Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ne razumem baš ovu akciju; mogu da uzmem SGS2 za 53k din, a dobijam popust 50% na pretplatu? Uz koji paket ovo važi, ili je ista cena za sve pakete (53k)? Jedino je OK što može na rate, kome znači; ali ne vidim neke druge prednosti... neobična akcija :)
 
Alfa, jesi proverio da li moze 50% popust a uz to ovo sa kreditnim karticama? Posto je vec naglaseno da je cena paketa 1din prvih 12m.
 
Alfa, jesi proverio da li moze 50% popust a uz to ovo sa kreditnim karticama? Posto je vec naglaseno da je cena paketa 1din prvih 12m.

Pa na to sam mislio... cena paketa 24m ugovor & 1din 12m = 50% popusta efektivno, zar ne?
Moze uz bilo koji paket. Ali imajte na umu da jeftinije ispada ako se uzme uz obican ugovor (bez popusta/kreditne) a cena telefona da bude niza. Proracunao sam za jeftinije pakete.
 
A odrzavanje cc nije sigurno dzaba... tako da je to dodatni trosak ko nema intesu....
 
Naravno.... ni kupovina telefona kod operatera sem ako ne koristis vec tog operatera nije korisna opcija ;)

OT: Za prvu godinu mogu da se dobije odredjene kartice bez odrzavanja pa se otkazu :)
 
To vec ima smisla... (za dz pa otkazati), valjda sad vise nema naplate gasenja... svojevermeno otvorih neki racun pa su mi trazili silne pare iz jedne banke da to ukinem...
 
Cak i ne izgleda skupo!
 
cekaj malo zasto je on toliko jeftin ???? mix net m 200eur
 
Fino, konačno su se dozvali pameti. Do sad su bili skuplje cene sa paketom od cene samog telefona u recimo Mađarskoj ili u našim radnjama.
 
Ako vec nece mt:s - mogao bi alfa da pocne da naplacuje odgovor na ovo pitanje :D:D:D
 
Vec imam poseban racun i uterivace dugova :) Rade na procenat i vec zaradjuju:D
 
Jel moze u mtsu da se kupuju telefoni na cekove? Uzeo bih EVO 3D ali nemam kesa ali zato imam cekove :)
 
Ili 260e vise nego uz ekvivalentan (tj bolji) paket u MTSu. Konacno se MTS opametio malo sto se telefona tice, odlicno :)
Nadam se da ce i druga dva operatera malo spustiti cene telefona da se usaglase sa MTSom.
 
Poredio sam prenesi i surfuj 500 i mix net M. Jes' da je mix net M u ovom slucaju skuplji za nekih 250din od prenesi i surfuj, ali dobro, opet su cene slicne.
 
http://www.mts.telekom.rs/index.php...items/postpaid-povoljnost-nize-pretplate.html

Uključite se u novu promociju, izaberite postpaid paket sa telefonom i prvih 6 meseci plaćajte pretplatu po izuzetno povoljnijim uslovima.

U okviru ove promotivne ponude možete se opredeliti za Samsung S5670 Fit, Samsung E2600, Samsung S5610, Samsung S5570 Galaxy Mini, Samsung E2330, Sony Ericsson Cedar i ZTE Racer II uz postpaid tarifne profile Bel, Mix, Mix Net, mybel i Kontrola troškova*.

U zavisnosti od tarife vaša pretplata prvih 6 meseci može biti upola niža ili čak, može iznositi samo po 1 dinar.

Za izabranu tarifu čija je mesečna pretplata niža od 1.000 dinara ostvarićete popust na pretplatu od 50% tokom prvih 6 meseci ugovorne obaveze. Izbor tarife sa pretplatom iznad 1.000 dinara, donosi vam pogodnost u vidu prvih 6 mesečnih pretplata po ceni od samo 1 dinar.


Ponuda važi uz ugovor na 24 meseca* i traje dok traju zalihe telefona.

Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova.


*Ova promocija ne uključuje kupovinu telefona na rate zaduživanjem mesečnog računa i Banca Intesa platnim karticama.
 
Imam slican problem kao sto je i dusko1122 napisao(isto kod keve:)), isto je uzela Mix net M sa popustom ali joj stize uvecan racun. Bio sam u Telekomu i rekli su mi da se prijavila na neke dodatne uslige koje joj stizu sa cetvorocifrenog broja, u pitanju je neki horoskop sa broja 3340 i stizu joj svaki dan a kostaju oko 33 din. Probao sam da posaljem STOP na taj broj ali mi stize odgovor da sam uneo pogresan kod, takodje sam probao i STOP na 5885 sto su mi rekli u Telekomu ali njoj i dalje stize taj glupi horoskop.
Zamolio bih nekog ako zna kako da se odjavim, stvarno je bezobrazno pogotovo sto se moja majka ne seca da se prijavila na bilo kakav horoskop i ostala s..nja. Hvala!

P.S. Izvinjavam se ako sam promasio temu ali nijedan druga mi nije delovala adekvatna.
 
Nazad
Vrh Dno