Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Da li u mts-u postoji mogućnost otkupa ugovorne obaveze? Znači ako imam jos 5 meseci do kraja, da uplatim 5 mesečne pretplate i oslobodim se ugovorne obaveze i predjem u Vip :D Znači ne želim da raskidam i da plaćam ugovornu kaznu :d
 
Jel postoji jos uvek ona akcija gde su korisnike rasporedjivali u grupe - segmente pa na osnovu potrosnje mogli da biraju telefon za 1 din?
 
Da li u mts-u postoji mogućnost otkupa ugovorne obaveze? Znači ako imam jos 5 meseci do kraja, da uplatim 5 mesečne pretplate i oslobodim se ugovorne obaveze i predjem u Vip :D Znači ne želim da raskidam i da plaćam ugovornu kaznu :d

Naravno da mozes da otplatis sve preostale racune iz pretplate i raskines ugovor, sad neki spominju neke kaznene penale jos neke doplate za telefon sto je meni totalno nelogicno ako si vec otplatio telefon na rate ili si dao pare za tel u startu. Ja sam pitao to u mts pre neki dan oni su rekli da nema nikakvih penala 3 meseca pred kraj mozes da produzis ugovorenu obavezu a ako zelim da raskinem pre isteka 24 meseca treba samo da platim tih par racuna zavisi koliko meseci pre isteka raskidas ugovor.Ja stvarno moram da pohvalim mts ja do sada nikad nisam imao nikakvih problema sa njima nadam se da ce tako ostati.
 
Ja bih samo da se oslobodim ugovorne obaveze, jer ako raskines ugovor broj ti propada valjda :S: Skoknucu ovih dana do poslovnice pa cu detaljno da se raspitam :)
 
Ja bih samo da se oslobodim ugovorne obaveze, jer ako raskines ugovor broj ti propada valjda :S: Skoknucu ovih dana do poslovnice pa cu detaljno da se raspitam :)

Pa ako zelis da osobodis ovog paketa da bi presao na neki njihov drugi onda ok, ako samo zelis da isplatis a ne zelis neki novi paket broj ti propada.
 
Potpuno iste cene kao i za s3, poludeo telekom samo jos fali da izbace iphone:D
 
Hahahah ,nisu normalni sa cenama...:zgran::wall:
 
Pitanjce jedno za par dana idem po sgs2 u mts, e sad zanima me hoce li mi telefon biti u neotvorenoj kutiji sa onom nalepnicom neostecenom pa ce otvoriti ispred mene ili oni to otvaraju cim dobiju telefon. Ko je uzimao tel sigurno zna. Brine me da mi ne uvale neki koji je iz nekog razloga vracen, mozda neispravan itd.
 
Meni su ispred mene isekli nalepnicu da bi izvadili garantni list, a telefon nisam nista proveravao jer su mi rekli da ako nesto fali imam tri dana da zamenim za drugi.Jedino sto sam video da je telefon unutra i da je u onim fabrickim nalepnicama.
 
Jel postoji jos uvek ona akcija gde su korisnike rasporedjivali u grupe - segmente pa na osnovu potrosnje mogli da biraju telefon za 1 din?

Nesto mislim da su batalili tu praksu, nazalost...
 
Pitanjce jedno za par dana idem po sgs2 u mts, e sad zanima me hoce li mi telefon biti u neotvorenoj kutiji sa onom nalepnicom neostecenom pa ce otvoriti ispred mene ili oni to otvaraju cim dobiju telefon. Ko je uzimao tel sigurno zna. Brine me da mi ne uvale neki koji je iz nekog razloga vracen, mozda neispravan itd.

Kad sam ja uzimao telefon bio sam prvi koji je odlepio onu nalepnicu, koja se ošteti kad se jednom odlepi, pojave se neka slova.

Ne verujem da ga otvaraju, meni nisu hteli ni da pokažu telefon dok nisam prošao antifraud proveru.
 
Super hvala na odgovorima za nalepnicu, ako vidim da je nalepnica pokidana trazim drugi fon ne interesuje me, necu da mi uvale krs koji je neko vec vracao.
 
Nesto mislim da su batalili tu praksu, nazalost...

