Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Sad ti je najbolje da odes do neke mts poslovnice i da podneses zahtev za prenos broja u mts.Oni ti popune formular i salju provajderu gde si do sada bio.Ceo proces traje cetri radna dana.Znaci ako nemas neka dugovanja prema starom operateru oni ce ti odobriti da preneses svoj broj u mts.Kad te mts ukljuci na primer 25.07 ti ces platiti iznos paketa na koji zelis da predjes ali bez popusta.U ovom slucaju ako zelis na primer na paket mix net m koji regularno kosta 1121 dinar platices punu cenu za samo tih par dana do kraja meseca.U proseku 6 dana po 30 dinara znaci oko 180 do 200 dinara ce ti biti racun za jul.Za tih 6 dana ces dobiti punu minutazu znaci 300 min,600 poruka i 600 mb.I sve to sto ne potrosis ti se prenosi za avgust mesec.A od prvog avgusta ti krece paket sa popustom od 50 posto.Znaci moras opet otici do neke mts poslovnice na primer 29.07 i potpisati ugovor na jednu ili dve godine sa popustom od 50 posto.Znaci sad ti je pravo vreme da odes do neke poslovnice mts-a i da podneses zahtev da preneses broj u mts zato sto ces za par dana koje koristis u julu dobiti pun iznos minuta,poruka i megabajta,a platices za taj mesec samo onoliko dana koliko koristis u mesecu a to bi u tvom slucaju bilo maksimalno sest ili sedam dana.
Ja sam to isto uradio u januraru.Tako oko 20-tog januara podneo zahtev i ukljucili me 26.Prebacio sam broj iz telenora u mts.Tako da to ti je cela procedura.
 
I ako ima dugovanja,to će platiti kada mu stigne račun,a broj će u slučaju da ne izmiri dugovanje prema starom operateru biti suspendovan dok ne izmiri, ili ako ne izmiri uopšte gase mu broj trajno.
 
Ovo za dugovanja vazi samo za nedospela. Sva dospela dugovanja moraju da budu placena i proknjizena u trenutku podnosenja zahteva.
 
Naravno.
 
@bojke1, hvala na detaljnom odgovoru :)
Nema dugovanja, taman u ponedeljak odoh do mts-a.
 
Poslednja izmena:
Ako uzmeš 50% ne možeš i telefon, znači ili-ili.
 
upravo se i dvoumim izmedju smart 1100(836din sa 50%) kod vip-a i Mix Net L (973 din sa 50%) kod mts-a.bez telefona
 
Motorola Motoluxe
http://www.vipmobile.rs/mobilni-uredjaji/motorola-razr.1683.html

Screen%20Snaper%20Image.jpg


Naravno uz PROMOCIJA - 5 godina Vipa
http://www.vipmobile.rs/privatni/po...ipa---50-uredjaja-u-posebnoj-ponudi.1776.html
 
ovako
imam TIPI tarifu,(064 mreza) aktivirao sam tarifnu opciju pre neki dan "razgovori u mrezi"

"Tarifna opcija Razgovori u mt:s mreži omogućava vam da razgovarate sa svojim prijateljima iz mt:s mreže po ceni od samo 0,50 dinara po minutu.
Pretplata za ovu tarifnu opciju je 99,00 dinara i naplaćuje se, nakon izvršene aktivacije, sa vašeg prepaid računa.
Pretplata uključuje 30 dana razgovora u mt:s mreži po ceni od 0,50 din/min, u periodu od 0:00h do 24:00h, uz naplatu uspostave veze koja važi za prepaid tarifni profil koji koristite."

ok ,skinulo mi je 99din za aktivaciju, i ostalo mi 100 din kredita medjutim:
- em mi je skidalo 2din/min ! (5minuta = 10 dinara me izaslo). znaci izgleda su tamo u algoritmu obrnuli proporciju: 0.5 MIN/DIN umesto DIN/min !!?
- a kad mi je isisao taj kredit, sad sam doplatio 200din kredita, i sad mi skine oko 10 din za 1 minut !? znaci opet mora da aktiviram tu opciju tarifnu iako pise da traje 30 dana?

wtf?
 
Poslednja izmena:
A uspostava veze košta koliko?
 
