Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

90MB interne memorije je po meni jako, jako skromno, i brzo moze da se popuni.
 
Kome treba više uvek može da odradi root i da instalira Link2Sd

Xperia Neo ICS - Tapatalk 2
 
Imao sam manje od 3 meseca do isteka ugovora za KT500 i hteo sam da iskoristim akciju KT2000 50% popust + ZTE Racer za 1 din.
To bi valjda trebalo da može bez naknade (za raskid ugovora)
Tako su mi i usmeno rekli da će napisati zahtev, da mi se stornira pretplata za KT500 i da će me pozvati.
Onda su me nakon 10ak dana zvali da dođem i kako sam bio u žurbi nisam pogledao ugovor detaljno:wall: i tu mi je promakao član 3. da treba da im izmirim 3 meseca i danas mi stiže rč za to.
Ima li svrhe da se zalim, da li naplaćuju naknadu za raskid ako je ostalo manje od 3 meseca do isteka i potpisuje se novi ugovor?

Evo

04. jun 2012.
Novi MTS ugovor 3 meseca pre isteka starog bez naknade
Obaveštavamo Vas, da svim korisnicima kojima je ostalo manje od 3 meseca do isteka ugovora a koji žele zaključenje ugovora u novom paketu, Telekom Srbija omogućava oslobađanje plaćanja preostalih mesečnih pretplata do isteka ugovorne obaveze starog ugovora. Stojimo na raspolaganju za sve informacije.
 
Poslednja izmena:
Svakako se žali. Meni deluje čista situacija u tvoju korist.
 
Zvao sam korisnički i kao navodno je greška i da odem do poslovnice.
Ovo je taj rč. Sa druge strane se pominje i nekakva naknada za ZTE RAcer u iznosu od 212 din, iako je po promociji trebalo da bude dinar jednokratno.

 
Мислим да је неко рекао да ће то бити пакет где је све неограничено.
 
Da li mogu uzeti-potpisati još jedan (novi) ugovor sa novim postpeid brojem iako imam već jedan ugovor, koji sam potpisao u junu prošle godine na 24 meseca?
 
Da. Fizicka lica mogu do 3, mada popuste i za to ;)
 
Jedan postpaid i jedan net; to su vec dva ugovora :)
 
Pa gde ces viseod 3? :)

Pa supruga , sin ,ćerka, zet, komšinica..., šalim se naravno ;)
Supruga i ja imamo već, pa nešto razmišljam da uzmem još jedan sinu, samo da li je problem to što nisam trenutno zaposlen, a nisam bio ni prošlog juna kada sam obnovio ugovor. Bez problema su mi produžili predhodni dvogodišnji ugovor bez ikakvih pitanja i kontrolisanja, mesečne obaveza redovno plaćamo i supruga (ona je zaposlena) i ja. Zna li neko da li sada traže u Mts-u potvrde o zaposlenju ili gledaju da li na vreme i redovno plačaš m. obavezu?
 
Ja sam bio student kada sam prelazio na postpaid ,nisu pravili pitanje niti bilo sta trazili...vise puta sam potpisivao ugovorne obaveze,uzimao telefone bez problema,verovatno sto za 9 godina ni jedan racun nisam okasnio sa placanjem :)
 
Ovo 3 ugovora vazi valjda samo za posebne ugovore (tipa uz telefon ili sa popustom), ali obicnih brojeva, bez trajnih ugovora moze i vise. I za ovo prvo popuste ako imas dobru istoriju placanja.

A ja dok sam bio student je MTS svima davao samo uz LK telefon :) Pa ti isti pobegnu, nemaju trajnu adresu ili nisu na onoj iz LK, i nikada ne naplate. Mislim da se to i sa VIP-om desavalo. VIP je vrlo brzo ubacio pregeled KB, MTS valjda samo za ugovore sa telefonom.
 
Ovaj MegaNet da moze sa 50% off, bio bi interesantna tarifa :)
Izgleda da mozda i dobijemo Flat minute uskoro kao VIP u HR/MK.
 
Izveštaj iz poslovnice Mts-a. Otišao jutros u pola devet i nikog nema ( očekivao sam gužvu) sem dva službenika od kojeg jednog dobro poznajem. Čovek zna da smo 14 godina korisnici Mts mreže supruga i ja, ćerka 8 godina, sin 3 godine, od toga sam na postpejdu 3(ovo mi je četvrta), supruga prva godina, a ćerka i sin još uvek na pripejdu, zet takođe. Sve on to lepo ispriča telefonom nadležnom, jer sam hteo Samsung Galaxy SIII za 1din. uz MixNet XXL. Kaže on da nisam dovoljno trošio minuta u postojećem MinNet M (oko 1200din. mesečno) i pita odkud mi sad odjednom treba 2000 minuta mesečno? Ja budala iskren kažem da mi ne treba toliko, ali mi treba SGS III, ali mi nije problem da potrošim(dao bih ćerki da ga koristi, a njoj ni 10000 minuta ne bi bilo dovoljno :), pošto ne živi u istom gradu kao i mi). I još kaže da se boji da kad bih dobio taj paket, postoji šansa da se više ne pojavim, drugim rečima prevara, što mi naravno ne pada na pamet( a i gde da pobegnem, ni pasoš nemam). Šta vi mislite o svemu tome, da li da budem uporan i da im dosađujem još koji put ili da pripretim da ću preneti oba postpejd broja u Vip? Mada znam da pošto je Mts državna firma, bolji njih uvo za korisnike...

E da, nisu imali SGS III još u poslovnici, do 10 sati sam se zadržao.
 
Poslednja izmena:
1. MTS ne postoji 14 godina koliko znam? :D
2. Ne znam sta da ti kazem, ako si godinama koristo MixNet M (cek, pa i njega nema godinama :D), nema razloga da misle da neces placati racune. Ali sigurno to rade iz iskustva - nikome tamo ne padne na pamet nesto pametno - a i kad padne, taj precuti :)
Ja bih licno pitao nesto sto planiram da pitam VIP: hocu da platim svih 24 pretplata unapred, koliko mi dajete popusta preko postojeceg?
To ce ti sigurno pruhvatiti :)

A MNP - lepo si rekao, zabole njih za MNP.
 
Mislim da postoji, jer koristim m. telefone od uvođenja mobilne telefonije u Srbiji, ali sam možda i preterao (12 godina sigurno koristim), mada to nije sad ni toliko bitno. Nisam nigde napisao da MixNet koristim toliko godina. ;) Lepo sam napisao tri godine i sada mi je četvrta ( u maju počela). U pravu si, pre tri godine se taj paket zvao Mix i još nešto, znam da sam uzeo Nokiu E71, a uz drugi ugovor MixNet M i Se Xperiu X8. Izgleda da sam malko prolupao posle sat i po ubeđivanja u poslovnici. :trust:

U svakom slučaju hvala na odgovoru i predlogu, pitaću ih sutra :)
 
Poslednja izmena:
MTS postoji od '98, secam se da je cale pre bombardovanja uzeo broj preko tadasnje firme. I secam se da su kartice bile nesto sumanuto skupe :)
 
Izveštaj iz poslovnice Mts-a. Otišao jutros u pola devet i nikog nema ( očekivao sam gužvu) sem dva službenika od kojeg jednog dobro poznajem. Čovek zna da smo 14 godina korisnici Mts mreže supruga i ja, ćerka 8 godina, sin 3 godine, od toga sam na postpejdu 3(ovo mi je četvrta), supruga prva godina, a ćerka i sin još uvek na pripejdu, zet takođe. Sve on to lepo ispriča telefonom nadležnom, jer sam hteo Samsung Galaxy SIII za 1din. uz MixNet XXL. Kaže on da nisam dovoljno trošio minuta u postojećem MinNet M (oko 1200din. mesečno) i pita odkud mi sad odjednom treba 2000 minuta mesečno? Ja budala iskren kažem da mi ne treba toliko, ali mi treba SGS III, ali mi nije problem da potrošim(dao bih ćerki da ga koristi, a njoj ni 10000 minuta ne bi bilo dovoljno :), pošto ne živi u istom gradu kao i mi). I još kaže da se boji da kad bih dobio taj paket, postoji šansa da se više ne pojavim, drugim rečima prevara, što mi naravno ne pada na pamet( a i gde da pobegnem, ni pasoš nemam). Šta vi mislite o svemu tome, da li da budem uporan i da im dosađujem još koji put ili da pripretim da ću preneti oba postpejd broja u Vip? Mada znam da pošto je Mts državna firma, bolji njih uvo za korisnike...

E da, nisu imali SGS III još u poslovnici, do 10 sati sam se zadržao.

:shock: Kakav odnos prema starom korisniku koji godinama na vreme izmiruje svoju obvezu prema njima.
A novim (potencijalnim) titraju jajca (ne bi me čudilo) ili su još gori?
 
Nazad
Vrh Dno