Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

xaaxxaxaax http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/obavestenje.html

Promocija „Za dopunu od najmanje 250 dinara – 1000 minuta u mt:s mreži“ – obaveštenje!

Mobilna telefonija je 4. septembra pokrenula promociju za svoje prepaid korisnike, a u okviru koje su korisnici imali mogućnost da za dopunu u minimalnom iznosu od 250 dinara dobiju bonus od 1000 minuta za razgovore u mt:s mreži koje mogu da iskoriste u narednih 7 dana.

Za samo četiri dana trajanja promocije prijavilo se 569.000 korisnika, čime se i naša prepaid promocija završava na današnji dan, u 16 časova.

Ovim putem se zahvaljujemo svim našim vernim korisnicima i mt:s pričalicama za koje uskoro pripremamo nova iznenađenja u prepaid-u koja će ih, nadamo se, posebno obradovati.
 
Znaci, obmanjuju korisnike. Prvo vazi do 18-tog, a onda - nema vise od danas.
Stvarno neozbiljno u najmanju ruku!
 
Jeste krajnje neozbiljno, ali su ostavili sebi ostavili "mogucnost promene uslova", koju su na kraju i iskoristili. Verovatno su videli da ce im mreza crci, ukoliko jos korisnika aktivira promociju, pa su brze-bolje ukinuli istu.
 
Jos jedan potez MTS-a koji govori kako oni rade.
 
Kakvi jadnici, ovakvim ponasanjem samo potvrdjuju moju odluku da ih menjam za par meseci kad mi istekne ugovor.
Kao da neko namerno ovo radi.
 
A da li je Telenor ikad objavio koliko ljudi je učestvovalo u promociji? Ovih preko pola miliona je ogroman broj, naravno da treba mreža da ostane u funkciji. Mislim da Telenor nema više od 100-200 hiljada korisnika u nekoj akciji, tako da je to izdržljivo.
 
Pa neka daju promocije za SMS kada nisu sposobni za razgovore.
Ove godine su ubedljivo najgori. U jan, feb, mart su bili ok posle toga haos...
 
To dokazuje koliko im je izdrzljiv sistem, ali ne brinite bice opet neka "promocija" njima uvek trebaju pare
 
Evo i ja sam ga ispusio za promociju i progutao udicu...
Jos se ja raspricao odmah sva sreca otislo mi samo 80 dinara :d
 
Pazi ovo. Imam jednu 066 prepaid karticu, kupljenu kad je bila ona akcija "probaj me", sad je koristim zbog 100MB neta sto je doslo, i sad bezveze pogledam *107# (tako se na ovoj promociji od 1000 minuta provjeravalo koliko je min. ostalo) i imam sta vidjeti. Stoji 100 minuta. Ajd reko da probam, kad radi. :d Radi samo za mts, i racuna se po sekundi. :)
 
Pazi ovo. Imam jednu 066 prepaid karticu, kupljenu kad je bila ona akcija "probaj me", sad je koristim zbog 100MB neta sto je doslo, i sad bezveze pogledam *107# (tako se na ovoj promociji od 1000 minuta provjeravalo koliko je min. ostalo) i imam sta vidjeti. Stoji 100 minuta. Ajd reko da probam, kad radi. :d Radi samo za mts, i racuna se po sekundi. :)

To ti je 100 minuta video poziva koji se sada mogu iskoristiti kao voice. ;)
 
E stvarno su djubrad! Evo i ja se navukao, uplatio, pozvao, ali samo da proverim i imam šta da vidim, nigde ni traga od 1000 min. besplatnih razgovora! A lepo piše do 18.IX! Stvarno ovakvu prevaru nisam odavno video! E vala da istrošim ovo kredita što imam i više nikada MTS, premda su i ostali još i gori! Telenor prodaje karticu za 200 din., a dobiješ 50 din. kredita!? Smešno, to izgleda ima samo u zemlji Smrdiji, gde monopol radi šta hoće!
 
gileip, ne vidim da je problem što kartica košta više nego što dobiješ kredita. Smatram korektnim da ti u startu naplate samu karticu neki dinar...
Naravno, dokle god sve to piše na ambalaži...
 