8.9 dinara sad sam video. ok to mozda objasnjava prvu stavku, ali opet su zabrljali sa ovom drugom stavkom tj aktivacijom..
i drugaru je slicno isto, nije do mene znaci
mozda se ipak vratim na VIP i 1000din bonusa za 200din dopune..
 
@griswold 9din je uspostava, a 0,50 din/min je stvarno... To tek kad duže pricas uvidis, ovako se ne isplati... Pricao sam pre par strana o tome...
 
Prepaid kod MTS-a vise nije isplativ ni na duze staze :(
(pisao sam vec u nekoj drugoj temi danas:)
Jedino sto se jos uvek isplati kod MTS-a za pricanje u mrezi je KT uz ugovor (50% off). 250din. racun, 400din. obican i 500din. bonus kredit (100 iskorisceno za opciju razgovori u mrezi), to uz 5din. za uspostavu veze, moze da izadje oko 90 razgovora po 10min, ili jos vise za duze razgovore.
Za 250 din. to izadje 900min razgovora.
 
sta je KT ? pokusao sam da nadjem informacije ali nisam nasao

hvala unapred
 
8.9 dinara sad sam video. ok to mozda objasnjava prvu stavku, ali opet su zabrljali sa ovom drugom stavkom tj aktivacijom..
i drugaru je slicno isto, nije do mene znaci
mozda se ipak vratim na VIP i 1000din bonusa za 200din dopune..

Imas Vip rodjendanski prepaid, 200rsd mesecno dopuna za 5000min u mrezi, 500sms i 50mb
Ako uspes da ga pronadjes
 
Da li neko zna sta se desava sa omiljenim brojem? Da li je ta usluga ukinuta ili ima neka zackoljica?
Koristim vec nekih godinu dana prepaid karticu MOJ KLUB, na njoj je bila fora da imas 3 omiljena broja za dz, 0 din minut a placas samo uspostavu razgovora koja je cini mi se 4 rsd.
Danas sam provalio da vise omiljeni brojevi nisu aktivni i da mi skidaju kredit ko ludi. Do juce mi 200 rsd trajalo ceo mesec a sad ga potrosio za 1 dan.
Dajte neki predlog za najjeftnije telefoniranje sa jednim brojem. Omiljeni broj kosta 250 rsd mesecno + uspostava veze. Ima li nesto povoljnije?
Edit: malopre procitah da je ta akcija vazila do 30 Juna. Kako sam ja koristio usluge jos mesec dana nemam pojma :D
http://www.mts.telekom.rs/index.php/promocije-pojedinacna/items/Moj-klub-prepaid-akcija.html
 
Poslednja izmena:
Pisalo je na prethodnoj stranici, ali zasto bi neko pokusao da nadje kada mozemo opet da mu isto napisemo:)
Do 16. jula je uspostava bila upola cene, sada je 9din. (8.9), plus za MojKlub vise nije besplatan minut sa F&F, vec je 1din.
Jeftinije od 250 din u MTS mrezi - bez jurenja prepaid promocija nema vise :( Citaj moju poruku gore za ideje sta mozes kao alternativa sada.
 
Procitao sam ja to ali nisam skontao da se to odnosi na tarifni profil koji sam izabrao :(
Ne odgovora mi KT zbog ugovora a i ne znam koliko bi mi se to isplatilo posto imam 2-3 poziva koja ukupuno traju bar 60 min svaki dan,a i dosta mi je jedan broj na racun.
Drugi broj sam koristio za razgovore sa devojkom i zato mi je odgovarao MOJ KLUB. Kad su se pojavile kartice na trafici su bile 200 rsd, uz aktivaciju dobijes 200 min,200 sms i 200 rsd kredita + mogucnost za 3 omiljena broja :)
To je bilo ekstra :) :) :)
Kupim jednu karticu i bacim je kad potrosim kredit a onda za 200 rsd kupim novu :)
 
To je ODAVNO proslo koliko znam? Nesto tipa pola godine..
krastavac, tako nesto.... neces naci u MTS-u izgleda, barem ne prepaid :( Moj Klub ce ti i dalje biti OK za duge razgovore jer je minut ka F&F 1din (i uspostava 9din), ali nista slicno tome koliko je bilo dobro dok je minut bio besplatan :(
 
Proslo je u smisli da ne mozes vise da kupis karticu ali ako imas karticu sve pogodnosti si mogao da koristis do juce.
 
