Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Znaci ipak sam dobro zapamtio... A cale mi je isto bio taksista tada haha :D
 
Kakav mobtel? Nikad nisam ni ja, niti bilo ko od moje porodice, kako uže tako i šire koristili druge kartice osim Mts-a. Cena je 1000% bila 100 maraka, čak sam tu karticu koristio do 2007, kad sam je dao zetu, a on je posle par meseci izgubio zajedno sa telefonom. Inače taksista je bio, a i dan danas je taksista moj dobar prijatelj, koji mi je tu karticu prodao jeftinije nekih 20-30 maraka od "regularne" tadašnje cene.
 
Vidi stvarno, MTS poceo rad Avgusta '98.... IPAK NIJE 14 GODINA, HA :D

Cek, taj u poslovnici te zna i zna da si ranije uzimao uz ugovor telefone i sad ih brines? To je vec cudno, to ne lici nikako na MTS :D Moje iskustvo je da su davali i kapom i sapom svakome uz LK ranije... pa su se zeznuli :)
Jesi ti razmislio da li ti treba taj MixNet XXL, tj. da li ti se isplati? Ja gledam racunice, uvek mi ispadne jeftiniji telefon uz paket koji mi treba umesto uz veci - veci paket vise placam nego sto dobijem manju cenu za telefon / 24.
(nisam gledao za konkretan slucaj MixNet XXL i koji vec ti koristis...)
 
Vidi stvarno, MTS poceo rad Avgusta '98.... IPAK NIJE 14 GODINA, HA :D

Cek, taj u poslovnici te zna i zna da si ranije uzimao uz ugovor telefone i sad ih brines? To je vec cudno, to ne lici nikako na MTS :D Moje iskustvo je da su davali i kapom i sapom svakome uz LK ranije... pa su se zeznuli :)
Jesi ti razmislio da li ti treba taj MixNet XXL, tj. da li ti se isplati? Ja gledam racunice, uvek mi ispadne jeftiniji telefon uz paket koji mi treba umesto uz veci - veci paket vise placam nego sto dobijem manju cenu za telefon / 24.
(nisam gledao za konkretan slucaj MixNet XXL i koji vec ti koristis...)

Naravno da me zna. Čovek radi u Telekomu preko 25 godina, radio na fiknoj telefoniji, sad na ADSL-u i mobilnoj telefoniji. Ali nije problem u njemu, on je hteo da mi da ugovor, ali je morao da se konsultuje s nekim iz "centrale", verovatno je zvao Beograd. Iako mu nisam rekao da mi urgira (nisam navikao niti sam ikad nešto preko veze dobio), on je pokušavao da mi pomogne govoreći kako sam njihov dugogodišnji korisnik, ne samo ja nego i cela moja porodica, da nisam nikad kasnio sa uplatama, itd...

Ali onaj koji očigledno ima diskretno pravo da odlučuje prema nekom svom kriterijumu, da ne kažem neku grublju reč, je rekao da malo trošim u tom svom prvom, ugovoru i odkud sad da mi treba 2000 minuta? Na šta sam ja rekao da mi treba telefon, a ne 2000 minuta. Da imam toliko keša sigurno ne bih uzimao taj paket, jer mi realno ne treba, ali je to jedini način da dođem do SGS III telefona. Uostalom što tamo nekog iz Bgd-a briga zašto ja uzimam taj ili bilo koji drugi paket? Oni treba da se bore za svakog korisnika, kao što to Vip radi(imam tamo prijatelja koji vodi njihovu poslovnicu, pa mi često priča kako se oni bore za svakog korisnika(ne znam da li je tako u svakoj Vipovoj poslovnici, ali u Kuli je tako. Da je Mts privatna firma, mislim da bi "pevali drugu pesmu".
 
Poslednja izmena:
Znas da mozes da placas SGS3 telefon na rate? (i da te samo malo vise izadje rata na manjem paketu)
Verovatno covek nece da daje, treba mu za Dzekija :)
 
Znas da mozes da placas SGS3 telefon na rate? (i da te samo malo vise izadje rata na manjem paketu)
Verovatno covek nece da daje, treba mu za Dzekija :)

Znam i to mi je rekao, ali nemam trenutno keša za doplatu, a i nisam zaposlen, mada me to niko nije ni pitao?

