Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Izlagao sam gore da mi je signal na 3g -75 ostalo mi od juce stiklirano da koristi samo 2g mrezu dok sam proveravao dal ce da zazvoni dok koristi net.Pokazuje kod tasine -93 al radi odlicno.
 
Ma to sto im stizali besni racuni zbog neta to je cisto neznanje korisnika...Ne branim MTS uopste,samo je logicno... Koj' su Q uzimali besne telefone i androide ako ne znaju da ih koriste...Trebali da nose 3310 i potpisu ugovor na 50% racuna i svi srecni :d

Oni koji su gledali "selo gori a baba se ceslja" u roamingu, svaka im cast... ali mislio sam na poneki slucaj gde ljudima "3G WatchDog" i slicne aplikacije izmere po 100-ak MB, a dodje racun za koji GB.
 
Još povoljnija mt:s Kontrola troškova!

25.05.2012
Tri omiljena broja – pretplata 0 dinara do kraja godine

U toku je nova promocija koja vam nudi mogućnost da uz mt:s Kontrolu troškova do kraja godine besplatno koristite uslugu Tri omiljena broja, odnosno da do kraja godine ne plaćate mesečnu pretplatu za ovu uslugu.

Ovu povoljnost možete da iskoristite ukoliko do 31. avgusta potpišite ugovor na 24 meseca za tarifni profil mt:s Kontrola troškova, pri čemu možete da iskoristite i povoljnosti neke od aktuelnih promotivnih ponuda za mt:s Kontrolu troškova.

Bez obzira za koju se od aktuelnih promotivnih ponuda opredelite, za ponudu sa popustom na pretplatu, paket sa telefonom ili se pak, odlučite za ZTE Racer za 1 dinar i popust na pretplatu, za uslugu Tri omiljena broja pretplatu nećete plaćati do kraja godine.

Usluga Tri omiljena broja vam dodatno omogućava da šaljete SMS poruke i razgovarate za 0 dinara, uz uspostavu veze od 4,60 dinara.

Ova usluga biće vam aktivirana u roku od 24 sata od zaključenja ugovora, o čemu ćete biti obavešteni SMS porukom.

Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova promocije.

Šta mislite?!
Po meni vrlo povoljno...definitivno MTS prednjači sa novim povoljnostima. Čini mi se da ostali operateri to rade više nevoljno bojeći se da ne izgube korisnike. Kad bismo dobili 50% popusta uz ugovor da to nije pokrenuo MTS?
 
Jel se meni cini ili je onaj prva droid paket od 1500 din mnogo dobar? 500 min, 1000 sms i 1gb? Ali izgleda da uz njega moze da se uzme samo huawei...
 
Idi u poslovnicu, potrazi drugi telefon uz njega.
Fora sa Droid je sto je to tarifa UZ ugovor, i ne moze da se dobije 50% popust... tj. kao da je tarifa 3000din a mozes jedino da je dobijes uz 50% off na 2 godine.

@Horejsio, uz KT ima mogucnots pozivi u MTS mrezi za 0.5din, za 99din mesecno, sto se posle vise isplati od 3 omiljena broja, koji su valjda 400? (ili 250, svejedno je vise). Isplati se samo do kraja godine, i onome ko je vec planirao da uzme KT, inace mislim da je manje bitna. AKo neko BAS razgovara dugo sa F&F... mozda, ali dobro se proracunajte kada se to tek isplati.

A da MTS prednjaci sa promocijama, itekako!
 
cek, nigde na sajtu nisam video te fore sa popustom...ne kontam, kad se tih 50% primenjuje, na sta itd?
 
Pa 50% na pretplatu na ugovor ko ga potpiše na 1 ili 2 godine.
 


Šta mislite?!
Po meni vrlo povoljno...definitivno MTS prednjači sa novim povoljnostima. Čini mi se da ostali operateri to rade više nevoljno bojeći se da ne izgube korisnike. Kad bismo dobili 50% popusta uz ugovor da to nije pokrenuo MTS?
Znači, ne plaća se ništa, a tih 4,60din, se skida sa bonus kredita?
Od prvog ću imati 2000 din bonusa, tako da mi i nije neophodno, videćemo...

Nadam se da važi za već potpisane ugovore.