Nisu batalili, mene je čovek "segmentirao" :D, iako nije imao osnova za to jer sam ekstremno mali potrošač, samo da bih ostao kod njih.

http://forum.benchmark.rs/showthread.php?190886-MTS-Promocije&p=2932246&viewfull=1#post2932246

Mislim da će ovaj potez opravdati, ako uopšte ima potrebu da se bilo kome pravda, time da sam prešao sa Mix 500 tarife (koja ne postoji više u ponudi) na duplo skuplju tarifu Mix Net M.

Telefon mi je stigao brzom poštom, nalepnica postoji i garantuje da kutija nije otvarana.
 
Poslednja izmena:
Nisu batalili, meni su nudili, tj nude mi Lg optimus Hub kao najbolji, medjutim ja neću da uzmem pošto mi se ne svidja.

Nisu batalili, mene je čovek "segmentirao" :D, iako nije imao osnova za to jer sam ekstremno mali potrošač, samo da bih ostao kod njih.

http://forum.benchmark.rs/showthread.php?190886-MTS-Promocije&p=2932246&viewfull=1#post2932246

Mislim da će ovaj potez opravdati, ako uopšte ima potrebu da se bilo kome pravda, time da sam prešao sa Mix 500 tarife (koja ne postoji više u ponudi) na duplo skuplju tarifu Mix Net M.

Telefon mi je stigao brzom poštom, nalepnica postoji i garantuje da kutija nije otvarana.
E, pa lepo ako to jos uvek vazi... samo nekako mi se cini da je to ipak bilo malo na "o-ruk" sistem, te da nije ona klasicna segmentacija, jer orle :p tebi "ponudise" tek jedan jedini fon (a poenta je da ih bude vise, pa da biras... tako je bar bilo ranije), a tebi Sale to odobrise tek nakon sto si se nameracio da predjes u VIP :)

Pritom vam obojici ponudise taj isti LG, pa se postavlja pitanje imaju li samo to za "segmentiranje"... :)


P.S. Sale, nema veze sto si mali potrosac - ipak si potrosac ;)
A samim tim, normalno bi bilo da upadnes u sam proces segmentacije... sad, to sto neces moci da upadnes u 10. segment, vec prvi ili drugi - to je nesto drugo ;)
 
Može li neko da mi objasni, vezano za promociju 50% popusta na pretplatu, da li popust važi samo prvih godinu dana ili sve obe godine?

Na sajtu piše "...tokom svih 12 ili 24 meseca ugovorne obaveze..." - da li to zavisi od paketa, ili dužine poptisanog ugovora
 
kada sam ja potpisivao vazilo je na duzinu ugovora..ako potpises na 2 god vazi 2 ako na jednu vazi jednu... nego imam pitanje,imam mix net l i za 3 meseca mi istice, da li vredi cekati da mi ponude neki mob za manje kesa ili da odmah kupim neki preko oglasa... ne znam kakva im je praksa sada...
 
Tri meseca pred kraj možeš da potpišeš nov ugovor. Pretpostavljam da je bolje uzeti neki paket sa 50% popusta i telefon preko oglasa.
 
Teško da će da ponude nešto povoljnije za 24k din.
 
Za pretplatu 2000+, uz popust daju i telefon pride, zte racer 2.
 
Prepaid promo Noćni razgovori i SMS


San letnje noći

Sve noćne ptice imaće priliku da tokom jula meseca uživaju u pogodnostima nove prepaid promocije uz odabir tarifne opcije Noćni razgovori i SMS i to bez plaćanja pretplate!

Aktivirajte u periodu od 2. do 31. jula ovu opciju u mt:s vodiču pozivom *100# i opušteno razgovarajte noću u mt:s mreži i šaljite u domaćem saobraćaju SMS poruke od 22 h do 08 h po ceni od samo 0,50 dinara po minutu, odnosno po poruci. Uspostava veze naplaćuje se po ceni koja važi za prepaid tarifni profil koji koristite

Promocija se odnosi na korisnike tarifa Toki, Tipi, Kul, Party, Moj klub, kao i tarife Kontrola troškova.

Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova promocije.

KLIK
 
Ovo je OK, ne vidim razloga za kritiku. Zasto bih kritikovao ako je besplatno?! Pa neka koristi onaj kome nesto znaci...ovi nasi Srbi navikli da pljuju po svemu i svacemu, nista im ne valja...
 
Uz trenutnu uspostavu veze od 8.9din.... mislim da nijedna promocija ne vredi za razgovore vise :(
 
Nazad
Vrh Dno