Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Zna li neko da mi pojasni ovo: uzeo sam ovu promociju -50% na pretplatu, dve godine ugovor, mixnet M, niko mi nije pominjao nikakav telefon. Par dana kasnije moj brat ode, uzme isto i dobije onaj shit samsung. Nije da se ciganisem za telefon al ne bih da me neko zeza i da na meni zaradi :) ne znam stvarno koja je to fora i da li da idem da se zalim mada tesko da ce sada da mi daju nesto :p
 
To je neka.. kvazi promocija da je nazovemo :) Uz neke popuste ide, uz neke ne, nije to garantovano da ces dobiti.. ako ne trazis, vrlo verovatno je da neces dobiti :)
Ali to je jedna od onih "MTS zadrzava pravo promene promocije" ili "dok traju zalihe". Tako da, i da se zalis, mozda ne daju.
 
Zna li neko da mi pojasni ovo: uzeo sam ovu promociju -50% na pretplatu, dve godine ugovor, mixnet M, niko mi nije pominjao nikakav telefon. Par dana kasnije moj brat ode, uzme isto i dobije onaj shit samsung. Nije da se ciganisem za telefon al ne bih da me neko zeza i da na meni zaradi :) ne znam stvarno koja je to fora i da li da idem da se zalim mada tesko da ce sada da mi daju nesto :p
Idi pa se zali, nikad se ne zna :)
 
do 31.12 si se preklapale dve promocije, maltene iste, ali uz jednu je isao telefon, tj ovu koja je nastavila i kasnije...
 
Do 31.12 je bila promocija na 12 ili 24 meseca ugovor 50% popusta na pretplatu, od 7.12 je promocija 24 meseca ugovor uz 50 % popusta na pretplatu i poklon prepaid kartica sa Samsung, Zte ili Lg telefonom i ona traje do 31. marta.
 
Pozdrav svima...evo da postavim pitanje pa da cujem par misljenja...planiram da uzmem MixNetM(1121.00 rsd),i to u okviru ove promocije 50% niza pretplata na 24 meseca(da li moze na 12 meseci),i kasnije kad sakupim malo kesa da isprsim za neki fon(android),eto do 200 jura...da li je bolje to ili odmah uzeti full cena paketa sa fonom?Stavio sam na papir,izracunao i za pojedine malo skuplje telefone se vise isplati ova prva opcija....E,pa da li sam u pravu,i da li je to pametno ili predlazete ovo drugo ili mozda nesto trece...Hvala unapred,pozdrav svima...P.S.izgleda da od onih starih promocija na pripaidu nema nista,tako mi se cini
 
Zar nije prosla ta akcija 50% niza cena.Ako gresim neka me neko ispravi!
 
ima opet neka, ali samo za odredjene pakete...

uvek se vise isplati uzeti odvojeno paket koji trosis i telefon, umesto da uzimas jaci paket samo zbog telefona...
 
Ovo nije ona promocija što je uključivala skoro svaki paket,plus je bila i opcija na 12 meseci.
Ovde je u opticaju samo potpis ugovora na 24 meseca.
 
Da, sad ne može za pakete čija je pretplata ispod 1000 din.
 
Pa koliko treba mesecno placati godinu dana taj telefon za "dinar"??
 
Pa lepo ti napisano na sajtu po tabelama kako šta ide ne vidim sta ti nije jasno. Telefoni za jedan dinar se isključivo daju na ugovor od 24 meseca i on se ne plaća ništa nego samo ta pretplata pod kojoj si je uzeo. Evo npr. ZTE racer II na ugovor od 24 meseca na tarifi koja se plaća 1475,00 dinara mesečno dobiješ telefon za dinar . Dok ako ga želiš da uzmeš na godinu dana ugovor telefon ti košta 4800 dinara i sa mogućnošću da tih 4800 dinara otplatiš na 12 rata , tj 1475 din(pretplata) + rata za telefon koja je u ovom slučaju 800 dinara = 2275,00 dinara mesečno. Primer je bio za tarifu mix 1250
 
Poslednja izmena:
Svuda ti je isto, ****š ga ...... ne plaćaš telefon, plaćaš pretplate. Telefon od 100 evra dobieš za 1dinar, ali moraš da plaćaš pretplate 2 godine . Zauzvrat dobiješ određeni broj minuta/poruka/megabajta.....

Na paket od oko 10 evrqa mesečno obično je ušteda po telefonu oko 100-120 evra. Gledano MP cene legalne. Ili malo manje u odnosu na cene po oglasima i black market.
 
DA li je popust na pretplatu stalna opcija ukoliko ne zelim mobilni telefon? Ili samo dok traja promocija i koja je promocija u pitanju, ako moze link na vest?
 
Sestra bi uzela promociju uz Mix Net M (560din sa 50 % popusta na pretplatu) neki telefon. E sad, ima 2 varijante, ili neki telefon za 1 din, ili druga varijanta do 6-7 000 telefon na rate. Znaci nesto iz ponude tipa Huawei U8110/LG Optimus ME za 1 din ili sl. ili Nokia C5 03/Samsung galaxy Fit/Motorola Fire XT na rate. Sta mi iz sadasnje ponude MTS-a preporucujete za telefon, dolaze u obzir svi telefoni iz ponude koji zadovoljavaju ova 2 kriterijuma, ne samo ovo sto sam nabrojao? Koji su se najbolje pokazali?
 
Koliko ja shvatam iz ovog linka mozes da biras jednu od tri promocije a uz 50% popusta dobijas na poklon onaj osnovni Samsung,Lg sa prepaid karticom.
 
Opcija 1 - 50% popusta na pretplatu (uz to u ovom trenutku telekom daje na poklon jedan od skart/plastikaner telefona koji realno vrede oko 10e)

Opcija 2 - bez popusta na pretplatu birate telefon koji hocete po uslovima koji zavise od paketa koji uzimate, sto sve pise na sajtu (uz to u ovom trenutku telekom daje na poklon jedan od skart/plastikaner telefona koji realno vrede oko 10e)
 
Poslednja izmena od urednika:
Izgleda da još važi ona promocija od pre nove godine.
Ovi baš ne mogu da se dogovore koja promocija dokle i koliko važi.

23012012001.png
 
Nazad
Vrh Dno