Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Jedno pitanje, dosao sam u Usce, i pitao kakvi si uslovi da uzmem SGS2 u paket Mix net L i da placam na rate...Covek me pitao da li imam bilo kvu telekom-ovu pretplatu na moje ime, tipa fix telefon, adsl,....to je kao uslov da mogu da placam na rate....da li je to tacno ili me je covek samo naduvao? Razmisljam da proverim ponovo al u mts centrali, al reko ajd prvo ovde da pitam...

Jeste, takva im je procedura. Ja preko firme placam ADSL i IPTV i na osnovu toga imam mogucnost placanja na rate. Tako su mi rekli kada sam se raspitivao u vezi prelaska na Telenora na MTS i uzimanja telefona na rate.
 
A jel to vazi za bilo koji telefon koji se uzima na rate ili samo ovi skuplji? Pitam zato sto, kolega je uzeo telefon na rate, rata mu je 1200din, nisu mu trazili nista...
 
Ja sam bio pitao za HTC Desire Z uz paket Mix Net M.
Predlozili su mi da vezem broj na firmu i da uz ostale njihove usluge placam i mob. i rate.
 
mt:s vratio PREPAIDmaniu i SMSmaniu.
PREPAIDmania i SMSmania

09.03.2012

Maksimalno koristite svoj telefon po minimalnim cenama!

Bilo da koristite Tipi, Toki, Kul, Parti ili Moj klub tarifu, posetite mt:s vodič (*100#) i u okviru opcije Promocija, pronađite svoju specijalnu PREPAIDmania i SMSmania ponudu. Ove ponude omogućavaju vam da razgovorate, surfujte i/ili šaljite SMS poruke po izuzetno povoljnim cenama.

Ako više volite da razgovarate i surfujete, opredelite se za PREPAIDmania ponudu jer će vas 1 minut razgovora u mt:s mreži koštati samo 25 para, a 1MB prenetih podataka samo 1 dinar. SMS poruke moći ćete da šaljete za samo 1 paru, ako u mt:s vodiču izaberete svoju SMSmania ponudu.

Možete se opredeliti za jednu ili obe pomenute ponude, a sve pogodnosti su vam na raspolaganju tokom 7 dana od dana aktivacije.

U svakom trenutku, jednostavno i lako možete proveriti stanje u okviru PREPAID mania ponude pozivom *137# za preostale minute u mt:s mreži, odnosno *105# za preostale MB, dok stanje u okviru SMSmania ponude proveravate pozivom *138#.

* Telekom Srbija zadržava pravo na izmenu uslova promocije.

Link
 
A iz kog razloga bi je imao ako nije naveden?:)
 
Taj Huawei je loš tablet. Proguglati. A spominje se i u Bench testu novog Huawei tableta od pre neki dan.
 
Pa logicno mi je da je promocija u svrhu odabira paketa a ne uredjaja, i to ne bas najnovijih. Uzgred, dole pise da promocija ne ukljucuje kupovinu telefona na rate zaduzivanjem mesecnog racuna..sto ja i ne cinim. onaj huawei dobijam za 1din

Ali pise za koje konkretne vazi.
 
Ceka se par radnih dana.Ja sam cekao cetri-pet dana.Moja sestra isto.Naravno prvo su me zvali iz telenora i pokusali da odgovore da ne predjem u mts ali posto su videli da me njihova ponuda ne intertesuje odobrili su mi zahtev koji sam podneo u mts-u.Naravno prethodno moras izmiriti sve racune u telenoru.A posto su ti odobrili znaci da si to vec regulisao.Presao sam na paket mix net m i dobio 50 posto popusta posto nisam uzeo telefon.Ugovor sam potpisao na dve godine.
 
Jeste da nema veze sa promocijama ali jel neko ima iskustva sa prenosom broja u mts? u petak su mi iz telenora javili da je proces odobren pa me zanima koliko se prosecno ceka za prenos?
Imaš posebnu temu za to.
 
Pitanje za 50% promociju: da li se naplaćuje i ona 3G usluga od 100 i kusur dinara ili to ide samo ako uzimam i telefon? Uzeo bih Mix Net S na godinu dana sa 50% popusta.
 
Tnx, to sam hteo da čujem. Zvao sam 789 ali se ne javljaju pa rekoh bolje da pitam ovde!
 
Samo ako uzmes 3G telefon preko MTS-a, ne i MTS dilera.

Drugar je pre neki dan zvao Handy za neki 3G mob i rekli su mu da mora 3G pretplata. owim, jesi li siguran da to nisu menjali? Možda je radnik iz Handy-ja dao pogrešnu info.
 
Drugar je pre neki dan zvao Handy za neki 3G mob i rekli su mu da mora 3G pretplata. owim, jesi li siguran da to nisu menjali? Možda je radnik iz Handy-ja dao pogrešnu info.
Sasvim sam siguran da se pri kupovoni u Hendiju, s MTS ugovorom NIJE placala glupa 3G pretplata, vec samo ako se uzme direkt od MTS-a. Naravno, sve je podlozno promeni, pozovi drugu Hendi radnju - mozda danas mora. Ako je tako -- bedak. :what:
 
+1, i ja sam pre neki dan dobio ovu informaciju u Hendy-ju.
 
Nova mt:s promocija za nove prepaid korisnike (bonus vazi za GPRS, sms i pozive u mrezi)

Prepaid bonus čak do 30.000 dinara!

26.03.2012

Ukoliko uživate u dugim razgovorima i SMS dopisivanju, a ujedno volite i da surfujete po Internetu, nova prepaid promocija je pravi izbor za vas.

Ova promocija vam nudi mogućnost da ostvarite specijalni bonus do ukupnog iznosa od čak 30.000 dinara, u periodu od godinu dana od dana aktivacije prepaid kartice.

U zavisnosti od iznosa ukupne mesečne prepaid dopune, možete ostvariti sledeće bonuse:

za ukupnu mesečnu dopunu od 250 do 499,99 dinara narednog meseca dobijate bonus od 250 dinara,
za mesečnu dopunu od 500 do 999,99 dinara narednog meseca dobijate bonus od 1.000 dinara,
za mesečnu dopunu od 1.000 i više dinara, narednog meseca dobijate bonus od 2.500 dinara.

Bonus važi 15 dana od dana dobijanja i možete ga iskoristiti za razgovore i SMS poruke u mt:s mreži, kao i za surfovanje.

Dobijeni bonus možete aktivirati putem mt:s vodiča na *100#, dok stanje bonusa uvek možete proveriti na *108#

Promocija je namenjena novim prepaid korisnicima koji aktiviraju karticu do 30. aprila 2012. godine.

Telekom Srbija zadržava pravo na promenu uslova promocije.

Promocija je kopija Vip šteka, s tom razlikom što bonus važi za pozive u mreži umesto za sve nacionalne pozive.
 
Hteo bih da pređem na postpaid , pa me zanima koji je postpaid paket po vama najpovoljniji . :)

Čuo sam da pošto uz postpaid ne uzimam telefon već samo paket imam kao neku promociju ?

ps. Android telefon je u pitanju
 
r25gkk.png


Ako sam te dobro razumeo ako uzmem ovaj MixNet M paket od 1121 din plaćam pola cene ? :)

Koliko dugo važi onda ta tarifa od pola cene ?

Da li je dovoljno ovih 600 MB ako se koristi na android telefonu ? :)
 
Poslednja izmena:
Tarifa ti važi dužinu ugovora, sad 12 ili 24 meseca.
600 MB ti je sasvim dovoljno jer se nepotrošeni saobraćaj prenosi na sledeći mesec.
 
MixNet M - ultimativni best buy medj' svim paketima nasih provajdera.
 
Nazad
Vrh Dno