Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Nema veze ovo sa time što je Telekom državna firma. Isti uslovi važe i kod drugih operatera.

Kod VIP-a u svakom trenutku mozes da raskines ugovor sa popustom i obavezes se novim ugovorom uz telefon. (u oba slucaja su ugovori na 24m)
 
Meni su u Handy-ju rekli da novi ugovor moze da se potpise maksimalno 15 dana pre isteka.

Moj ugovor je potpisan 14.07 ;) Iako teoretski ne moram da platim taj penal, ja cu ipak da ga platim - da me ne boli glava za 5-6 eura :)
 
Sad mi je krivo sto sam potpisao na 2 godine :(
 
Što, nisi uzeo 50%?
 
Uzeo sam - na 2 godine. Mislio sam "nema sanse da se ovo ponovi, bolje da uzmem odmah na 2 godine" :D A ustvari sam imao taman vremena da uzmem na godinu i sada produzim jos 2.
 
Sad mi je krivo sto sam potpisao na 2 godine :(
Ne treba da ti bude krivo, tad je to bila odlicna ponuda, i ja sam uzeo na 2 god. MTS moze sad da stopira kampanju za nove ugovore (najpre su rekli da je produzeno do kraja 2012, pa skratili), znas i sam kakvi su. Leta 2013. bice neke jednako dobre ponude, a mozda i iste ove :).
 
Poslednja izmena:
Ma naravno, sasvim mi je OK. Nego ovako bih imao 3 godine :)
 
Ma naravno, sasvim mi je OK. Nego ovako bih imao 3 godine :)
Ali to nisi mogao da znas i glupo je da lupas glavu sada oko toga. A mozda se nesto promeni pa ne bi imao te 3 god. Veruj mi, 50% off na leto 2011. na 2 god je bila najbolja odluka u tom trenu. :)
 
Proveriću danas sa drugom u telekomu.

U telenoru mi se čini da taj ugovor od 50 posto može u svakom trenutku da se "razbije" ako poželiš telefon na 2 godine .....

A ne mogu da tvrdim sigurno, čini mi se da je tako bilo i u MTSu, osim ako nešto naravno nisu opet menjali. :) :) :)
 
Evo, upravo čovek napisao na drugoj temi:

ugovor se potpisuje na 24 meseca

nema se pravo na mob

al ugovor se moze raskinuti ako se zeli mob!!tad se gubi popust!!!!!!!!!!!!

PONUDA MI U POTPUNOSTI ODGOVARA,i takvu sam potpisao

Ponuda iz Telenora. Dakle, jeste tako i u Telenoru i u VIPu .... proveri ti to opet u MTSu ...
 
Ima li neko neku insajder informaciju da li ce MTS dobiti neke nove telefone uskoro? :)
 
evo sad sam video za motoluxe..nije bio pre par nedelja inace bih njega uzeo a ne 50%
 
eto mts mi poslao pisamce da mi nude neke Über pogodnosti da produzim ugovor. Trosim preko 1500 din mesecno vec 6 godina, a na prepaidu sam bio od 2001.
Sad zovem, pa znate, mi vam nudimo ovo ono, a ispade to sve isto sto nude i novim korisnicima... Mozete telefon da platite na rate WOW!... Bas vam hvala, cuvate korisnike kao da su od zlata...
 
eto mts mi poslao pisamce da mi nude neke Über pogodnosti da produzim ugovor. Trosim preko 1500 din mesecno vec 6 godina, a na prepaidu sam bio od 2001.
Sad zovem, pa znate, mi vam nudimo ovo ono, a ispade to sve isto sto nude i novim korisnicima... Mozete telefon da platite na rate WOW!... Bas vam hvala, cuvate korisnike kao da su od zlata...

Tako je bilo i kod mene, pa sam presao na Telenor. :)
 
Svejedno nude vise nego ostala dva operatera i javno i tajno. (a sta MTS nudi tajno i stvarno samo nekima... razmislite :))
Ne branim MT:S, ocu reci da su sve tri pilicari i trude se maltene na iste nacine da zadrze/dovedu kupce i povecaju cene (ooops, pardon... zaradu :D).

