Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Pa prepaid manija je bila super za razgovore u mtsu ali ona nije stalna. Telenor zato ima stalne promocije ali nisu preterano povoljne a i vip ih ima samo su još skuplje :) najčešće.
Ovih dana nije prijatno na mtsu, ugasili prepaidmaniju i smsmaniju a dodaci za sms su ok a za razgovore ništa :)
 
Telenorove i Mts-ove promocije su neuporedive!
Dok Telenor za 100 dinara daje samo 100 minuta, Mts za 50 din. daje čak 200 minuta u mreži! Pa sad vi vidite...
 
Danas mi stiglo pismo od mt:s-a od strane čuvenog Vladimira Lučića :d.

Lepo su me podsetili da mi ističe ugovor ovog meseca, pa sad nude mogućnost telefona za 1 din na 24 meseca
ili specijalni popust na mesečnu pretplatu. I sve to mogu iskoristiti do kraja avgusta 2012.

Otići sutra da vidim šta nude :D, mada ću sigurno opet potpisati ugovor na godinu dana za Mix Net M paket.
Ipak za 560,5 din (300 minuta + 600 SMS + 600 MB) mesečno nema ništa ni približno kršteno :smash:.
 
Sta je specijalni popust?:) U prevodu da li ti nude ista sto ne nude drugima :D (ili su kao VIP - svi su V.I.P. :D)
 
Tacno tako.I ja sam na tom paketu i zavrsava mi sve moje potrebe.Bio sam na telenoru ali sam preneo svoj 063 broj u mts mrezu i uzeo mix net m paket uz popust od 50 posto i ugovor na dve godine.Telenor nema ni priblizno takav paket kao sto daje mts.
Danas mi stiglo pismo od mt:s-a od strane čuvenog Vladimira Lučića :d.

Lepo su me podsetili da mi ističe ugovor ovog meseca, pa sad nude mogućnost telefona za 1 din na 24 meseca
ili specijalni popust na mesečnu pretplatu. I sve to mogu iskoristiti do kraja avgusta 2012.

Otići sutra da vidim šta nude :D, mada ću sigurno opet potpisati ugovor na godinu dana za Mix Net M paket.
Ipak za 560,5 din (300 minuta + 600 SMS + 600 MB) mesečno nema ništa ni približno kršteno :smash:.
 
Sta je specijalni popust?:) U prevodu da li ti nude ista sto ne nude drugima :D (ili su kao VIP - svi su V.I.P. :D)

I dalje je u pitanju "segmentacija", kao i prethodnih godina. Uprosceno, ako si bio redovan platisa, na osnovu tvoje potrosnje u prethodnom periodu i na osnovu paketa sa kojim zelis da produzis ugovor, dobijas mogucnost da neke modele telefona (samo one koje Mts odredi) kupis za 1 dinar iako im je cena u tom paketu visa.
Konkretan primer: kolegi koji je zeleo da produzi ugovor na MixNet L paketu, ponudili su Samsung Galaxy Ace za 1 din; njegova cena sa tim paketom je standardno 6.000 din.
 
Ugovor za mobilni mi ističe 1. novembra. Što znači da mogu od 1. avgusta da potpišem novi (tri meseca ranije). Prešao bih na box. I lepo pitam zaposlenog u mtsu da dođem na kraju jula, on kaže ne, već u avgustu. Pitam ga pa od kad će mi se primenjivati box tarifa, kaže od prvog septembra!? Ima li ovde nekog upućenijeg pošto mi ovo zvuči totalno *****no.
 
Tako je, to im je nacin da osim 12/24 meseca (koliko traje ugovorna obaveza) zadrze korisnika dodatnih 15-20-30 dana. Jajare k'o i Vip
 
Telenorove i Mts-ove promocije su neuporedive!
Dok Telenor za 100 dinara daje samo 100 minuta, Mts za 50 din. daje čak 200 minuta u mreži! Pa sad vi vidite...

da ali te promocije malo ima pa malo nema, bolje da daju i malo nepovoljnije a da je ima uvek, nego ovako...
 
Tako je, to im je nacin da osim 12/24 meseca (koliko traje ugovorna obaveza) zadrze korisnika dodatnih 15-20-30 dana. Jajare k'o i Vip

Kako, molim te, jajare kao VIP, koji za ugovor od 24 meseca te zadrzi 27, a MTS ti dozvoli da 3 meseca ranije raskines ugovor (znaci drzi te 21)? Em sto te ne zadrzavaju vise, ovo vazi samo ako produzujes ugovor valjda?
 
