Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Vazi i dalje promocija.Bio sam u petak do usca da potpisem ugovor.Posto sam korisnik telenora a ugovor mi je istekao hocu svoj 063 broj da prebacim u mts i da budem na paketu mix net m.Poslali smo zahtev telenoru da hocu da predjem na mts i vec danas su me zvali iz telenora da pitaju koji je razlog napustanja njihove mreze.Sad mi i telenor nudi bilo koji paket i daje popust od 50 posto ako ostanem kod njih.Ja im se samo lepo zahvalio i rekao da odlazim u mts.
U mts-u mi kazu da ugovor vazi ili na 12 ili na 24 meseca i da ako se ne uzme telefon dobija se popust od 50 posto tokom trajanja citavog perioda ugovora.
Tako da do kraja nedelje sigurno potpisujem na mix net m paket i to na dve godine sa popustom od 50 posto.
 
Imaš pod Tarifne opcije, pa opcija 5 "Najdraži broj"
 
Poslednja izmena:
Mt:s Trenutno spremamo prepaid promocije, možete ih uskoro očekivati u našoj ponudi! :)...juce postavljeno na zidu mts-a(facebook),moze se videti...ko zna sta li spremaju sad?!!?a vec sam danas resio da predjem na postpaid miix net m (-50%)
 
L I N K

U februaru dopuna vredi više!

31.01.2012

Ako ste korisnik Tipi, Toki, Parti, Kul ili Moj klub tarife uključite se u novu promociju, jer tokom februara meseca za svaku prepaid dopunu od 200 i više dinara dobijate bonus od 220 dinara.

Bonus kredit možete da iskoristite u narednih 7 dana od dana dobijanja bonusa i to za prenos podataka, pozive i dopisivanje u domaćem saobraćaju.

Promocija traje do 29. februara, a bonus kredit možete ostvariti najviše jednom dnevno.

Stanje bonus kredita u svakom trenutku možete proveriti na *108#.

*Telekom Srbija zadržava pravo na izmenu uslova promocije.
220-640.jpg
 
Dok se ne proda Telekom verovatno.
 
Ovo se ne moze nazvati akcija. MTS je trajno prepolovio cene.
Mnogo im izgleda gori :)
 
pa moraju da otplate 380 Milki + kamata...
 
Ne verujem da gori. Verovatno skupljaju korisnike kako bi imali što veći udeo na tržištu, a sve u cilju uspešne prodaje.
 
Ne verujem da gori. Verovatno skupljaju korisnike kako bi imali što veći udeo na tržištu, a sve u cilju uspešne prodaje.

ma jok, već X ugovora, na Y meseci = Z fiksnog prihoda za garanciji novog kredita u banci.

A posle izbora, izlazak na berzu...
 
Ne vidim šta je problem. Očigledno da i sa 50% imaju profit. Pitanje je što ostali operateri ne spuštaju cene.
 
jel' se ovde bira izmedju kupovine telefona po povlascenoj ceni i popusta ili se dobija pravo na oboje?
 
Bira se izmedju ta dva. Neki krsh telefoni mogu da se dobiju za 1din uz taj popust ali nijedan iole dobar telefon.

Kakve cene mobilnih uz pakete imaju nasi opereteri, ja sam sracunao da mi se uz bilo koji paket vise isplati 50% (MTS) ili 25% (VIP) popusta i da sam kupim telefon.


OT: Da li kod MTS-a ima neki paket isplativiji od Mix paketa za razgovore iskljucivo u svim mrezama? (recimo neki Biz paket, obicnih nema)
 
Dobih pismo od telekoma da mogu da mi ponude neki telefon za dinar ako produžim pretplatu. dobijao sam ovo i ranije. Jel zna neko šta sada nude?
 
Sestra od tetke koja je na moju preporuku uzela KT500 sa 50% popusta, trenutno ima ~3000din bonusa, a kredit malo malo dopunjuje, ocigledno nije tarifa za nju jer ima jako malo kontakata na MTS mrezi, a poruke koje su na kt najpovoljnije, nevoljno koristi na touch screen telefonu, cak ni internet ne koristi!

Da li je ovo trenutak da promeni tarifu i sta da uzme, moze li mix sa 50% ?
 