Probaću na onaj način koji si rekao u prvom postu, ako uspe? dobro, ako ne uspe? opet dobro.
Ko zna zašto je to dobro? :)
 
Mislis na razliku MixNet L pretplata 1947+ rata 4000 = ~6000/mesecno, MixNet XXL pretplata = 4660 din./mesecno?
Ako nisi, zvanicno, zaposlen... i ja bi' se pitao odakle ti 4600 uopste a kamoli 6000 :)
 
Mislis na razliku MixNet L pretplata 1947+ rata 4000 = ~6000/mesecno, MixNet XXL pretplata = 4660 din./mesecno?
Ako nisi, zvanicno, zaposlen... i ja bi' se pitao odakle ti 4600 uopste a kamoli 6000 :)

Nije 1947 nego 2063 din - ja sam na tom paketu ,toliko mi stize svakog meseca,u dinar... (3G retardirana predplata ) Dalje : 2063 x24 =49512 +48000 =97152 4770x 24 = 114.480 === 17328 din skuplje nego na Mix net L + 12 rata.

P.S. Kad se samo setim da sam pre oko godinu i po dana uzeo SGS1 za 47000 rsd u MTS-u ,digne mi se kosa na glavi :zgran: :wall:
 
Poslednja izmena:
Ja sam pre malo manje od mesec dana uzeo onaj Partizan telefon, ZTE Roamer, i iako sam već 8god korisnik, pošto sam bio na prepaidu, morali su da izvrše tzv antifraud proveru-zvali su me na fixni i pošto sam student morala je keva da se javi i da potvrdi da će da plaća račun.

Službenik mts-a mi je rekao da je to standardna procedura, kao i da se analizira dosadašnja potrošnja.

Normalno je da nekom ko je nezaposlen i ko do tad nije koristio mnogo fon neće da daju S3 za 1din, zato što se često dešava da ljudi uzmu telefon, prodaju ga na oglasima, i batale plaćanje računa. Tada provajderi trebaju da se razvlače po sudovima, pa se na kraju dešava i da ne mogu da naplate štetu. Bilo je u novinama par puta članak na ovu temu.

Često se ljudi zalecu pa kupuju telefone sa oglasa koji su ovako "nabavljeni", ne razmišljajući uopšte u ovom pravcu. Ako kojim slučajem nalete na ovako nešto, kupci ne da ne mogu da ostvare onih 2god garancije zbog kojih se obično i uzima na ovaj način fon, već praktično kupuju nelegalan uređaj.
 
Mislis na razliku MixNet L pretplata 1947+ rata 4000 = ~6000/mesecno, MixNet XXL pretplata = 4660 din./mesecno?
Ako nisi, zvanicno, zaposlen... i ja bi' se pitao odakle ti 4600 uopste a kamoli 6000 :)

Da, samo što su bi rata bila nešto veća od 6000 hiljada. Nisu ni pitali da li sam zaposlen? Supruga je zaposlena, a ja mogu zaraditi mesečno najmanje 5000din. popravljajući, reinstalirajući računare, itd...

Njih nije to interesovalo, niti su pitali da li sam i gde zaposlen? Već samo dosadašnja potrošnja i odkud sad potreba za 2000 minuta?
 
Poslednja izmena:
I meni su rekli kad sam prelazio sa KT500 na KT2000, oba 50% popust, da je kao veliki skok i to, ali nije bilo većih problema, sem u njihovoj aplikaciji.

PS
Ovi što su "100 godina " korisnici na pripaidu, čisto sumnjam da ima neke veze.
 
Poslednja izmena:
Da, samo što su bi rata bila nešto veća od 6000 hiljada. Nisu ni pitali da li sam zaposlen? Supruga je zaposlena, a ja mogu zaraditi mesečno najmanje 5000din. popravljajući, reinstalirajući računare, itd...

Njih nije to interesovalo, niti su pitali da li sam i gde zaposlen? Već samo dosadašnja potrošnja i odkud sad potreba za 2000 minuta?

Nemoj da se ljutis, ali mislim da bi u stvari trebalo da budes zahvalan coveku koji te je odbio, i time sprecio da se zbog potrosackog impulsa uvalis u troskove zbog kojih lako mozes kasnije da proklinjes dan kada si uzeo telefon.
 
