Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ja cenim da će i posle nove godine, i nadalje, da važi ta "akcija", odnosno da će to biti neka "stalna akcija". Pretpostavljam da su videli da su ljudi dosta zainteresovani za 50% pretplate bez telefona, i da se to njima isplati, pa nema razloga da ukidaju.
 
Novogodišnje prepaid tarifne opcije

Minut ka svim mrežama samo 0,50 dinara

Sada možete da se prepustite prazničnoj atmosferi i opušteno razgovarate sa svim prijateljima jer vas u okviru prepaid tarifnih opcija očekuje izuzetno povoljna cena minuta od samo 0,50 dinara i to prema svim mrežama u domaćem saobraćaju.

Bez obzira na to da li ste se pretplatili na opciju Razgovori u mt:s mreži, Noćni mt:s razgovori i SMS ili Mix, minut razgovora u domaćem saobraćaju do 7. januara 2012. godine koštaće vas samo 50 para.

U okviru mt:s vodiča (*100#) pronađete prepaid tarifnu opciju koja vam najviše odgovara i uživajte u dugim prazničnim razgovorima.
L I N K
 
Vise mi nista nije jasno sa ovim promocijama jel ona promocija 50% na pretplatu sad vazi do 31 marta ili ne?
 
ako ne uzimas telefon, sam biras 12 ili 24m i 50% na sve pakete.
ako uzimas telefon, mislim da je 24m. i onda 50% samo na neke pakete, ne na sve
 
do 31.12 vazi akcija od 50% na sve pakete. ova do marta vazi za samo neke.
 
To je druga promocija.Ova o kojoj je najviše reč je 50% popusta bez telefona na 12 ili 24 meseca,a i stavio sam link.
Ili su promenili nešto,mada ne verujem.
 
Pa? I ovde imas 50% popusta, samo što još dobijes i telefon besplatno.
 
Dobiješ,ali samo 6 meseci 50% na pretplatu
 
Strasno. Procitaj ponovo, sve lepo pise.
 
Strašno ili ne,ja sam ih pitao za tu opciju i rečeno je da ako hoću telefon onda je 50% popusta na pretplatu samo za prvih 6 eseci i ugovor na 24 meseca.
Nemoj na silu da forsiraš neke stvari.A meni su tako lepo rekli,i šta ćemo sad?
 
Poslednja izmena:
Ko je kome sta rekao, kad i zasto-mi ne možemo znati. Za pismene sve lepo piše:

U okviru ove promocije možete se opredeliti za:

Postpaid paket sa telefonom iz naše standardne ponude, uz odgovarajuću tarifu*,
Za neku od postpaid tarifa* iz ponude, uz 50 % popusta na mesečnu pretplatu tokom trajanja ugovorne obaveze od 24 meseca (detaljnije o promociji Popust na pretplatu 50%! pogledajte ovde) ili
Zvezda Bari, Zvezda Tokio, Volim Partizan ili Partizan moja kuća Moj klub postpaid tarifu
Bez obzira za koju se ponudu odlučite, očekuje vas i prepaid paket sa telefonom samo za 1 dinar. Ova postpaid ponuda važi uz ugovor na 24 meseca.

*U ponudi su tarife:

Bel 200, Bel 400, Bel 1000,
Mix 1250, Mix 2300, Mix 3500,
Mix Net M, Mix Net L, Mix Net XL, Mix Net XXL,
PRVA Droid,
mt:s Kontrola troškova 1000 ili mt:s Kontrola troškova 2000

http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/uz-postpaid-i-prepaid-paket.html
 
Reci mi samo šta ovde piše?
Gde ovde piše Prva droid i Moj klub?
I ovde lepo piše za pismene.
 

Prilozi

  • 19.12.2011.001.png
    19.12.2011.001.png
    103.2 KB · Pregleda: 122
Mešaš dve različite promocije. Pročitaj ponovo tekst koji sam ti boldovao gore, i ostatak teksta sa linka koji sam ti ostavio.
 
Ti mešaš,ja govorim sve vreme o ovoj što traje do nove godine,a ti pričaš o drugoj.
To su dve različite promocije i uslovi.
Da li si ti pročitao ovo što sam ti okačio,ili samo forsiraš svoje?
Ne želim da više trošim energiju za gluposti.

Pozdrav:wave:
 
U pravu je slatkisi, postoje DVE 50% off promocije. Jedna vazi do kraja godine (ne vazi za PRVA Droid), dok druga vazi do kraja marta (valjda) i za nju vazi PRVA Droid.
Ovo telefon uz popust takodje postoje dve promocije!
Jedna je neki telefon jeftinije uz popust samo 6 meseci, a druga je ista kao ova sto vazi do kraja godine samo sto vazi za druge pakete! (prva vazi za sve Bel/Mix, ne vazi za PD, druga vazi za PD, ne vazi za najjeftinije Bel/Mix).

Iskomplikovao je Telekom mnogo, ima mali milion promocija - svejedno, dok mi racun ne prelazi 500 din ja sam happy :)
 
Ej, ljudi... pošto me kum davi da mu odaberem neki telefon i jeftinu tarifu na MTS-u, baš me zanima uz koje tarife se dobija 50% popusta na svih 24 meseca i neki telefon.

Potpuno nebitno jel do 31.12. ili do kraja marta kada će to sada da uradi :)
 
Sta je ovo mkatalog sto me mts spamuje danas da instaliram?Jos mi salju java fajl a prepozna telefon kao android(doduse prepozna ga kao magic a ne sensation :) )..
 
Jel zna neko jel moze da se produzi ugovor ovaj sa 50% popusta sa jedne godine na dve?
 
ihhhh,steta,a koji su ..... da ne kazem sta ovi iz call centra,kao idite do poslovnice mozda i moze....
 
Ja sam samo zato uzeo na 2 godine... sanse da se nadju bolji paketi/cene su ravne tome da radnici u javnom sektoru budu zainteresovani za rad :D
 
Ma j**la ih promocija, pročitah na brzinu i ponadah se da uzmem Galaxy S2 u paketu sa 50% popusta na pretplatu ali mućak.
I ja vala puno očekujem od srpskih operatera
 
Ma j**la ih promocija, pročitah na brzinu i ponadah se da uzmem Galaxy S2 u paketu sa 50% popusta na pretplatu ali mućak.
I ja vala puno očekujem od srpskih operatera

Ti previse ocekujes od bilo kog operatera kad to ocekujes! :)
 
Nazad
Vrh Dno