Pa kad kopiraju mogli bi da iskopiraju i ove mb. koje Vip daje na postpaidu.
 
Ja uplatio kredit 250 din, rekoh ajde da dobijem ove minute. Ali ono nista, tek sad vidim ovde da je to ukinuto. Kakvi prevaranti, ne mogu da ih smislim.
 
Čekaj, carevi su svi poslali SMS da važi do 18-og, a onda se predomislili i to obajvili samo na sajtu? Ništa poruke obaveštenja i sl?! Ovo je mnogo i za njih...
 
Kada uplatiš kredit, posle nekog vremena dobiješ i poruku da je ova akcija završena.
 
Pa precenili se, skoro 600 000 ljudi je pocelo da zove kao sumanuto, pocela mreza da puca i gotova promocija.
 
Nije problem sto je gotova promocija. Ovde je najveci problem sto nisu poslali sms obavestenje ljudima da promocija vise ne vazi do 14 ili 18 (do kad je vec pisalo na obavestenju) vec da se nasilno prekida 8og.
Tako su se jos desetine hiljada ljudi upecali na 250din dopune koje inace verovatno ne bi uplatili. Znam gomilu ljudi koji uplacuju po 100 djunti nedeljno ili cak u 2 nedelje, i to im dovoljno.
 
Poslednja izmena:
Danas je na sajtu stajalo da je promocija i dalje do 18-og i baš zbog toga sam ženi uplatio 250 din., da je počastim, kad ono šipak! Doduše ona je zadovoljna i sa ovih 250:), ali ja sam ogorčen na takav vid prevare! Da li je to normalno i da li za to neko treba da odgovara:smackbum: nekada u ovoj zemlji S(m)r(d)biji! :mad:
 
Poslednja izmena:
Primetili ste ovu stavku...

* Telekom Srbija zadržava pravo na promenu uslova promocije.

Najbolje je zato prvo pozvati korisnicki servis i proveriti..
 
Poslednja izmena:
Primetili ste ovu stavku...

* Telekom Srbija zadržava pravo na promenu uslova promocije.

Najbolje je zato prvo pozvati korisnicki servis i proveriti..

Promašio si poentu. Između provajdera (bilo koje usluge) i korisnika, valjda treba da se gradi i da postoji neki odnos poverenja, a ne da korisnik svaki čas proverava šta je sad provajder smislio da ga za*ebe. Meni kao korisniku je najbitnije nešto što bih mogao kratko da nazovem "fer usluga". Ovo što radi MTS (slučajno zbog svoje nesposobnosti ili namerno) je tipična prevara.

Naravno, ne mislim da treba da pojedinačni korisnici gube vreme da bi se tužakali sa njima zbog 250din, ali u sistemima koji funkcionišu, postoje neke organizacije ili agencije (vladine ili nevladine) koje se bave time i ovo ne bi moglo da prođe verovatno u bilo kojoj drugoj državi sa uređenijim pravnim sistemom.

Suština je reći da je ovo prevara - a ne šta je korisnik eventualno mogao da uradi da ne bi bio prevaren.
 
@marko n gresis.

Ako nesto pise da moze da se menja onda je najbolje to i proveriti. Da li bi se rezultat promenio da je isto tako bilo napisano dok se broj korisnika ne popuni. Moze se i takva promocija dati....

Kada nesto pise, a ti to ne pročitaš ili ne proveriš ne može te ni jedna agencija zastiti. Ne ovde,nego bilo gde...
 
Ti očigledno ne čitaš temu. :)

Na sajtu je 10.09. i dalje pisalo da akcija traje do 18.09., iako su je prekinuli 08.09.

Dakle, nije pisalo na tarabi, nego na zvaničnom sajtu!
 
Nazad
Vrh Dno