Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

pa kosta te neupotrebljivog interneta posle potrosenih mB :D

Nije to "neupotrebljivi internet", oni taj net zovu - neograniceni :D:D:D


2 Marko-Dj:
Idi bre Mare u PM, taman sam se resio za prebacivanje na mt:s, i onda dolazis ti sa ovom pricom da mi unosis nemire :p
 
Nije to "neupotrebljivi internet", oni taj net zovu - neograniceni :D:D:D


2 Marko-Dj:
Idi bre Mare u PM, taman sam se resio za prebacivanje na mt:s, i onda dolazis ti sa ovom pricom da mi unosis nemire :p

Jel to sutra pada sneg?!?! :d

Otkud ta promena? Sta oni imaju da ponude sto Telenor nema? :D
 
:D:D:D:D

Pa, prakticno nista, tj. nude isto sto i Telenor... samo za dosta manje para :p
Mislim, 325/325, sto sada imam, za 1180 dinara... vs. 300/600/600, za 560 dinara... mislim da je izbor vrlo jasan i ocigledan ;)

Iako ni jednu jedinu rec zamerke na Telenor za sve ove godine nemam po pitanju kvaliteta usluge, te me ni za jedan jedini dinar ne zakinuse... stvarno su im paketi nekonkurentni. A posto je takva situacija vec neko vreme, bar godinu dana, i ne sto ne vidim da ce se ista menjati u skorije vreme - dosao je trenutak za promenu provajdera :)
 
Nece, m:tel RS i m:tel CG se, sto se poruka tice, racunaju kao u nacionalnom saobracaju i skidaju se s paketa. U pocetku je tako bilo i za pozive, ali nije odavno. :(

Pa dobro bolje ista nego nista :D hvala :)
 
:D:D:D:D

Pa, prakticno nista, tj. nude isto sto i Telenor... samo za dosta manje para :p
Mislim, 325/325, sto sada imam, za 1180 dinara... vs. 300/600/600, za 560 dinara... mislim da je izbor vrlo jasan i ocigledan ;)

Na koje pakete si ovde mislio?
 
Moj matori Prenesi 325, na Telenoru... vs. Mix Net M, na mt:s-u.

OK, verovatno bih mogao da izboksujem 50% i na Telenoru, i to bas za ovaj matori paket, koga kanda vise nema u ponudi (popust moze sigurno, ali da li moze i za te stare pakete - to vec nisam siguran... mada mislim da moze, davali su vec nekom), tako da bih to placao 1180/2=590 dinara, sto je vrlo slicno onoj ceni sa mt:s-a... ali, tamo pre svega imam net, i to vise nego dovoljno, dok ovde nemam ama bas nista, ni jedan jedini pisljivi MB (ono oko skoro duplo vise poruka ne bih ni pominjao, zaista mi ne znaci mnogo ta stavka). Kada bih recimo na Telenoru dodao onaj "Klik" dodatak za 150MB, od 290 dinara, pa na sve to da racunam popust - dolazim(o) do cifre od 735 dinara. A opet imam 4 puta manje neta, ako nista drugo. A za vece pare.
On the other hand, ako ne budem u mogucnosti da ostanem na tom paketu, vec moram da predjea na neki novi, tj. aktuelni - to bi bio Prenesi i Surfuj 1000, kao ekvivalent Mix Net M-u po broju minuta. Ima ih takodje 300, uz isto obracunavanje zapocetih minuta... uz 1000 poruka i 1000MB neta... a za 1800 kinti full price, sto znaci 900 dinara sa 50% popusta.
Dakle, u tom slucaju - 900 dinara vs. 560 dinara... a za sta? Za silnih 400 poruka viska koje ni u ludilu ne bih mogao (a vala ni hteo) da iskoristim i 400MB neta koji - naravno - mogu da se iskoriste... ali, verujem, cisto na silu. 600 mega - sasvim dovoljno za sve.

Opet... nikako da se pogodimo Telenor i ja ;)
 
Poslednja izmena od urednika:
apropo MB u Mixnet paketima, ako uzmes pre kraja meseca - sve nepotroseno ti se prenese u sledeci, tako de fakto imas 600min i 1200MB za mesec.
ako trosis i toliko, onda treba da predjes na jaci paket.
 
CARe, daće ti popust na taj 325, ali neće na Klik (ženi mojoj dali, ali tek kad je podnela zahtev za prelazak u MT:S, pre toga je iskulirali više puta).
E sad, na MT:S ti je 60s+60s, a na 325 imaš 60s+1s, dakle računaj da ti umesto 325 treba bar 400 minuta na paketu u MT:S da bi mogao da razgovaraš kao što si u Telenoru mogao.
Ja nikad ne bih prihvatio to što je žena od njih dobila, ali ko mene pita :)
 
apropo MB u Mixnet paketima, ako uzmes pre kraja meseca - sve nepotroseno ti se prenese u sledeci, tako de fakto imas 600min i 1200MB za mesec.
ako trosis i toliko, onda treba da predjes na jaci paket.

