Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Da, tako sam i ja skapirao, na kraju ovoga su i naveli
Kupovinom postpaid paketa sa 3G telefonom,
korisnik je u obavezi da za vreme trajanja
ugovorne obaveze plaća pretplatu za 3G uslugu.

Na strani za 3G pise sledece:
Bilo da ste naš prepaid ili postpaid korisnik i posedujete 3G telefon, možete da koristite video
pozive i brzi pristup Internetu, a
ukoliko želite da koristite i druge 3G servise potrebno je da se prijavite za 3G uslugu.

A posle za 3G postpaid, pored ovoga gore za telefon, pise i ovo:

Za mesečnu pretplatu od samo 116,82 dinara sa porezom, u narednih mesec dana možete da
koristite 3G uslugu i to:
video poziv po ceni običnog poziva za Vaš tarifni
profil
pristup 3G sadržajima na Mondo WAP portalu preko
jedinstvene pristupne tačke 3Gmondo.

Video pozivi i pristup njihovom wap portalu me ne zanimaju, znaci da li ovo mora da se placa i za brzi 3G net na telefonu? Mozda sam glup ali ne znam tacno po cemu vrse klasifikaciju koji telefon je 3G a koji nije, kad na sajtu odem na "3G Telefoni" baca me na index. A danas je maltene svaki telefon 3G... (ovo kazem zbog tih video poziva jer nema svaki telefon kameru za iste, iako je 3G)

U prevodu, da li moram uz paket da placam tih dodatnih xxx dinara za 3G ukoliko predjem kod njih i uzmem HTC Desire Z na ugovorom na 2 godine uz neki Mix Net paket?
 
Poslednja izmena:
bilo nekad, a proveri sada, ako uzmes kod dilera telefon uz isti paket - obicno ti ne traze taj 3G dodatak.
 
1000 za 100 dinara

05.12.2011


Uključite se u novu prepaid promociju do 25. decembra i za 100 dinara dobićete bonus od čak 1000 dinara kredita za pozive, SMS poruke i prenos podataka u mt:s mreži!

Promociju aktivirate putem mt:s vodiča na *100# nakon čega dobijate bonus kredit od 1000 dinara. Prilikom aktivacije iznos od 100 dinara biće naplaćen sa vašeg prepaid računa.

Bonus kredit možete da iskoristite od momenta dodele bonusa do ponoći narednog dana, a po isteku ovog perioda, ukoliko to želite, možete ponovo da aktivirate promociju.

Stanje bonusa u svakom trenutku možete da proverite na *108#.

Promocija važi za korisnike Toki, Tipi, Kul, Parti i Moj klub prepaid tarifnih profila.

Telekom Srbija zadržava pravo na izmenu uslova promocije.

Link

Neviđeno glupa promocija. Bonus važi "do ponoći narednog dana". Bolje je bilo da bude do "kraja narednog sata", a da bude 1.000.000 dinara. :crash:
 
Poslednja izmena od urednika:
Ovi naši provajderi kao da se takmiče ko će da ponudi što gluplju promociju.:smash:
Svaka im čast...
 
http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/sve-skockano-na-jednom-mestu.html

Telekom Srbija je ponudio sve na jednom mestu: sve usluge, jedan račun i povoljnu cenu.

Ukoliko želite da imate skockane telekomunikacione usluge opredelite se za jedan od Box paketa. Box paketi objedinjuju usluge fiksne, mobilne, Interneta i televizije (IPTV).

U ponudi su Box paketi koji obuhvataju:

fiksnu liniju, postpaid tarifu i internet - Box 3
fiksnu IP liniju, postpaid tarifu i internet - Box 3+
fiksnu liniju, postpaid tarifu, internet i IPTV - Box 4
fiksnu IP liniju, postpaid tarifu, internet i IPTV - Box 4+
 
Pa dobro, ko će ionako dopuniti, dobro mu dođe, a inače jeste glupo.

Ima ljudi koji će "da dopune", ali neće 100 dinara od te dopune da potroše na ovakvu promociju. S druge strane, ako je nekome potrebno da obavi veći broj razogovora u mreži u toku dana (recimo obaveštavaš 20+ ljudi o nečemu), onda je ovo OK promocija. Ali za prosečnog korisnika je glupost.
 
Nazalost, bonus kredit ne vazi za uspostavu veze verovatno, kao sto nikada nije vazio kod MT:S-a. Ali lepo rece Stig.. ovo je isto kao i Telefon uz pretplatu - nije to da bi se dobio telefon dzaba vec da onaj ko vec koristi skupe tarife dobije jeftiniji telefon i to na istom racunu kao i pretplatu.
 
100din za dva dana, kada sms poruka košta 3-4 dinara a prvi minut 15din, uopste nije puno.

Uspostava veze se naravno tarifira sa bonus kredita kao i u svim ostalim promocijama.
 