Najnovije vesti:
Napomena: placa se uspostava veze od 8.9rsd po pozivu


Još povoljnija Moj Klub tarifa!

26.07.2012

Korisnici najpovoljnijih klupskih tarifnih profila - Zvezda prepaid i FK Partizan prepaid sada mogu da oblikuju svoj profil dodatnim povoljnostima. Naime, aktivacijom tarifnih prepaid opcija Prepaid najdraži broj i/ili Tri omiljena broja sada će moći još opuštenije da razgovaraju i dopisuju se.

Tarifna opcija Prepaid najdraži broj omogućava neograničen broj razgovora i SMS poruka ka odabranom najdražem mt:s broju po ceni od 0 dinara po minutu, odnosno po SMS poruci.

Ukoliko vam to nije dovoljno, na raspolaganju vam je i tarifna opcija Tri omiljena broja u okviru koje možete odabrati bilo koja tri prepaid i/ili postpaid broja iz mt:s mreže sa kojima možete razgovarati i slati SMS za 0 dinara po minutu, odnosno po poruci.

Cena pretplate za korišćenje tarifne opcije Prepaid najdraži broj, u periodu od 30 dana, iznosi 250,00 dinara, odnosno 400,00 dinara za korišćenje opcije Tri omiljena broja.
 
Tarifni profil koji je bio odlican za duge razgovore.... sada je postao obican prepaid ;)
Koja je logika Tri omiljena broja kad F&F su besplatni i kostaju samo 1din/min uz uspostavu...
 
Opet im se preklapaju tarifni profili: razlika izmedju MojKlub i Kul je u ceni minuta ka FF. Prva je 1din/min a druga je 2.36/min :)
 
Sad ti je najbolje da odes do neke mts poslovnice i da podneses zahtev za prenos broja u mts.Oni ti popune formular i salju provajderu gde si do sada bio.Ceo proces traje cetri radna dana.Znaci ako nemas neka dugovanja prema starom operateru oni ce ti odobriti da preneses svoj broj u mts.Kad te mts ukljuci na primer 25.07 ti ces platiti iznos paketa na koji zelis da predjes ali bez popusta.U ovom slucaju ako zelis na primer na paket mix net m koji regularno kosta 1121 dinar platices punu cenu za samo tih par dana do kraja meseca.U proseku 6 dana po 30 dinara znaci oko 180 do 200 dinara ce ti biti racun za jul.Za tih 6 dana ces dobiti punu minutazu znaci 300 min,600 poruka i 600 mb.I sve to sto ne potrosis ti se prenosi za avgust mesec.A od prvog avgusta ti krece paket sa popustom od 50 posto.Znaci moras opet otici do neke mts poslovnice na primer 29.07 i potpisati ugovor na jednu ili dve godine sa popustom od 50 posto.Znaci sad ti je pravo vreme da odes do neke poslovnice mts-a i da podneses zahtev da preneses broj u mts zato sto ces za par dana koje koristis u julu dobiti pun iznos minuta,poruka i megabajta,a platices za taj mesec samo onoliko dana koliko koristis u mesecu a to bi u tvom slucaju bilo maksimalno sest ili sedam dana.
Ja sam to isto uradio u januraru.Tako oko 20-tog januara podneo zahtev i ukljucili me 26.Prebacio sam broj iz telenora u mts.Tako da to ti je cela procedura.

Pitanjce: a sto ne bi odmah isao na 50%? Kako udjes u poslovnicu, odma' kazes "hocu da prenesem broj i odmah potpisem ugovor sa 50% popusta".
Zar onda nece dobiti isto "full pack", tj. 300/600/600... ali za tih 5-6 dana da plati po 15-ak dinara po danu, jer je uzeo 50% popust od starta? A onda sledeci mesec sve regularno - i 300/600/600 i 560 dinara mesecno.

Nije da je mnogo bitno (mislim, 180 ili pak 90 dinara za tih 6 dana - who cares :)), nego eto, cisto me zanima zasto ici bas na ovaj tvoj postupak? :)
 
Popust ce ti svakako vaziti od 1. narednog meseca.
 
Aha, znaci u tome je fora - ne moze odma', tj. ne obracunava se?


Hvala najlepse :wave:
 
да ли се плаћа онај додатак за 3г у мтс уз ову промоцију 50 одсто?
 
Nazad
Vrh Dno