Znam ovo, naravno... zato cu i da pokrenem proceduru tamo negde oko 20-og ;)
A sto se samog paketa tice (i pre svega minuta u istom), uvek mogu da krenem sa ovim, pa ako nije dovoljno - prebacim se na veci... zbog onog 60s+60s tarifiranja koje je sad aktuelno, dok je kod mene, na starom paketu 60s+1s. A opet, sve i da predjem na veci - to je oko soma dinara mesecno, za Mix Net L i 600/1500/1500... opet manje da placam neg' sad na Telenoru kako je.
Ili, eventualno, da placam minorno vise nego sto bih na Telenoru kada bih uzeo Prenesi i Surfuj 1000 paket sa sve 50% popusta. A opet - 300 minuta vs. 600. Pre svega, kao najbitnija stavka.


2 Heinz:
E, cekao sam da mi neko to kaze... hvala, druze. Znaci, nista za "Klik", to ide po punoj ceni... sjajno, nema sta.

I da, jasno mi je savrseno za to oko tarifiranja, ali mi preostaje samo da probam, vidim vec kakva je situacija, pa ako nista - predjem na Mix Net L ;)
Al' sa druge strane, kako vec pomenuh - *ako* mi mozda ne bi dozvolili da ostanem na Prenesi 325, vec me "terali" da idem na neki aktuelni paket (PiS 1000)... tu je vec obracunski period istih 60s+1s, uz istih 300 minuta u paketima kod Telenora i mt:s-a... tako da bi mi se u toj situaciji svodilo na apsolutno istu stvar - sto mi sto bi me to "isto" vise kostalo na Telenoru.
 
Probaj prvo MTS na prepaid kartici kakav ti je signal na gajbi, poslu itd, nemoj posle kukas ovde ponovo :)
 
:D:D:D

Burazer ima mt:s vec godinama, a eno ga, soba do moje... it's all god :p
Veruj mi, zaista mi se ne ide sa Telenora (ne zato sto je mt:s los, nema veze sa tim)... ali krastavac, stvarno mi glupo da me i dalje "prave na budalu", sto bi se reklo... a da se nista ne menja vec mesecima, godinama...
 
Ima Telenor svoje prednosti koje se ne vide u toj ceni.. Pa ipak razlika je prevelika u smislu sta se konkretno dobije za novac :)
 
E, upravo tako. Ubode ga ti k'o prstom u d... oko! :D :p
 
A jel postoji mogucnost prelaska iz jednog paketa u drugi, a da ovaj prvi ugovor jos nije istekao, presao bih u veci (skuplji) paket?
 
Naravno. Na nize ne moze, na vise (uvek) moze.
 
600 min u Telenoru je 1500rsd, u MTSu je 1000rsd.
Das 500 kinti vise ali si u boljoj mrezi plus 1000min u Telenor mrezi ;)
 
Sve je to lepo i krasno - ali 1000 prema 1500 dinara je procentualno 50%. Povelikih 50%, slozices se... cisto procentualno gledano ;)

Bre, k'o da su im od zlata ti minuti :D
 
To su pametni minuti :D
 
A da uzme VIPsmart_1100 tek bi se oslobodio Telenor klaustrofobije, Djiki moze da potvrdi :)
 
Mozes da predjes na veci paket u sklopu trenutnog ugovora (tj. bez potpisivanja novog ugovora)

Ako hoces novi ugovor onda biras i paket i telefon.
 
Poslednja izmena:
600 min u Telenoru je 1500rsd, u MTSu je 1000rsd.
Das 500 kinti vise ali si u boljoj mrezi plus 1000min u Telenor mrezi ;)
Šta je to bolje na Telenoru danas?
Znam šta je bilo nekada, a sada samo znam da imaju "bolje" cene u odnosu na druge. :-devil-:

A da uzme VIPsmart_1100 tek bi se oslobodio Telenor klaustrofobije, Djiki moze da potvrdi :)
Posle Prenesi 325, ja sam se na ovom paketu prosto preporodio. :)
 
To su pametni minuti :D

Ne, tebra, pametni su samo megabajati... za minute niko nije pricao :p


2 Septimus (a moz' vala i Djilke ponovo :d):
A kol'ko kosta taj VIPsmart_1100 sto ga spominjete... u kompletu sa tih giga neta? Sa svim popustima, maximalnim ugovorom i cime sve ne... telefon ne planiram da uzimam, znaci daj max popust koliko moze :)
Bas me interesuje cifra, te kako se to nosi sa nekim mt:s-ovim paketima... a da ne jurim sad po Vip-ovom sajtu, te trazim i frikombinujem - ako vec imate cifre u glavi ;)
 
Pa 1490 - 50% + 500 - 200 (eventualno, ako otkazes papirni racun). Znaci 1045-1245din
 
Zar i dalje važi 50%, mislio sam da je to trajao do prvog avgusta?
 
Produzena je promocija do 26.8.

@car: ne moze dodatni net ako ne uzimas telefon, jbga nisi im dovoljno cool :)

Vip takodje ima Postpaid600 za 944rsd (600min, 600sms, 600mb, 1000vipmin). Net se tarifira na 1kb.
 
Poslednja izmena:
S obzirom koliko su neki zadovoljni VIP-om, težak mazohizam je potreban za odlazak kod njih.
 
Nazad
Vrh Dno