Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ja kad sam pitao da prebacim 50% off na obican+telefon kaze ne moze... tako da bez nekog traga iz call centra ili neke reference sto su ranije iznosili za slicne situacije, ne vredi da cekam po ovoj vrucini :)
 
Imam ugovor sa 50% i ponovo su mi poslali račun na pun iznos, opet moram da idem u poslovnicu da se žalim ili može telefonom?
 
Ima li nekih najava o novim telefonima u MTS-u od 1og septembra? Vidim da sve ovo kao traje do 31og avgusta. Zna li iko ista? :)
 
Danas sam u poslovnici čuo da očekuju, mada isto čujem svaki put. :smash:


Ponovno uključenje

Imao sam reklamaciju na račun i stigao je ispravljeni da se plati 15-og u mesecu (inače je redovan rok 20-i). Kako je 15 jul padao u nedelju, ja sam platio u ponedeljak, 16-og (i taj i redovan koji je bio za 20-i), ne znam zašto nisam stigao u subotu (obično čekam poslednji dan za plaćanje), a i dan-2 preko roka nije strašno, bude malo zatezne kamate i to je to.
Međutim, ovi isključe broj, koliko je trajalo, nemam pojma, jer nisam primetio, navodno kod ispravljenih rč nema kašnjenja, a "ako sam uplatio u pošti, dok je uplata legla prošlo je još dan-2" kako kaže.
Jedno mi samo nije jasno, ko su svi oni ljudi koji dolaze i mašu priznanicama da im uključe broj, kad su kod mene samo isključili i uključili, možda imaju i neku skriptu
 
Vratih se sa godisnjeg u Grckoj, i imam sta da vidim... Dodatni trosak 3000 RSD! A poslao sam par poruka i iako znam da je internet u romingu skup, ukljucio sam samo da update-ujem vremensku prognozu a za sve ostalo sam koristio WiFi!

Koliko sam video, 100 KB u romingu u Grckoj (II zona rominga) kosta 129 dinara... Dakle kako meni onda racun od +3000 dinara na mesecnu pretplatu!
U svakom slucaju cu ici da se zalim na racun!
 
Pa što nisi updateovao prognozu preko wi-fi? Kad uključiš data konekciju sve živo krene da se sinhronizuje. Još ako imaš neki noviji telefon čak se i youtube skida u pozadini.
Srećno sa reklamacijom ali ne verujem da su ti obračinali nešto što nisi potrošio.
 
Sam si kriv, nema sta da se žališ...

Otišao si u roming i to na odmor i palis internet da bi pogledao vremensku prognozu... :what:
 
Poslednja izmena:
Sta krene da se sinhronizuje kada mi je sve iskljuceno!?!:trust:

Proverim na Watchdog-u, potrosio 2 Kb tako da to ne pije vodu...
 
Za svako paljenje ti je radjena nova sesija... Pa ti računaj koliko si puta palio da vidiš vremensku prognozu (verovatno nisi brojao) x 100kb

Svejedno ima listing, pa ćeš videti... Opet kriv si kako god okreneš, ne možeš kriviti njih što si ti loše izračunao kako si koristio net u romingu...

Edit: znači 23 puta da si palio gasio izadje 129 x 23 = 2967

Mogao si jos gore da prodjes budi srećan što je ovako "malo"
 
Poslednja izmena:
Palio sam svega 2-3x puta... i kad sve pogledas nisam potrosio vise od 1 MB sto ne bi bilo vise od 1500 dinara... kao sto kazes, videcu u listingu.
 
Jeste, ali postoji vrlo jeftin i jako zdrav nacin da se vidi vremenska prognoza - POGLEDA KROZ PROZOR!!!!

Nadam se da ti jos nije stigao ceo racun i da ces tek dobiti da platis za takvu glupost i da nece prihvatiti reklamaciju :)

Mislim.....
 
Sam si kriv, nema sta da se žališ...

Otišao si u roming i to na odmor i palis internet da bi pogledao vremensku prognozu... :what:

Jos bi veci crnjak bio da je palio net kako bi gledao vremensku prognozu - za Beograd!!! :D:D:D


Nista, Mare, pozdravi sve drugare tamo u poslovnici kada krenes na reklamaciju... i onog celavog kralja, i onu malu mrsavu, i onu mulatkinju... sve redom :p
 
Vrlo ste smesni... nemam ja nista protiv toga da platim, ali onoliko koliko sam zaista koristio!

A za sta mi je trebala, ne zelim uopste da objasnjavam.

Mora da mi to sada naplacuju za SGS koji sam uzeo za 1 dinar uz Mix1250 pre dve godine! :d
 
Poslednja izmena:
Zasto nisi apdejtovao prognozu preko Wi-Fi? Kad vec kazes da si imao pristup istom.
 
Poslednja izmena:
Jos bi veci crnjak bio da je palio net kako bi gledao vremensku prognozu - za Beograd!!! :D:D:D

E to bi bila fora i kao da im šalje MMS tipa: "hahaha kod vas pada kiša, a kod mene je sunce." :D:D
 
E to bi bila fora i kao da im šalje MMS tipa: "hahaha kod vas pada kiša, a kod mene je sunce." :D:D

Jos bi bolja fora bila: "a bre, 'bem ti zivot - kod vas lepo i suncano, a ovde pljusti kisa!" :d:d:d:d
Ahahah, kakav bi to crnjak bio :D:D:D


2 Marko:
Bice da je to, Mare, bice da je to... nEsi platio na mostu, sad ces morati na cupriji :p
 
K'o da nas je neko kletvom prizvao! :d
 
Imamo push notifikacije kad god neko komentarise od nas dvojice :D
 
Razmisljam se da predjem na mts postpaid. Ja sam prepaid korisnik i kad se uplati 200din kredita,za cas ode. Moj drugar je uzeo mix net M tarifu(samo karticu) i placa valjda oko 600din zato sto je samo kartica,a ne telefon i kartica zajedno,onda bi bilo vise.
Pa sad da pitam vas,da li je to dobar potez da se uradi? 600poruka mesecno necu sigurno potrositi,pozive mozda,a internet bi mi dobro dosao.
 
Dobar potez definitivno, mixnet m je 1121 din tako da tvoj drug moze da placa oko 600 din jedino ako je potpisao ugovor na 2 god. i uzeo 50% popusta.
 
Jel bih mogao i ja da placam oko 600din ili ne? Jel postoji taj popust jos?
 
Do kraja godine, naravno ako ne prekinu akciju, što kod njih nije nemoguće.
 
Hvala. Videcu da odem da uradim nesto.

Evo setio sam se jos necega da vas pitam. Jel mogu ja da odem da napravim ugovor? Imam 18godina i jel se placa nesto na pocetku? Koristim mikro sim karticu,pa jel moram da im dajem ovu moju?
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno