Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Fora je da mozes i da uzmes 50% off na 24 meseca na taj isti paket, telefon u radnji za 10K i opet te manje izadje. Za najmanji bash nisam siguran, doduse, ali za vece pakete sam siguran da se vise isplati kupiti u radnji a uzeti popust na 24 meseca.
 
Telefon je za kes oko 160 e (mozda ima i jeftinje)
Najjeftiniji paket bel 50 je 354 rsd +100 rsd za 3g. Zaokruzimo na 500 rsd mesecno.
Znaci za 24 meseca fon te izadje 12000rsd i to bez popusta od50% na pretplatu.
Meni je ovo EXTRA budzet ponuda osim ako nema neka zackoljica. U ovom slucaju se ne isplati uzimati telefon za kesh a u mts 50% na pretplatu za vreme trajanja ugovora.
 
Poslednja izmena:
Hmm, u pravu si... na mali paket se i isplati... nesto ovde debelo nije logicno :D
 
Jel mi moze neko reci kako ide kupovina telefona na rate,preko banke,samo sto vec imam jedan kredit koji mi je na mesecnom nivou oko 50ak evra.
Da li je moguce i pored tog kredita uzeti telefon ili ne smem imati nijedan kredit u otplati u datom trenutku?
 
Zanimljiva promocija. Uzmes na primer najskuplji fon iz promocije Samsung GT S5670 Galaxy Fit na najjeftiniji mts paket i prakticno dobijas telefon za manje od 10k i pri tome ga odplacujes 24 meseca. Meni ovo deluje veoma povoljno i pitam se sta je fora.
Tamo pise da Fit kosta 14400rsd uz Bel50.. Koja je racunica u pitanju? :)
 
Telefon je za kes oko 160 e (mozda ima i jeftinje)
Najjeftiniji paket bel 50 je 354 rsd +100 rsd za 3g. Zaokruzimo na 500 rsd mesecno.
Znaci za 24 meseca fon te izadje 12000rsd i to bez popusta od50% na pretplatu.
Meni je ovo EXTRA budzet ponuda osim ako nema neka zackoljica.
Pa kako Virke, nisi lepo izračunao. Evo to ide ovako: Bel 50---6 meseci 50%popust ( 6x177din) + 18meseci ostatak ( 18x354din ) + 24 meseca 3g pretplata ( 117dinx24) i još + 14400din telefon uz taj paket. To ti dođe ukupno 24442dinara. A da ne govorimo da uz taj paket nemaš besplatno ni jedan jedini kilobajt a kamoli megabajt. Čim upališ telefon on će da se konektuje na net i ima da ti skine za 1mb 50din. Pa ti vidi.
 
U jbt....
Ja sam negde u promociji video da su ti telefoni za 1 rsd. Ocigledno da sam video ono sto sam zeleo.
Izvinjavam se svima zbog zabune :(
 
Hocu da uzmem Evo 3D uz Mix Net M paket, pa samo da pitam da li moze da se onih 20 000 sto mora u pocetku da se plati uzme cekovima na rate, ili samo karticama ? Ili daju za nove korisnike da se rata placa zajedno za mesecnom pretplatom ?
 
Poslednja izmena:
Kad ide na rate ne plaća se ni čekovima ni karticama nego prva rata ide preko telefonskog računa a za ostale rate uz isti taj račun dobiješ 11 uplatnica koje sam uplaćuješ, kad, kako i koliko uplatnica plaćaš je tvoja volja u koliko poštuješ datume na svakoj od njih.
 
Evo jedna veoma lepa promocija od mts-a ... "Sms mania" koja je pre samo 5 meseci kostala tacno 30 din,pa su je digli na 50 din..pre 2-3 meseca je cena skocila na 150 din ,znaci 500% poskupljenje u odnosu na prvobitnu cenu :/ ...najnovija cena je 2000 din !!! necuveno,to samo u mts-u ima !
 

Prilozi

  • device-2012-03-04-213238.png
    device-2012-03-04-213238.png
    18.9 KB · Pregleda: 133
Hajde okaci deo iz listing.telekom.rs na kome se vidi koliko si sms poruka poslao proslog meseca posto ocigledno saljes puno sms, a malo zoves.

kod mene obe promocije kostaju 50din.
 
Hajde okaci deo iz listing.telekom.rs na kome se vidi koliko si sms poruka poslao proslog meseca posto ocigledno saljes puno sms, a malo zoves.

kod mene obe promocije kostaju 50din.
Znam ja da oni to gledaju i prema tome dizu,ali ovo je bas bezobrazluk ovoliko dici cenu,pa jel stvarno misle da ce neko sad da im kupi tu promociju :/
 
Poslednja izmena:
Za taj novac bez promocije moze da se posalje oko 70sms dnevno, sto i nije neki veliki broj. A sigurno ima ljudi koji salju toliko, tako da se njima to i isplati.

Koliko ti sms si poslao u proteklih mesec dana?
 
Za taj novac bez promocije moze da se posalje oko 70sms dnevno, sto i nije neki veliki broj. A sigurno ima ljudi koji salju toliko, tako da se njima to i isplati.

