Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Izgleda. Ali šta bi im falilo da mi daju tu pretplatu upola :)
 
Ja sam uzeo na godinu dana, samo iz razloga što u ovoj zemlji ne treba planirati na duži period od toga...
 
Možda vredi raskinuti ugovornu obavezu i platiti preostale pretplate, zavisi koji je paket u ugovoru.
 
Kao neće vam trebati mobilni sledeće godine? Povoljnije od 50% nećete naći.
 
pa to tesko da se moze isplatiti.Ni u jednoj kombinaciji,sem mozda ako treba da se plati tipa 2 meseca max pa da se pravi ugovor na 2 godine...
Ne znam sa kojim paketom je napravio ugovornu obavezu na 12 meseci sa popustom od 50%. Pošto možeš u toku ugovorne obaveze da menjaš pakete na veće i nazad do tog paketa logično je da sklopiš ugovor na najniži paket. Ako je ugovor sklopljen na Mix 400 gde je 50% pretplate oko 240 dinara, ostalo je oko 8 meseci znači treba da plati oko 1900 dinara ostale pretplate. Ako mu nova akcija više odgovara i hoće da uzme telefon nije to velika svota koju treba da plati za raskid ugovora.
 
Kao neće vam trebati mobilni sledeće godine? Povoljnije od 50% nećete naći.

a ako bi uzimao telefon, jer mi se SGS smuci? recimo iPhone? a treba da gulim jos godinu.... neka fala.
 
Na žalost cene telefona uz ugovor su nepovoljne u Srbiji. Ponovo će se više isplatiti 50% i kupovina preko oglasa.
 
Naravno da ima izuzetaka kojima mozda odgovara raskid ugovora, ali je to veoma retko,

A slazem se da je uglavnom najbolje uzeti 50% popusta bez telefona
 
a ako se raskida ugovor sa popustom na pretplatu, preostale pretplate se placaju u punom iznosu ili sa popustom?
 
Pretpostavljam sa popustom, ali najbolje da ih nazoveš za tačnu informaciju.
 
Pitao sam juče u Handy, nisam zvao call centar, kaže čovek da MTS gasi broj ako se raskine ugovor. Treba neko to da proveri.
 
Pitao sam juče u Handy, nisam zvao call centar, kaže čovek da MTS gasi broj ako se raskine ugovor. Treba neko to da proveri.

Ako raskineš Ugovor sa idejom da prestaneš da korsitiš taj broj telefona, naravno da MTS gasi broj :)
 
Meni isto deluje nelogično, ali me mrzi da proveravam :)
 
Ako se misli na raskid ugovorne obaveze onda je nelogično, ako je raskid ugovora naravno da će ugasiti broj.
 
nije retka situacija da je tako. obicno u poslovnicama zaostanu poneki modeli koji su bili u prodaji na sajtu, ali su rasprodati...
 
Izvinite sto upadam ovako, i verujem da pise vec negde, ali ovlas gledajuci nisam nasao:

Vidim danas u 24casa dnevnim novinama reklamu za promociju Telekoma, po kojoj svako sa pretplatom vecom od 1000din moze dobiti popust od 50% na istu. Da li to vazi i za one koji su uzeli telefon na ugovor od 24mes, u prethodnih 6 mes?

Hvala na odgovoru.
 
ne
 
Kratko-jasno! :-D

Hvala u svakom slucaju, nisam ni ocekivao, ali morao sam da proverim. Ko pita, velika mu...radoznalost.:-D
 
Poslednja izmena od urednika:
Ovako, imam pitanjce- planiram da se prebacim na postpaid, konkretno planirao sam jos prosle nedelje ali sam onda u mts poslovnici mora da popunim neki zahtev na koji se ceka 7 dana(jer paket koji biram je preko 1k, a sve ispod toga je moglo odmah na licu mesta- sacuvaj Boze, sestra isla pre 2 nedelje i za 2 sata joj aktivirali karticu). Ono sto zelim je da iskoristim promociju od -50% na pretplatu i potpisem ugovor na 2 godine. Koliko sam u par navrata shvatio promocija traje do 31.12. Ono sto mi stvara konfuziju je da li uz ovo sto stalno reklamiraju(nova promocija) koja vazi do 31.3. znaci da ja mogu da iskoristim tu promociju od -50% i prebacim se na postpaid i posle NG ili ne? Isto, ne razumem da li ja dobijam telefon i prepaid karticu cak i ako ne zelim da uz svoj postpaid uzmem telefon Samsung 1050(bar tako sam shvatio- onaj deo gde pise Bez obzira za koju se ponudu odlučite, očekuje vas i prepaid paket sa telefonom samo za 1 dinar. Ova postpaid ponuda važi uz ugovor na 24 meseca). Dakle meni jedino odgovara da iskoristim promociju -50% za vreme trajanja ugovorne obaveze.
 
Zna li ko kako se moze doci do spiska svih maloprodaja koje nude telefone uz mts pakete. Ja konkretno znam za handy, comtrade i smartphone shop. Ima li ih jos?
 
OKoliko sam u par navrata shvatio promocija traje do 31.12. Ono sto mi stvara konfuziju je da li uz ovo sto stalno reklamiraju(nova promocija) koja vazi do 31.3.
Trenutno postoje 2 promocije sa popustom na pretplatu. U staroj, koja traje još par dana, možeš da uzmeš bilo koji paket sa 50% popusta. U novoj, koja traje do aprila, ne mogu svi paketi, već samo navedeni na sajtu (npr. ne mogu 2 najjefitnija MIX paketa, već tek od MIX1250, i sl.). Jeftini telefon sa prepaid karticom je poklon od MTSa koji se plaća 1din, a dobiješ ga ako potpišeš ugovor na 2g (ovaj ugovor sa 50% popusta).

Nadam se da je sad jasnije :)
 
Kristalno. Ja sam planirao MIX NET M pa da se eventualno prebacim na neki veci ako mi je potrebno tako da je to to. Hvala na odgovoru.
 
Da li neko mozda zna, na MixNet paketu, da li se prvo trose preneseni minuti, pa tek onda redovni, ili obratno?
 
Prvo se troši ne potrošen saobraćaj iz predhodnog meseca,pa tek onda novi minuti ili net saobraćaj.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno