Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

A mozda i sire... :)
Što je istina. Gde ima za 5 € takva tarifa?

Ja sam skoro 9 meseci na Mix Net M. Jedino sam nezadovoljan brzinom interneta. To je stvarno tuga koliko puta je nemoguće ostvariti HSDPA prenos podataka :mad:. Sinoć stojim u centru, krene H i onda me samo prebaci na EDGE i nema šanse da se vratim na H do kasnih večernjih sati. Naročito sam primetio kada se konektujem na YouTube da me često momentalno prebaci sa H na E :mad:.
 
Da li neko zna, ako se uključi Call Forward dok se još ima besplatnih minuta - da li se oni računaju ili se naplaćuje puna cena?
 
Ok, javiću se kada mi stigne listing...
 
nemam pojma zasto kukate na net. ja sam kod njih na prva droid tarifi i net je vecito 3g ~100ms ping 2mb down ~600kbps up u proseku na lokacijama gde sam ja . Cak sta vise pocesto nakacim telefon i laptop i tako idem na net i perfektno radi ? Da ne pricam da su cak i mmo igre totalno upotrebive preko 3g neta :)
 
MixNet L ja sam zadovoljan odlicno radi.
capture03.png
 
Moram da se prebacim na MixNet (sada sam na Mixu obicnom), ali dok sam imao bonus da se poigram sa netom brzine uploada su bile poprilicno vece nego sto sam imao na ADSL/kablovskoj (trebao mi je jednom hitno, nisam imao net - ali to je jedini put da sam nesto ozbiljno koristio net).
Mnogo zavisi u kom je ko delu - na Bezaniji znam da firme imaju (ili su do skora imale) probleme da prihvataju kreditne, jer niti su imali pravi fixni niti su imali MTS net preko koga su radili POS terminali.
 
Pozdrav,

da li je neko raskidao ugovor sa 50% popusta? Ja sam vec 5 meseci na MixNetM sa 50% popusta ali bi potpisao ugovor na 2 godine na pun iznos i doplatio za mob.

Da li neko zna da li je to moguce? U osnovi, to je gore po mene a bolje po Telekom, ali opet, Telekom je to.
 
Mislim da ne mozes da uzmes telefon ako potpises ugovor sa 50% popusta. Cak ni da doplatis. Barem su meni tako rekli.
 
Naprotiv - to je uglavnom bolje po Telekom. Retko koja kombinacija se isplati sa punom pretplatom i fonom - naspram da kupis sam telefon u radnji a iskoristis popust. U oba slucaja si vezan ugovorom. Ovako barem nisu sva jaja u istoj korpi :)
 
Mislim da ne mozes da uzmes telefon ako potpises ugovor sa 50% popusta. Cak ni da doplatis. Barem su meni tako rekli.

Ne mislim da doplacujem vec da potpisem nov ugovor, na 2 godine i doplatim za mob. Znaci da prekinem ugovor od godinu dana na -50% i predjem na nov od 2 godine, puna cena + doplata za mob.
 
Mislim da će ti to dozvoliti. Meni su ponudili da objedinim fixni, net, IPTV i mobilni u BOX 4 paket iako mi je još tri meseca do isteka ugovora za net i 18 do isteka ugovora za IPTV (do jula plaćam IPTV po 1,18 din).
 
Ne mislim da doplacujem vec da potpisem nov ugovor, na 2 godine i doplatim za mob. Znaci da prekinem ugovor od godinu dana na -50% i predjem na nov od 2 godine, puna cena + doplata za mob.

Da odgovorim samom sebi: nece moci :D Kaze cika iz Telekoma, ugovor je ugovor! Eeeee, radosti drzavne firme...
 
Ispada da im se ne isplati, verovanto nemaju dovoljno komada telefona koji ti zelis :D
 
Ma telefon je iz Comtrade-a (HTC EVO 3D). Znaci oni samo dobijaju duplo vise para, ali radio ne radio, svira ti radio politika...
 
Svejedno ti se ne isplati. A isto možeš da uzmeš novi ugovor uz telefon sa drugim brojem.
 
Da odgovorim samom sebi: nece moci :D Kaze cika iz Telekoma, ugovor je ugovor! Eeeee, radosti drzavne firme...
Pitaj čiku šta piše u pretplatničkom ugovoru u članu 7 ?
pretplatnički ugovor:
http://www.mts.telekom.rs/index.php/pretplatnicki-ugovor.html
član 7.
Korisnik se obavezuje da, ukoliko pre isteka perioda iz Člana 6 otkaže Ugovor ili Telekom Srbija raskine Ugovor krivicom postpaid korisnika, jednokratno naknadi štetu Telekomu Srbija, u visini mesečnih cena za uslugu po Cenovniku Telekoma Srbija važećem na dan prestanka važenja Ugovora, za mesece preostale do isteka minimalnog perioda važenja, a u roku od 8 (osam) dana od prestanka važenja Ugovora
 
Mislio je bez penala sigurno :)
 
Ako je tako onda je čiko u pravu :D Nema logike da se može raskinuti ugovor bez penala.
 
Nema, ako je neko ostećen.

Ako je na obostrano zadovoljstvo - što ne bi moglo? Makar aneks? -Zato što ih mrzi.
Poznajem čoveka koji je radio u telefoniji, koji je pun ideja i preduzimljiv i inventivan... Udarao je glavom u zidove 2-3 godine i na kraju ih napustio i osnovao firmu da bi sarađivao sa njima, ovaj put na njegov - napredniji način :)

Sećate se one scene iz South Parka kad ćurke kolje onaj cirkular zato što su im glave podignute? Preživi samo ona Timijeva kljakava. E, tako je u državnim firmama. Čim malo glavu počneš da pomaljaš van proseka*, dolazi do poseka :D

*A prosek nam jako nizak.
 
Poslednja izmena:
Nema veze ovo sa time što je Telekom državna firma. Isti uslovi važe i kod drugih operatera.
 
Nazad
Vrh Dno