Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

To se može reći za sva tri operatera... Nekome je dobro kod jednog, nekome kod drugog, a nekome kod trećeg...
 
Kad firme otkazuju ugovore znači da nije svejedno.
 
Ja sam isto pobjegao sa vipa. Za svaku sitnicu im treba vise papira nego da se dize kredit za kucu. Bio sam na tarifi smart 300 i kad sam htio telefon uz tarifu od smart 550, trebalo je da provjeravaju kreditni biro, da pisem molbu, bla bla bla... NOT. Presao sam na telenor, uzeo telefon za minut.
 
Pa ako se prema telefonu bira mreza onda ne znam dokle smo dosli :)
 
Pa 1490 - 50% + 500 - 200 (eventualno, ako otkazes papirni racun). Znaci 1045-1245din

Gde je to za papirni racun?
I jel' moze da se forsira limit na Smart tarifi tacno koliko ima smartova, a ne ono... 10.000 pa navise?
 
Poslednja izmena:
Pa ako se prema telefonu bira mreza onda ne znam dokle smo dosli :)

Pa tako najvise biraju mreze koliko vidim u zadnje vreme ;) Ovaj daje na rate, MTS je skuplji za telefone, ne vredi 50% popust, VIP isto ne vredi 25%.. (sad 50%)....
 
Pa ako se prema telefonu bira mreza onda ne znam dokle smo dosli :)

To je samo jedan primjer. Imam primjedbu na visinu racuna: Molimo vas da detaljno napisete na sta se primjedba odnosi, poslajete kopiju licne karte, pa ce nasa sluzba da vam odgovori,bla bla bla, ali prvo vi platite racun i sto takvih stvari.
 
Gde je to za papirni racun?
I jel' moze da se forsira limit na Smart tarifi tacno koliko ima smartova, a ne ono... 10.000 pa navise?
Aman bre narode u Srbiji :), to je prepaid, nema na postpaidu limita jer oni to ne zele zbog probijanja racuna. Eto, ima kod MTSa da se postavi taj limit na 5000rsd ali i to nista ne garantuje jer kad dodje, recimo, racun iz rominga koji je "ohoho" preko tih 5000rsd onda se ceses dok se MTS pravi lud itd itd..

To je samo jedan primjer. Imam primjedbu na visinu racuna: Molimo vas da detaljno napisete na sta se primjedba odnosi, poslajete kopiju licne karte, pa ce nasa sluzba da vam odgovori,bla bla bla, ali prvo vi platite racun i sto takvih stvari.

Ma toga bre ima kod svih, ajde valjda ti se nece desiti sad tu gde si.. A evo moj najsveziji primer, MTS u pitanju:
Istice mi ugovor Kontrola troskova i cekao sam taj datum da prebacim broj u drugu mrezu. Imao sam avansno uplaceno za sve mesece unapred (1god, 250din mesecno, dakle nista mnogo). I prebace me, sve OK, koristim broj neko vreme, kad stize mi poruka da izmirim zaostala dugovanja prema bivsem operateru(!?) Ja ne platim nista, pomislim greska u sistemu i oni mene iskljuce :). Odem ja kod MTSa i objasnim sta je i kako je.. Pogledaju u sistem i objasni mi da ja taj poslednji mesec moram da platim po punoj ceni "jer se za KT ugovor raskida 1 pre obracunski period" pa mi je ovo bio mesec preko :)

I aj sad budi pametan kako izbeci te stvari.. Kod nas ne moze, sacekaju te na bilo kakvu glupost :)
 
Poslednja izmena:
Aman bre narode u Srbiji :), to je prepaid, nema na postpaidu limita jer oni to ne zele zbog probijanja racuna. Eto, ima kod MTSa da se postavi taj limit na 5000rsd ali i to nista ne garantuje jer kad dodje, recimo, racun iz rominga koji je "ohoho" preko tih 5000rsd onda se ceses dok se MTS pravi lud itd itd..

Ma ko normalan koristi nasu karticu u romingu :)
 
Pa 1490 - 50% + 500 - 200 (eventualno, ako otkazes papirni racun). Znaci 1045-1245din
-200 ako otkažeš papirni račun važi samo za 1 mesec, tj. za prvi naredni račun, a nakon toga plaćaš redovan iznos.
Smart 1100+1GB interneta uz sve aktuelne popuste košta: 1.242,50 din.
 
"3 omiljena broja" ili F&F, šta već, koji su do nedavno kod Klub tarife bili 0 din/min uz uspostavu poziva 3 din, kako se sada tarifiraju?
 
Ugovor koji je sa 50% off ne moze da predje nikako u ugovor sa telefonom kod MTS-a?:)
 
Informacija koju sam dobio je da se ugovor 50% može raskinuti bez ikakavih penala i uzeti neka druga promocija.
 
Pa naravno, od 50% može samo lošije.
 
Na to sam mislio - ne dase mi da raskinem popust i uzmem fon.
 
^planiras jos jedan SGS3? ;)
 
How did you know? :D Ne, nazalost ne postoji nijedna jedina racunica da se vise isplati puna pretplata kod MTS-a sa SGS3 umesto popusta.
 
Jel' imas neki trag o tome, da mogu da se pozovem na njega?
Nemam, rekao mi radnik u poslovnici kada sam hteo da uzmem Box paket, da mogu da raskinem ugovor 50% bez plaćanja penala i sklopim ugovor za Box paket. Odustao sam od Box-a i ponovo potpisao 50% ugovor.
 
I ne dobijaju se telefoni uz 50%.

Varas se... :p
Moglo je u jednom periodu, ne znam da li moze i sad (pre nekih mesec dana, kada sam bio, receno mi je da jos uvek traje akcija... samo im jos malo telefona ostalo, pa bi "valjalo pozuriti" ;))... kada se izabere neka tarifa koja je minimum 2 soma mesecno - moze i popust od 50% (na celih 24 meseca ugovora) i fon - cuveni ZTE Racer II ;)
http://www.mobiklik.rs/index.php/pr...pretplata-i-zte-racer-za-1-dinar-u-mts-u.html

Tako da vidis da moze i jare i pare, tj. i telefon i 50% popust :D
 
Te promocije vise nema na sajtu MTS-a :( Ja sam bash nju hteo da uzmem :)
 
Jes' vala, sad i ja trazio... cak naleteo na link u okviru neke druge promocije (OVE), kad tamo taj link za ovu "ZTE Racer za 1 dinar i popust na pretplatu" promociju vise nije aktivan.

No, kazem ti sta su meni rekli kada sam bio kod njih pre nekih mesec dana (ma i manje... tri nedelje) i raspitivao se, onako usput, za istu... rekose da vazi i dalje, dok god ima telefona.
"Ali ima jos mozda 7-8 komada, pa bi valjalo da pozurite"... nji'ove reci, direktan citat salteruse ;)
 
Ma hteo bi ja samo da me puste da prebacim postojeci ugovor od 450din/msc :)
 
Idi bre i pitaj... pre ce ti oni dati odgovor nego ja :p
 
Nazad
Vrh Dno