Koliko ti sms si poslao u proteklih mesec dana?
Ne znam tacan broj,ali nedeljno saljem oko 300-400 x 4 nedelje to izadje oko 1200 - 1600 mesecno :)
 
Za tih 1200-1600sms mesecno dajes minimum 2400din do 3200din. Imas visak para, ili ne znas za BelSMS (1000sms za 350din) ?
 
Ili neki CZ/Partizan paket ako istim brojevima uglavnom saljes? (F&F SMS)
 
Za tih 1200-1600sms mesecno dajes minimum 2400din do 3200din. Imas visak para, ili ne znas za BelSMS (1000sms za 350din) ?
Ne,davao sam 600din mesecno jer sam kupovao tu promociju sto je bila 150din :D to mi bilo super :D aa kazi mi koliko traje tih 1000sms kad ih kupis za 350 din? i kako da se prebacim u tu tarifu?

EDIT: sad videh da je to postpaid tarifa tako da to otpada :/

Ili neki CZ/Partizan paket ako istim brojevima uglavnom saljes? (F&F SMS)
Uglavnom saljem devojci,znaci jedno te isti broj :) koliko su poruke u tom CZ/Partizan paketu prema tom jednom F&F broju?
 
Poslednja izmena:
E krastavac ako ti ne odgovara postpaid :)
Na Prepaid-u sa CZ/PA tarifom su SMS 1 din prema F&F brojevima (3 kom) a pozivi su 0din/min (samo uspostava od ~3 din se naplacuje).
Na postpaid CZ/PA su i SMS i pozivi 0 din prema F&F brojevima (5 kom), ali najjeftinija postpaid FK tarifa je ipak skupa ;)


Zar nemas na prepaid-u neke... tarifne opcije i slicno gde su SMS poruke 0.5 din ceo mesec, za 99din/mesecno? Uz KT, mozes da ispises 1800 poruka za 500 din, ili sa ugovorom za svega 250 din/ mesecno :)
 
Uglavnom saljem devojci,znaci jedno te isti broj :) koliko su poruke u tom CZ/Partizan paketu prema tom jednom F&F broju?
Što se ne prebaciš na kul tarifu i dodaš devojku u F&F i, šalješ joj neograničeno poruke?
 

Prilozi

  • 05032012001.png
    05032012001.png
    19.7 KB · Pregleda: 103
Zar nemas na prepaid-u neke... tarifne opcije i slicno gde su SMS poruke 0.5 din ceo mesec, za 99din/mesecno? Uz KT, mozes da ispises 1800 poruka za 500 din, ili sa ugovorom za svega 250 din/ mesecno :)
Ima,upravo sam nasao,do sad sam uvek koristio onu sms maniu pa nisam ni znao za ovo :D
Što se ne prebaciš na kul tarifu i dodaš devojku u F&F i, šalješ joj neograničeno poruke?
A ovo je jos bolje i od ovoga gore :D ali da nema tu neka caka da moras da uplacujes svake nedelje po 200din da bi to radilo il je stvarno tako ko sto pise? :D
 
Nema,ja nisam na tom broju koji koristi tu tarifu uplatio kredit već dugo,a šaljem stalno poruke.
 
Nema na čemu.;)
I javi kako je prošlo,mislim da li ti je kredit netaknut.:)
 
Poslednja izmena:
Jedina fora je MOZDA da se placa promena F&F brojeva odmah (118 din valjda). Sto se def. isplati.
Ja nisam znao da je KUL ovako kul :p
 
Ako nisi nikad dodavao nekoga u F&F,onda se ne plaća ništa,prve tri promene ili kontakta koji se dodaju su besplatne.
 
Jedno pitanje, dosao sam u Usce, i pitao kakvi si uslovi da uzmem SGS2 u paket Mix net L i da placam na rate...Covek me pitao da li imam bilo kvu telekom-ovu pretplatu na moje ime, tipa fix telefon, adsl,....to je kao uslov da mogu da placam na rate....da li je to tacno ili me je covek samo naduvao? Razmisljam da proverim ponovo al u mts centrali, al reko ajd prvo ovde da pitam...
 
Nema na čemu.;)
I javi kako je prošlo,mislim da li ti je kredit netaknut.:)

Danas sam uspeo da se prebacim na kul tarifu,kostalo me 59 din jer sam izgleda i pre menjano tarife samo se ne secam,a dodavanje F&F broja je bilo free :D
I sad lepo saljem poruke za free :D
Hvala na info :D
 
Nema na čemu.;)
 
Jedno pitanje, dosao sam u Usce, i pitao kakvi si uslovi da uzmem SGS2 u paket Mix net L i da placam na rate...Covek me pitao da li imam bilo kvu telekom-ovu pretplatu na moje ime, tipa fix telefon, adsl,....to je kao uslov da mogu da placam na rate....da li je to tacno ili me je covek samo naduvao? Razmisljam da proverim ponovo al u mts centrali, al reko ajd prvo ovde da pitam...
Deluje logicno, meni su za uzimanje telefona u telenoru trazili da sam ili njihov postpaid korisnik ili da imam racun u banci duze od 3 meseca (tj da sam kreditno sposoban, valjda proveravaju u kreditnom birou). E sad ja sam placao odmah u kesu telefon, ne znam kakvi su uslovi za placanje na rate ali kapiram da mogu da budu samo strozi.
 
Nazad
Vrh Dno