Poslednja izmena:
vip drzi 25 a ne 27 dok mts drzi svih 24 ali sad ima promociju 3 meseca besplatno , dakle to im je neka akcija a ostaje 24 :)

nisu u vipu bas tolike jajare ali da su namazani jesu :)
 
Ne ostaje 24, meni je ugovor isticao sredinom avgusta a od prvog ovog mececa mi ide novih 24 meseci.Mogo sam cela tri meseca da skratim ugovor.
 
vip drzi 25 a ne 27 dok mts drzi svih 24 ali sad ima promociju 3 meseca besplatno , dakle to im je neka akcija a ostaje 24 :)

nisu u vipu bas tolike jajare ali da su namazani jesu :)

Zar ne pricahu svi kako kad "kao se zavrsi ugovor od 24 meseca" ima i onaj otkazni rok od 3 meseca? Ili su najzad to smanjili pa je sada "samo 25 meseci" ugovor od 24?
Dok kod MTS-a se ugovor ne produzava ako se ne produzava... ne vidim kako su to slicne jajare.
 
Pise im na sajtu u vezi besplatno tri poslednja meseca starog ugovora.
Konfuzni su ali je ovo ipak ok popust za korisnike..
 
... ne vidim kako su to slicne jajare.
Tako sto kod jednih imas dodatni obracunski period na kraju, a kod drugih na pocetku (ugovor vazi tek od 1. sl. meseca). Dobro si rekao, nisu isti, ali su definitivno slicne jajare u pitanju...
U Telenoru npr. takve gluposti ne postoje, ali oni su *****no zadrti sa odnosom minuti : cena.
Ne zna se ko je (naj)gori
 
Kod Telenora moras da izdrzis punih 24 meseca... kod VIP-a (25 ili 27?) a kod MTS-a moras samo 21..... stvarno te ne kapiram.
To sto se neko zeznuo pa bash 1. potpisao je nesto drugo. On ce morati 22 da izdrzi... big deal. Naspram 24/25/27 je odlicno.
 
Ne shvatate. Obračunski period je od 1. Nisam ja potpisao prvog već 20. oktobra. Ali mi ugovor važi do 1. novembra. Radnik mi je saopštio da mogu u avgustu da potpišem ugovor, što meni deluje nelogično. Logično mi je da potpišem kad hoću, a da mi važi od 1. avgusta a ne od 1. septembra. Pošto mi je radnik delovao neuverljivo rekoh da pitam za iskustva ovde. Raspitaću se svakako u nekoj drugoj poslovnici.
 
Shvatamo. Ako potpises danas - vazi od 1. avgusta. Kao da si potpisao 1 avgusta (sto je i jedini nacin u tvom slucaju). Ako potpises 2. avgusta - vazi od 1. septembra...itd.
Kod Telenora moras da izdrzis punih 24 meseca... kod VIP-a (25 ili 27?) a kod MTS-a moras samo 21..... stvarno te ne kapiram.
To sto se neko zeznuo pa bash 1. potpisao je nesto drugo. On ce morati 22 da izdrzi... big deal. Naspram 24/25/27 je odlicno.
To sa 3 meseca gratis je promocija. Ovo od 1. u mesecu je standardna poslovna politika koja je nenormalna, kao i Vip-ov dodatni obracunski period...
 
da ali te promocije malo ima pa malo nema, bolje da daju i malo nepovoljnije a da je ima uvek, nego ovako...
Kako kome druze, ja se ne skidam sa prepaid manije vec pola godine, poslednji put sam je aktivirao pre 2 dana,)
 
Poslednja izmena:
Ne shvatate. Obračunski period je od 1. Nisam ja potpisao prvog već 20. oktobra. Ali mi ugovor važi do 1. novembra. Radnik mi je saopštio da mogu u avgustu da potpišem ugovor, što meni deluje nelogično. Logično mi je da potpišem kad hoću, a da mi važi od 1. avgusta a ne od 1. septembra. Pošto mi je radnik delovao neuverljivo rekoh da pitam za iskustva ovde. Raspitaću se svakako u nekoj drugoj poslovnici.
E to je drugo :) Zovi im nekog sefa ili call centar i kazi da hoces unapred da storniras sadasnji i uzmes novi ugovor kako ne bi gubio avgust. Tog momka verovatno mrzi da ista uradi :) (mada ne bi me cudilo i da nije moguce)
Meni je inace, koliko se secam, 50% off poceo sutradan od potpisivanja ugovora (dobio sve minute i ostalo, a platio proporcionalno)