Nisam kapirao ljude koji predju sa MTS-a na Telenor, jer cenovno ne mogu da shvatim tu kalkulaciju... ali ocigledno je bilo da ima razlog zasto im tamo vise odgovara - i naravno, u pitanju je bio signal :)

Sto se ZTE Racer promocije tice, skoro isto kao 50% off, ali ne vazi za manje pakete. Ali ovako se barem dobije i telefonce neko.

Zna li ko da li MTS sluuuucajno dozvoljava da se na isti "telefon", tj. karticu koristi i neki Mix/MixNet paket I Surf paket? (ne isplati mi se MixNet iskreno)
 
Ja sam uzeo ZTE Racer II za 1 dinar i kontrolu troskova 2000 uz ugovor na 24 meseci sa 50 posto popusta svih 24 meseci. Tek sam ga uzeo tako da videcemo. Telefon pravi mali komp. Stvarno ima svasta od opcija za podesavanje. Ja nisam znao ali kad uzmete kontrolu troskova-bar su tako meni rekli NE placa se dodatno 3G usluga. Iako je ovaj tel 3G. Tako da placam naredna 24 meseci po hiljadu mesecno,imam 2000 din kredit i plus 2000 bonus samo za mts mrezu. Prenosi se jedan mesec i maksimalno mogu imati po 4000din mesecno-normalo ako prethodni mesec nista nepotrrosim.
 
Sigurno je bilo, ali da proverim: ako se uzme KT1000 recimo, uz popust, znaci 500din. mesecno, 1000 din. kredit, taj kredit moze i za VAS da se koristi kao 1000 din ili VAS racunaju duplo?
 
Znaci, VAS kosta duplo manje, QL! :D
 
Šta je to "VAS" ?

Čuo sam i da kredit može da se koristi i kao avans za Postpaid, pa čak i da se traže pare nazad (ovo baš nisam siguran), ili tako nešto.

@dexrobi
Ajde javi kako si zadovoljan telefonom, jer i sam razmišljam o ovoj ponudi.
 
Poslednja izmena:
Treba da se napravi tutorijal na fejsbuku u fazonu how to:

Da glasate za Vašeg Grand turbo folkera duplo jeftinije!

Powered by Telekom Srbija!
 
Isplati li se petljati sa ovom promocijom

http://www.mts.telekom.rs/index.php...ms/niza-pretplata-i-zte-racer-za-1-dinar.html

Uzeo bih KT2000 sa 50% popusta + ZTE Racer
Uglavnom bi se koristio bonus kredit (u mreži), i sa postojećim KT500 imam preko 3000din osnovnog kredita, a osnovni i za prepid dopunu (-500 din mesečno), a ostatak bih po isteku ugovora koristio kao avans ili koje već budu opcije.
Nisam baš "lud" za telefonom, al kad već poklanjaju.
 
Neznam sta da ti kazem. Istekla su mi dva ugovora. Uzeo sam Racer II i G6609 na nova dva ugovora. Resio da prodajem oba panebitno koji prodam drugi ostavljam za sebe. Natrci mi drugar i kaze da oce oba za njega i zenu. I tako prodam oba. Sad sam na staru Nokiju. Hocu da kupim nesto a posteno neznam sta. Hteo sam nesto sa HD video zapisom al su preskupi 21 000 najjeftiniji. Previse. Za te pare kupicu ceo komp bez monitor. Racer II dok je bio kod mene je radio OK. Nisam imao primedbi. Brzo sam ga prodao. Nije bio 5-6 dana kod mene. Android. Ima puno opcija. Nisam nista skidao. Prodao sam ga iz dva razloga. Slab mu je video zapis. Nije ni 640x480,nego manji i nekako nije tecno nego kao malo kocio. Izgleda da nije snimao 30 frejma vec 15. Drugi razlog je mali displej za tacskrin. Samo 2,8 za devojke i moze-nemam neke sapetine al nije ni za srednje prste a kamo li deblje. Mnogo je sitno za kucanje poruka i stvarno sam kucao malim prstom i to onako popreko kad je veca tastatura. Eto to su moji utisci. Za pustanje klipova ili filmova u onom ili ovom formatu neznam jer nisam stigao da probam. To je od mene. Pozzz svima.
 
Ako prelazim sa postojećeg KT500 na KT2000, pre isteka ugovora, u kom periodu u mesecu je to najbolje uraditi, ako ima veze?
 
Svejedno je kad u mesecu, kao i kod postpejda, promena je aktivna od 1. narednog meseca.
 
Nazad
Vrh Dno