PS

Povratak na temu, konačno!
 
Poslednja izmena:
mt:s djubrad.

Odem danas da se vratim sa Mix Net L na Mix Net M jer idem u Berlin jul i avgust, a mislio sam da minute, poruke i MB koje cu sad imati u visku taman prenesem u jun i sa standardnih 300/600/600 iz Mix Net M imam dovoljno do odlaska.

Kad - ako spustas tafirni profil, ne prenosi se nista, brise se nakupljeno, i tako sam u junu sad ogranicen na svega tih 300min i 600MB sto mi je generalno malo... Priznaje i sam radnik da to nema logike kad sam vec platio to sto sam skupio, ali avaj...

Taman me sinoc obraduju znacajnim poboljsanjem neta, kad ne lezi vraze...
 
Isto je i u Telenoru, bar je meni bilo isto kad sam prelazio na veci prenesi i surfuj paket zimus
 
Pa kad se malo razmisli to i jeste ok da se brise saobracaj prilikom promene paketa.
Razlog je jednostavan: korisnik je kupio minute po jednoj ceni a zatim zeli da ih trosi po drugoj.
Primer: jedan mesec platis "Prenesi 1850" a zatim predjes nekoliko meseci na "Prenesi 80" i krckas one minute. Ne mere.
 
Pise to lepo na sajtu za one koji citaju :)
 


Šta mislite?!
Po meni vrlo povoljno...definitivno MTS prednjači sa novim povoljnostima. Čini mi se da ostali operateri to rade više nevoljno bojeći se da ne izgube korisnike. Kad bismo dobili 50% popusta uz ugovor da to nije pokrenuo MTS?
Sta je ovde novo i bas toliko povoljno?
Ja imam 2 broja, jedan postpaid i drugi pripejd na kome imam 3 friend&family broja. Nema mesecne pretplate, placas samo uspostavu razgovora.
To su one kartice Zvezda i Partizan. Kupovao sam po jednu mesecno odprilike. 200 rsd kartica sa 200 rsd kredita,200 sms poruka i 200 min u mrezu koje vaze mesec dana :)
 
Poslednja izmena:
Sta je ovde novo i bas toliko povoljno?
Ja imam 2 broja, jedan postpaid i drugi pripejd na kome imam 3 friend&family broja. Nema mesecne pretplate, placas samo uspostavu razgovora.
To su one kartice Zvezda i Partizan. Kupovao sam po jednu mesecno odprilike. 200 rsd kartica sa 200 rsd kredita,200 sms poruka i 200 min u mrezu koje vaze mesec dana :)

Veliko cimanje da stalno furas dva telefona i da objasnjavas ljudima ko si kad saljes poruke. Ja sam tako radio al mi dojadilo i uzeo sam veci paket i gotovo. Sad samo kuburim sa mtsom sto sam nedostupan na edgu, a sto se tice promocija i popusta bar im je to ok.
 
Slazem se da je cimanje i u pocetku smeta ali ja drugi fon uglavnom koristim da se cujem sa devojkom. 5 rsd poziv i pricas dok se boje ne rastope a da ne pricam o tome da mi je manji za oko 1000-1500 rsd racun na postpaid broju od kako koristim drugi fon plus dosta vise pricam.
 
Mobilni telefoni uz Box pakete http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/box_paket_sa_mobilnim_telefonom.html


28.05.2012

Odaberite Box paket i telefon prema vašim potrebama!

Skockajte i vi sve svoje telekomunikacione usluge na jednom mestu, uz jedan račun i povoljnu cenu i objedinite usluge fiksne, mobilne, Interneta i digitalne televizije!

Izaberite BOX paket po vašoj meri, potpišite ugovor na 12 ili 24 meseca i očekuje vas mogućnost kupovine mobilnog telefona iz naše standardne ponude telefona i to po ceni već od 1 dinar. Cena telefona zavisi od modela telefona, kao i dužine ugovora za koji ste se odlučili. Takođe, ukoliko vam to više odgovara, odabrani model telefona možete plaćati i na rate.

Zahtev za izabrani BOX paket možete podneti pozivom na broj 9818 ili lično u nekoj od naših poslovnica.