To sa 3 meseca gratis je promocija. Ovo od 1. u mesecu je standardna poslovna politika koja je nenormalna, kao i Vip-ov dodatni obracunski period...
Kod VIP-a dodatni meseci koje im placas nisu sdtandardni nego su "promocija"?:) Izvinjavam se sto zvucim kao MTS-ov advokat, nije mi to namera, ja vas zaista ne kapiram :D Gomila se zalila na VIP da ne moze odmah nego tek 3 meseca nakon isteka da prekine ugovor (u prevodu ugovor od 24 je 27 meseci), dok je ovo kod MTS-a vazilo maltene od kad i 50% off?
 
Ne, nego je promocija u mt:s-u...lepo sve pise samo treba citati...
 
moram ponovo da dodam/ispravim:
vip zahteva ne 3 vec 1 obracunski period :)

Za Osobu A, ne mogu vise da nadjem na sajtu ali google kaze:
04. jun 2012.
Novi MTS ugovor 3 meseca pre isteka
starog bez naknade

Obaveštavamo Vas, da svim korisnicima
kojima je ostalo manje od 3 meseca do
isteka ugovora a koji žele zaključenje
ugovora u novom paketu, Telekom
Srbija omogućava oslobađanje plaćanja
preostalih mesečnih pretplata do isteka
ugovorne obaveze starog ugovora.
Stojimo na raspolaganju za sve
informacije.
 
Poslednja izmena:
Bili smo (prijatelj i ja) juče u ovo vreme u lokalnoj Telekom poslovnici. Čekali smo dobrih pola sata jer su očigledno skoro svi na godišnjem :crash:.

Bila nas uslužila neka žena. Odmah smo rekli da ćemo produžiti isti paket na godinu dana. Prvo je tražila da fotokopira lične karte, a onda nam je dala papir na kome se slažemo da je kopiraju (na osnovu Zakona o zaštiti podataka ličnosti ili već kako se zove). Posle potpisanog ugovora nam poželela da koritimo mrežu bez problema i zahvalila se na lojalnosti mt:s-u. Rekao sam da pored takve ponude me neće videti ni jedan drugi operater :d.

Ono što me je iznenadilo je da su imali izložene u vitrini sve najskuplje modele - Galaxy SIII, One X, One S, Galaxy SII, Optimus 2X, Motolux i E6 (nije bio samo Galaxy Nexus).
 
To je standardna procedura za taj papir prilikom fotokopiranja dokumenata.
 
E, nisam znao za ovih 3 meseca pre .... ako potraje, možda mi se ćale obraduje novim telefonom ... :) :)
 
Bili smo (prijatelj i ja) juče u ovo vreme u lokalnoj Telekom poslovnici. Čekali smo dobrih pola sata jer su očigledno skoro svi na godišnjem :crash:.

Bila nas uslužila neka žena. Odmah smo rekli da ćemo produžiti isti paket na godinu dana. Prvo je tražila da fotokopira lične karte, a onda nam je dala papir na kome se slažemo da je kopiraju (na osnovu Zakona o zaštiti podataka ličnosti ili već kako se zove). Posle potpisanog ugovora nam poželela da koritimo mrežu bez problema i zahvalila se na lojalnosti mt:s-u. Rekao sam da pored takve ponude me neće videti ni jedan drugi operater :d.

Ono što me je iznenadilo je da su imali izložene u vitrini sve najskuplje modele - Galaxy SIII, One X, One S, Galaxy SII, Optimus 2X, Motolux i E6 (nije bio samo Galaxy Nexus).
A sto "samo" na godinu... jednostavno ne zelis da se obavezujes na duzi period ili postoji neki drugi razlog?

The way I see it - 50% je odlicna promocija, veca/bolja tesko da moze da bude (malo verovatno da ce ikada u nekom trenutku ponuditi, recimo, 75% :p), pa sto da se ne iskoristi maximalno, tj. na maximalnih dve godine koliko moze da se potpise ugovor... ;)
 
Kao "ozebao sunce" cekamo neogranicene pakete za 20eur mesecno kao u Cro Mk. To good to be true but why not :)
 
Ja stvarno ne znam sta bih sa tolikim minutama, ali bi ove tinejdzerke ginule ko muve. I sada prelaze ulice i pricaju i nigde ne gledaju... udju u bus i dalje pricaju... i pricaju i pricaju...
 
Nazad
Vrh Dno