Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Šta se ne uklapa?
 
Pitanje u vezi prepaid promocija , imam dve mts sim kartice na jednoj su promocije u *moj meni* smsmania=50din ,prepaidmania=50din, dok je na drugoj kartici 200din, do cega zavisi cena ovih promocija>?
 
Do potrosnje - ako vise trosis, vise kostaju.
 
Koja je to logika, pa valjda bi trebalo da kostaju manje ako vise trosis?
 
Ako vise trosis, vise ti daju ali za vecu cenu.
 
Jedno pitanje juce sam otisao do mts da se raspitam za produzetak ugovora,ostalo mi je tri meseca do zavrsetka ovog i rekli su mi da mogu da produzim bez obzira na tri meseca.Raspitao sam se za MIxNet M paket i uz njega bih uzeo SGS2 na 12 rata po 3000din, medjutim niko mi nije spomenuo nikakav pospust ni od 25 ni od 50% posto sam dugogodisnji korisnik.MEne sad interesuje da li se taj popust jos daje posto sam ovde citao da su neki dobijali popust na pretplatu ili na telefon?Hvala
 
Popust 50% na pretplatu moze samo ako ne uzimas telefon, znaci ili fon ili popust
 
25% je islo samo uz neke telefone i neke tarife - ne SGS2.
 
Hvala na brzim odgovorima i hvala bogu na galaxy3 pa sad mogu lepo da uzmem sgs2 po pristojnoj ceni.
 
Hvala na brzim odgovorima i hvala bogu na galaxy3 pa sad mogu lepo da uzmem sgs2 po pristojnoj ceni.

Galaxy s2 je već 6 meseci po istoj ceni kao i sada. Nadam se da si uzeo u obzir da pored tih 3000 12 meseci plaćaš i 1239 dinara pretplatu za mix net m i 3g pretplatu 24 meseci :).
 
jel to pala cena sgs2?

Pa ja sam juce isao u mts, uzecu 1 jula MixNet M paket i sgs2 sad je 36000RSD na 12 rata po 3 hiljade sto mi je prihvatljivo. U slobodnoj prodaji bar kod mene u sapcu nov je 380e sa godinu dana garancije ovde ce me izaci 360e sa dve godine i jos mi je podeljeno na rate sto mi mnogo olaksava, a paket je ekstra povoljan i vise od toga mi ne treba. Ja prosto ne mogu da odem u prodavnicu i da lupim na sto skoro 400e za telefon to mi je van svake pameti, ovako na rate je cool.
 
Galaxy s2 je već 6 meseci po istoj ceni kao i sada. Nadam se da si uzeo u obzir da pored tih 3000 12 meseci plaćaš i 1239 dinara pretplatu za mix net m i 3g pretplatu 24 meseci :).

Da naravno da sam uzeo u obzir, ali tih 1239 mi je paket,to mi treba, i bez telefona bih 24 meseca placao 1239RSD, sto je opet mnogo povoljnije nego 1600 din koliko sam placao do sad MIX 1250 na kojem sam imao 400min 400 poruka bez interneta. U sustini sve je to mnogo i skupo i glupo ali sta da se radi. Ja bih licno voleo kad bi se ugovor potpisivao na 12 meseci a ne na 24, posto vezati se za nesto 2 godine je jako puno s obzirom da svaki dan izlazi nesto novo i bolje. Kad sam pre dve godine prvi put potpisivao ugovor sa mts-om uzeo sam nokiju E72 za pola godine me je smorila najstrasnije, valjda ce me android duze zabaviti s obzirom da ce mi ovo biti prvi android telefon.
 
A .... 50% popusta na 2 godine umesto telefona, pa telefon u radnji??
 
veliki udar na novcanik, ko nema lovu da razmislja na 2 godine.
 
Kome je to udar na novcanik u bilo kojoj varijanti bi trebalo da razmisli o drugim telefonima ili da ne stavlja primat na telefon. << Po mom misljenju.
A telefon moze i na karticu uz rate, na cekove na rate itd.... (u radnjama - mozda ne najjeftinija varijanta ali opet mislim da ispadne jeftinija)
 
Koje prodavnice sad daju telefone uz mts pakete? Interesuje me da li negde ima Galaxy s2 ili xperia S? I jos pitanje, kako se placaju ove rate u mts, jel to uz racun?
 
Re: [MTS] Promocije

za rate: idu preko racuna tj dobijes sve uplatnice unapred sa rokovima dospeca. ako ne platis u roku standardno iskljuce saobracaj...
 
Ekstra je to na rate ovim sistemom,ja tako uzimam sgs2, ako neki mesec budem imao vise kinte platicu par rata odjednom.
 
Ako mozes naci i za 400e u prodavnici da daju na cekove, BIB kreditnom na rate i slicno... placas 678 din. manje mesecno sa 50% off umesto uz telefon. (pola pretplate manje + nema 3G pretplate). To je ~16500RSD za dve godine.
Znaci 13452 (50% off za MixNetM) + 16500 (druga polovina i 3G) i 36.000. Ne mozes naci nijednu prodavnicu gde je telefon <50.000 a da daju na rate? (ozbiljno pitanje, iskreno ne volim rate, jer sam vezan za EUR a on ume na obe strane da j***)
 
A jel vazi trenutno popust 50% ako se potpise ugovor? Ima da se nadje u radnjama za oko 50k koliko vidim samo ne znam na koliko rata moze gde.
 