Nemoj da se ljutis, ali mislim da bi u stvari trebalo da budes zahvalan coveku koji te je odbio, i time sprecio da se zbog potrosackog impulsa uvalis u troskove zbog kojih lako mozes kasnije da proklinjes dan kada si uzeo telefon.

Nema mesta ljutnji. Mudro zboriš, zato sam i napisao u jednom od predhodnih postova: "ko zna zašto je to dobro" što su me odbili.
 
Često se ljudi zalecu pa kupuju telefone sa oglasa koji su ovako "nabavljeni", ne razmišljajući uopšte u ovom pravcu. Ako kojim slučajem nalete na ovako nešto, kupci ne da ne mogu da ostvare onih 2god garancije zbog kojih se obično i uzima na ovaj način fon, već praktično kupuju nelegalan uređaj.

Garanciju ostvaruješ u servisu, i ako ti je tu fiskalni i garancija, nemaju izgovora da ne urade garanciju. Druga je priča što će da izmisle vlagu od znoja od uveta u telefonu, ali to rade i vlasnicima telefona koji koriste telefon, i ne prodaju ih.

Inače, ovo za takve telefone da su nelegalni si izvalio samo tako .... :) :)
 
JEl zna neko da li je moguce otici u mts i produziti ugovor na jos dve godine uzeti telefon a da ovaj stari ugovor nije istekao imam jos 2 meseca do isteka.I jel postoje neke konkretne pogodnosti za stare korisnike ili koga kako user.
 
Nisi u pravu, poredjenje ti nije na mestu.

Telefon NIJE vlasništvo MTSa. Ja sam telefon KUPIO od legalnog VLASNIKA, koji za njega ima račun i garanciju. Da li ga je on MTSu platio 1 dinar i pod kojim uslovima, to mene nije i ne treba da bude briga.
Jedino kod VIPa telefon ostaje u vlasništvu operatera, jer je kod njih to formulisano kao iznajmljivanje telefona na 2 godine, a posle toga ka otkupljiješ za dinar i postaješ vlasnik.

Po tvojoj logici, niko ne bi smeo ni da kupi auto u garanciji, niti bilo koji drugi uredjaj koji je u garanciji, jer automatski gubi pravo na garanciju čim promeni vlasnika?

BIA, ako si bio redovan, možeš 3 meseca pre kraja obaveze da kreneš opet sa obavezom, ali ti se računa početak tek po završetku ove, znači, bićeš u obavezi još 26 meseci.
 
Jel' postoji neka (propustena) mogucnost kod MTS-a za roaming minute/SMS?
Jedino sto znam kao mogucnost je u J. Koreji, ali to SK nudi svakome mogucnost roaming paketa za strane operatere, ali me zanima nesto za Evropu (i Rusiju/Tursku) sada.
 
Zvao da pitam zbog Grčke i — nema.
 
A nesto kao sto sam pomenuo za SK u drugim zemljama? (kada se udje u zemlju, ode na trafiku za roaming partnera, kupi romaing paket...)
 
Imas na vipu za 590 din, 60 roming minuta. Kod mtsa nema nista tako koliko ja znam.

To generalno za roming ili za neku zonu/drzave?
Inače izgleda kao super ponuda ako je samo 590 din. Jeftinije nego razgovor prepaidom.

Ja nisam mogao da nađem taj info na sajtu :)
 
Poslednja izmena:
A nesto kao sto sam pomenuo za SK u drugim zemljama? (kada se udje u zemlju, ode na trafiku za roaming partnera, kupi romaing paket...)
Ja sam pre par godina uzeo TravelSim i više ne razmišljam o romingu.Cena pozivanja je ok,a dolazni pozivi su besplatni u preko 120 zemalja,tako da nikada ne koristim naše operatere u romingu.Plus što kartica nema ograničenje trajanja.
 
Ja sam pre par godina uzeo TravelSim i više ne razmišljam o romingu.Cena pozivanja je ok,a dolazni pozivi su besplatni u preko 120 zemalja,tako da nikada ne koristim naše operatere u romingu.Plus što kartica nema ograničenje trajanja.

Jel' dobijas srpski broj ili internacionalni?:)
 
Trenutno internacionalni,ali do kraja godine i domaći broj.
 
Onda se ne uklapa :(
 
Nazad
Vrh Dno