tada nista ne moze ;)
 
Ako kojim slucajem ima bench clanova koji su potpisali ovakav ugovor tokom proslog leta i jeseni a znaju gde mi je ugovor znacilo bi mi da mi fotografisu ili skeniraju deo gde se vidi kad je potpisan i tamo gde pise da je popust tokom celog ugovora... ili mi dajte neki predlog kako da im dokazem sta sam potpisao ili hteo da potpisem. mozda ne znam sta sam juce jeo ali znam da ni mrtav ne bih potpisao ugovor na dve godine sa godinu dana popusta!

nemam skener piri ruci, ali lepo pise u ugovoru 50% i velikim slivima 12 ili 24 MESECA, prosle godine sam potpisao na 12 a ove na 24

iz ovakvog ugovora moze sigurno u BOX, za telefon ne znam, ali to se razlikuje od poslovnice do poslovnice. Mog brata su takodje ubedjivali da prosle godine nisu imali 50% popusta o_O
 
Ukoliko se koristi ova promicija 50% i zakljuci ugovor na 24 meseca, koji telefon moze da se uzme??? Hvala!
 
Moze papirni i vazdusni... ako ima plastiku ili metal ili moze da se koristi za pricu, ne moze :) Nemaju vise te promocije, to je bilo dok su morali da se otarase Nokia 1800 i Razer II.
 
Nazad
Vrh Dno