Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ne znam zasto lepo ne napisu da su trajno spustili cenu, ovo sa produzenjem promocije na svakih par meseci smara vise :)
 
Postoji nedoumica oko plaćanja 3G pretplate uz KT tarifu, usmeno kažu jedno, a pismeno emailom drugo.
Inače, da li se 3G pretplata eksplicitno navodi u ugovoru?
 
Informacija sa www.facebook.com/smartphone.rs

Obaveštavamo vas da svim korisnicima kojima je ostalo manje od 3meseca do isteka promo ugovora, a koji žele zaključenje ugovora u novom promo paketu, Telekom Srbija a.d. omogućava oslobađanje plaćanja preostalih mesečnih pretplata do isteka ugovorne obaveze starog ugovora.
 
Šta je to promo ugovor? Ja imam ugovor na 24 meseca do 1. novembra. Da li to znači da mogu da zaključim ugovor 1. avgusta?
 
Misle na ugovore tipa 50% popusta ili slicno, ali ne i 24meseca zbog telefona. (mada kod MTS-a sve moze da prodje :))
 
Ja imam taj na 24 meseca zbog telefona i piše mi u ugovoru promo. Zaključen je 1.10. i traje do 30.10., što znači da u julu mogu da potpišem novi. Videćemo u julu :)
 
Uzmes najskuplji telefon, skratis ugovor 3 meseca, uzmes 50% off - mislite da bi prihvatili??
 
Telefon i 50% ne idu zajedno. Samo ću uzeti 50% a telefon tražiti preko oglasa.
 
Jel to još važi ona akcija 50% popusta na 2 godine? Ili su je opet pokrenuli?
 
Lazo, ne moze odjednom, ali mislim ako si imao ugovor na 24 meseca zbog telefona (znaci normalna pretplata a telefon nesto jeftinije), a onda 3 meseca pre roka predjes na ugovor sa 50% popusta (bez novog telefona), to ocigledno ne bi trebalo da radi (ali kazem... to je MTS)
 
Može se tri meseca pre roka preći na nov ugovor sa 50% po onome što sam ja shvatio. Ni njima to nije loše, tako sprečavaju da po isteku ugovorne obaveze korisnici migriraju ka drugim operaterima.
 
Ako su sredili sistem. Mene su ostavili na čekanju, kako mi ne bi stizali dupli računi.
 
Ovo sa 3 meseca oprosta se pominje samo na smartphone.rs. Verovatno se odnosi na ugovore ostvarene preko njih!?
 
Evo meni je stigao prvi racun. Kontrola Troskova 2000 na racunu stoji 1002 dinara za placanje. Dinar za ZTE RACER II i dinar za novu SIM karticu,jer sam uzeo novi broj i naravno pretplata za tekuci mesec od 1000 din jer sam uzeo 50 posto popust na pretplatu. Ono sto hocu da kazem je ZTE RACER II je 3G telefon. Po racunu nema te dodatne stavke za placanje 3G usluge. Znaci uz KT2000 se NENAPLACUJE 3G usluga.
 
Ovo sa 3 meseca oprosta se pominje samo na smartphone.rs. Verovatno se odnosi na ugovore ostvarene preko njih!?

Oni su juče dobili tu informaciju od MTS. Dakle, ne bi me čudilo da u MTS još uvek ne znaju da to može :)
 
Ja još uvek ne mogu da pređem sa KT 500 na KT2000, nešto im sistem nije u redu.
 
KT2000 ne postoji ni godinu dana skoro :)
 
mislio je na mt:s :p
 
Zaboravio sam da dodam da sam placao parking SMSom i skidali su mi od kredita. Znaci VAS servisi rade na mts Kontroli Troskova 2000(KT 2000). Jos nesto-kada zovem u mts mrezi skidaju mi od bonusa,a kada zovem van mreze skidaju mi kredit. Tako da sam extra zadovoljan. Bar zasad...
 
Bio u 2 i ne može, sad čekam da me pozovu kad srede, mada, ne nadam se baš mnogo.
 
Izvukoh danas 50% popusta 24 meseca za kt2000 + ZTE Racer 2. Rekao bih da im ta promocija nije baš omiljena, pa gledaju maksimalno da otežaju potpisivanje ugovora.
 
Raspitivao sam se pre 6 meseci i tada je vazilo i za net postpejd pakete. Proveri ponovo kako je sada.
Izvukoh danas 50% popusta 24 meseca za kt2000 + ZTE Racer 2. Rekao bih da im ta promocija nije baš omiljena, pa gledaju maksimalno da otežaju potpisivanje ugovora.
Ja koji vec imam 50% off na KT ne mogu nista novo da potpisem, uzmem mob - dok mi ne istekne ugovor, da li je tako?
 
Poslednja izmena:
Možeš, ako imaš manje od 3 meseca do isteka ugovora.
 
Nazad
Vrh Dno