Ako mozes naci i za 400e u prodavnici da daju na cekove, BIB kreditnom na rate i slicno... placas 678 din. manje mesecno sa 50% off umesto uz telefon. (pola pretplate manje + nema 3G pretplate). To je ~16500RSD za dve godine.
Znaci 13452 (50% off za MixNetM) + 16500 (druga polovina i 3G) i 36.000. Ne mozes naci nijednu prodavnicu gde je telefon <50.000 a da daju na rate? (ozbiljno pitanje, iskreno ne volim rate, jer sam vezan za EUR a on ume na obe strane da j***)

Nemam ja druze cekove, tako da su mi ove rate u mts idealne, telefon bi na rate mogao da uzmem u handy prodavnici ali izadje stvarno preskupo
 
Nemam ja druze cekove, tako da su mi ove rate u mts idealne, telefon bi na rate mogao da uzmem u handy prodavnici ali izadje stvarno preskupo

Aha... a MTS ti daje na rate u tom slucaju? (ne ako nemas cekove nego onda verovatno i nemas kreditni rejting neki)
 
Aha... a MTS ti daje na rate u tom slucaju? (ne ako nemas cekove nego onda verovatno i nemas kreditni rejting neki)

Da mts daje na rate bez ikakvih cekova,pokrica,kreditnih provera itd, s tim da si njihov korisnik i da produzujes ugovor. Ako tek zelis da postanes njihov korisnik kontam da ces imati kreditnu proveru itd. Svih 12 rata stize sa prvim racunom i te rate su podeljene na 12 meseci, znaci dobijas 12 onih njihovih uplatnica sa rokom za placanje. 12x3000 izadje 36000din za paket koji sam ja uzeo a to je MixNet M. Kod mene u Sapcu ja Sg2 ne mogu da nadjem nigde ispod 390e i to u sumljivim prodavnicama gde telefon drze u kesicama ne u kutijama i gde dobijas godinu dana garancije.U malo boljim prodavnicama, konkretno Handy sg2 kosta 60000RSD sto je van svake pameti, tako da mi je ovo u mts najbolja opcija i najjeftinija takodje.Pretplatu od 1200+ dinara ne uzimam u obzir jer za te pare dobijam minute,poruke i internet tako da znam sta placam.
 
Koje prodavnice sad daju telefone uz mts pakete? Interesuje me da li negde ima Galaxy s2 ili xperia S? I jos pitanje, kako se placaju ove rate u mts, jel to uz racun?
Handy sigurno, verovatno Comtrade Shop...
Trenutno je totalno neisplativo jer su cene od 1. juna postale nenormalne.
 
Ko kaže da MTS ne brine o svojim korisnicima? :)

MTS-ov sam klijent od svog prvog mob. telefona i posle dugog razmišljanja rešio sam da pređem u VIP. Danas odem do poslovnice da pitam kada ću da dobijem račun za jun mesec i oni mi odgovore 10. jula. Ja im kažem da mi je to kasno jer hoću do 31. juna da pređem u VIP i da iskoristim njihovu rođendansku akciju, a da bih prešao u VIP moram prvo da isplatim MTS. Pita me čovek šta mi nude i koji paket uzimam i ja mu objasnim da za Smart 1100 uz popust koji mi nude dobijam LG Optimus Hub za jedan dinar. Zagleda se čovek u svoj monitor, kaže vi ste mali potrošač (istekao mi je ugovor pre 7-8 meseci za tarifu Mix 500 i to mi je bilo sasvim dovoljno minuta, a SMS-ove nikada nisam ni trećinu trošio) a ja mu odgovorim da bih tamo prešao samo zbog telefona jer meni je i ta njihova tarifa (Smart 1100) mnogo više nego što ja inače trošim. Njihov ekvivalent toj ponudi (da bih dobio telefon za 1 dinar) je skuplji za približno 500 din. Opet se čovek zagleda u monitor i kaže pođite samnom, dobićete taj telefon za ekvivalentnu tarifu kod nas (Mix Net M). Kaže mi samo da ću morati da plaćam onaj famozni 3G harač (ne baš tim rečima) koji inače plaćam godinama a ne koristim ga. Naravno ja pristanem na sve to pogotovo jer do sada nisam imao zamerke na MTS (moji prohtevi su mali pa verovatno zbog toga nisam ni imao zamerke :)).

Eto, danas su me prijatno iznenadili, taman toliko da ostanem njihov korisnik još najmanje 2 godine.
 
iako nema veze :) nije zgoreg pomenuti kada se prelazi na drugu mrezu ne mora da se isplati bukvalno sve nego sve sto je DOSPELO za naplatu. To prakticno znaci da prelazite sa 1 neplacenim racunom u drugu mrezu.
Ako taj racun ne platite, novi operater vas iskljucuje na zahtev starog operatera.
 
Nazad
Vrh Dno