Sestra od tetke koja je na moju preporuku uzela KT500 sa 50% popusta, trenutno ima ~3000din bonusa, a kredit malo malo dopunjuje, ocigledno nije tarifa za nju jer ima jako malo kontakata na MTS mrezi, a poruke koje su na kt najpovoljnije, nevoljno koristi na touch screen telefonu, cak ni internet ne koristi!

Da li je ovo trenutak da promeni tarifu i sta da uzme, moze li mix sa 50% ?

Ovo se i ja razmisljam - na TS telefonu su poruke OUT. Posto licno nisam neki korisnik mobilnog neta, razmisljam da li mi je bolja opcija neki VIP-ov Smart paket, efektivno samo za razgovore.
Svi MTS postpaid i KT (sem 500 od skora) mogu da idu sa 50% popusta. Ako do sada nije menjala tarifu ima pravo da zameni na bilo koji Mix/MixNet/Bel/itd. koji je skuplji ili isti kao KT500 bez naknade (zamena bez naknade, pocinje sledeceg meseca).
Ako koristi net, predlazem MixNet, ako ne koristi onda def. Mix.

Da li moze SE Cedar za 1 din i popust 50 % na Mix Net S? Vidim da njega i Samsung Caruso nude uz sve pakete za 1 din.

Ne moze 50%, ali moze 12.5%:
http://www.mts.telekom.rs/index.php...s/povoljno-telefon-i-popust-na-pretplatu.html
Tj. 50% popusta prvih 6 meseci. Zavisi od paketa ali mislim da ti za ove telefone se vise isplati 50% svih 24 meseca a da sam kupis telefon.

Mozes dobiti neki skart telefon uz popust za 1din - nesto tipa Nokia 1800 valjda i ZTE 220 valjda (mozda sam i lupio - uglavnom neki matori fon koji ovako kosta 20e :))
 
Odlicno sto su prepolovili cene. Ostali operateri ce morati nesto da urade po tom pitanju.

Samo se nadam da ce uspeti da prodaju MTS onda, da ne upadnu zbog ovoga u jos vece dugove. Jer sve mi se cini da nemaju veliki profit od ovoga, vec ovo rade zbog:
X ugovora, na Y meseci = Z fiksnog prihoda za garanciji novog kredita u banci.
A posle izbora, izlazak na berzu...

Mada sve te price ne bi trebalo da doticu korisnike. Iako me ne bi cudilo da MTS po ko zna koji put promeni uslove ugovora za vreme njegovog trajanja, sto mogu da urade sa ovim novim ugovorima.
 
Da li neko moze da procita u "-50% ugovoru" koliki su penali u slucaju raskida?
 
MTS Link

Razgovarajte u duetu u Duo paketu!


Međusobni razgovori za 0 din/min. sa osobom po Vašem izboru

Povežite se još čvršće sa Vama posebno dragom osobom i poklonite joj novi postpaid broj koji će sa Vašim postojećim ili novim postpaid brojem činiti samo Vaš Duo paket. Osim popusta od 10% na obe pretplate, tokom cele ugovorne obaveze moći ćete da razgovarate međusobno za 0 dinara po minutu, uz uspostavu veze u iznosu od samo 1 dinar, a sve to bez trošenja saobraćaja uključenog u pretplatu.

Ako želite, možete uz jedan ili oba postpaid broja izabrati i telefon iz bogate mt:s ponude i tako dodatno obradovati sebe i svoju voljenu osobu.

Ova promotivna postpaid ponuda važi uz Mix, Mix Net, Bel, Hello, Bel SMS, mybel, mt:s kontakt tarifne profile.

Promocija traje do 29. februara, a ugovor se zaključuje na 12 ili 24 meseca.

* Telekom Srbija zadržava pravo promene uslova ove promocije.
 
Neozbiljno deluju zbog ovoga što već treći put menjaju uslove
 
Bilo je jedno vreme do kraja marta, pa kraja godine, pa do kraja juna...
ovo ce vaziti dok ne smisle sta bi moglo da ne natera ljude da traze opet 50% popusta :)

@mix, eh kad bi to moglo :)
 
Pa promenili su trajanje, a to je velikom broju korisnika onemogucilo da zakljuce novi ugovor, zbog trajanja vec zakljucenih ugovora...Ne razumem samo da jedna "ozbiljna" kompanija tako menja uslove, koje je sama postavila
 
Nazad
Vrh Dno