E sad gde je istaknuto koji telefon kosta toliko...pitam se..? U ovom BOX4+ paketu je korisno 500 min i 500 sms-ova i 1 GB to je kao MIX-NET L ko jie je skoro 2000 rsd!
 
@Septimus i ekipa

Naravno da sam svestan te mogucnosti, i da stoga brisu kad spustis pretplatu, ali ja ne spustam na najnizi profil, meni je donje ogranicenje Mix Net M, po ugovoru, i ne mogu da se spustim na neki jadan profil a prethodno prenesem zlo i naopako minuta.

Po mom misljenju, za spustanje za jedan nivo i to onima koji su pod ugovorom, ne bi trebalo brisati nakupljeno. Ne brinu se mnogo o postojecim potrosacima, i to visokih racuna. Mislio sam da nikad to necu uraditi, ali ako mi na kraju ugovora ne ponude neku opasnu spravu za manje pare, razmislicu o Telesmoru ili Vipu, iako su dosta skuplji.
 
Svugde je tako, krastavac, brise se sav zaostali :p saobracaj prilikom promene paketa - i navise, i nanize, doesn't matter... tako da malo branim mt:s ovoga puta, nisu samo oni djubrad :d
 
... Ne brinu se mnogo o postojecim potrosacima, i to visokih racuna. Mislio sam da nikad to necu uraditi, ali ako mi na kraju ugovora ne ponude neku opasnu spravu za manje pare, razmislicu o Telesmoru ili Vipu, iako su dosta skuplji.

Nemoj sebe da kažnjavaš zbog njih ;)

Razmišljaj džepom!
 
Mislio sam da nikad to necu uraditi, ali ako mi na kraju ugovora ne ponude neku opasnu spravu za manje pare, razmislicu o Telesmoru ili Vipu, iako su dosta skuplji.

Ma pazi da ih ne uplasis i da ti ovi ne ponude nesto bolje kad budes duze korisnik ;)
 
E sad gde je istaknuto koji telefon kosta toliko...pitam se..? U ovom BOX4+ paketu je korisno 500 min i 500 sms-ova i 1 GB to je kao MIX-NET L ko jie je skoro 2000 rsd!

Pise kad se ode na model mobilnog (isto gde pise i koliko kosta telefon sa kojim paketom, pa ispod paketa stoji zasebno za Box).
Skupo po meni :( RAZR je 36000 uz Box na 24 meseca, SGS2 je 42000. Toliko su maltene novi telefoni :(
 
jel narucivao neko sa webshopa, za kolko otprilike stize paket? :) ja narucio lg optimus hub i mix net M, juce me zvali da roditelji potvrde (rofl) jer sam napisao da sam student :c
 
Ma pazi da ih ne uplasis i da ti ovi ne ponude nesto bolje kad budes duze korisnik ;)

Hahahaha! :D

U pravu si, kao i ostali - sve je to ista bagra.

@bmibmc

Pa vrv i hocu, ipak se vec smirujem kad je bes prema mt:s-u u pitanju... :D

Realno, retko kad sam ikakve prituzbe imao. Ali da ne bude sve sjajno, moraju ponekad da me iznerviraju... :)
 
sad videh da ce se Galaxy SIII pojaviti u ponudi i kod mt:s-a, sad me zanima da li neko zna da li ce se pojaviti i HTC One S? Nadam se da ce kostati oko 30000 hiljada bar sudeci po ceni One X koji je 200 eura skuplji, trebalo bi i da paket bude 200 eura jeftini za One S.
 
jel narucivao neko sa webshopa, za kolko otprilike stize paket? :) ja narucio lg optimus hub i mix net M, juce me zvali da roditelji potvrde (rofl) jer sam napisao da sam student :c

Uzeo ja 3G modem, stize ti za 2-3 dana, potpisujes ugovor na licu mesta i dajes kuriru da vrati u MTS. Karticu ti ukljucuju tek kad vide potpisan ugovor, znaci tek sutra popodne.
 
ajde da se sad svi naglas smejemo....

box+mobilni promocija...svaki je skuplji za 50 evra od mix net M paketa.

Dakle "uzmite sve sto nudimo i dacemo vam telefon skuplji za 50 evra" - tako je trebala da im glasi promocija!!!!
 
Nazad
Vrh Dno