Ja sam ubedjen da se sa obicnog kredita skida uspostava veze... ako nije, odlicno!
Jednom cu taman dopuniti ovih dana FK prepaid pa cu videti :)

Vesti inace vise nema na sajtu :D
 
L I N K


2luxkar.jpg


L I N K
 
Interesantno, ovde kaze, koliko shvatam, da moze i PRVA Droid tarifa da se uzme uz popust od 50%? To bio mi bio pun pogodak, Mix1250 kosta samo 25 din. manje a ima manje minuta i nema SMS/GB za razliku od PRVA Droid.
Ala cu da napravim guzvu sutra kada odem da smaram za ovo, Box paket mogucnosti i mt:s Banca intesa karticu :D
 
Ala cu da napravim guzvu sutra kada odem da smaram za ovo, Box paket mogucnosti i mt:s Banca intesa karticu :D

Platne kartice i tekuce racune izdaju banke, ne operateri mobilne telefonije. <sve što će ti reci u mts-u vezano za to ti pise i na sajtu. Za izdavanje i bilo koje druge info moras otici u banku.
 
Nazalost, mt:s za kartice kaze mnogo vise od banke - npr. oni blokiraju izdavanje svake druge kartice pa onda moras u mt:s da ides, da se pismeno zalis, itd...
 
zanima me u vezi promocije busplus kartice za gradski prevoz koju Mts sponzorise. naime dobija se 100 minuta, sms, i Mb od Mts. Cale je danas izvadio busplus karticu ali ga niko nije pitao niti mu je rekao da ima prava na to, pa me zanima dali se to kasnije aktivira pozivom kolcentra ili kako vec?
 
Trebao je odmah da kaze ako je uzeo u MTS poslovnici ili da ode do poslovnice i javi se da se to poveze.

Jedino ne znam da li mora da se koristi kartica da bi se koristili bonusi! Ako neko zna kako ce biti od januara, znacilo bi mi, jer bih MOZDA jednom godisnje uzeo mesecnu. (na nepersonalizovane ne vaze popusti)
 
Ako mislis na MTS popust, mislim da ne moras da uzimas mesecnu da bi ti vazio popust, mozda mi se i cini...
E sad za tempo i ostale popuste ne znam.
 
Ne može PRVA droid paket sa 50% popusta provereno, ja sam to hteo da uzmem ali su rekli da za taj paket ne ide promocija.
 
QL onda cu i uzeti personalizovanu :D
 
U novoj promociji je pisalo da moze i PRVA Droid uz popust, bez telefona.
 
A gde si ti video tu novu promociju?
 
Nazalost, mt:s za kartice kaze mnogo vise od banke - npr. oni blokiraju izdavanje svake druge kartice pa onda moras u mt:s da ides, da se pismeno zalis, itd...


"Važno!
Jedan korisnik može imati samo jednu debitnu i samo jednu kreditnu, aktivnu, osnovnu mt:s Banca Intesa karticu. Takođe, svaki korisnik može imati samo jedan mt:s broj registrovan za dobijanje bonusa, bez obzira na broj kartica, osnovnih ili dodatnih, koje koristi."
http://www.mts.telekom.rs/index.php/mts-banca-intesa-kartica.html

U novoj promociji je pisalo da moze i PRVA Droid uz popust, bez telefona.

Jasno i nedvosmisleno pise da se uz tu tarifu pored popusta dobija i telefon (samsung ili zte)

http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/uz-postpaid-i-prepaid-paket.html
 
"Važno!
Jedan korisnik može imati samo jednu debitnu i samo jednu kreditnu, aktivnu, osnovnu mt:s Banca Intesa karticu. Takođe, svaki korisnik može imati samo jedan mt:s broj registrovan za dobijanje bonusa, bez obzira na broj kartica, osnovnih ili dodatnih, koje koristi."
http://www.mts.telekom.rs/index.php/mts-banca-intesa-kartica.html
Dooobro... i sta je pisac hteo time reci?

Jasno i nedvosmisleno pise da se uz tu tarifu pored popusta dobija i telefon (samsung ili zte)

http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/uz-postpaid-i-prepaid-paket.html

Mislio sam bez onih telefona koji idu jeftiniji uz obicnu pretplatu, ne ovih sto pokusavaju da se otarase.
 
Ovi su majstori da stvari zakomplikuju. Ako sam dobro shvatio, praktično su ovom novom promocijom produžili trajanje promocije 50% na pretplatu (nova promocija traje do 31. marta, a 50% na pretplatu je trebala da se završi 31.decembra)?
 
Ovi su majstori da stvari zakomplikuju. Ako sam dobro shvatio, praktično su ovom novom promocijom produžili trajanje promocije 50% na pretplatu (nova promocija traje do 31. marta, a 50% na pretplatu je trebala da se završi 31.decembra)?


Danas sam bio da zakljucim ugovor sa -50% i sve je ok...ova nova ponuda sa telefonom za DZ uz -50% je za navedene tarife na za sve...znaci moze uz mix1250 da kombinujes i akciju neki sund telefon za 1 din ,ali bez telefona moze bilo koji mix itd...To su dve akcije koje vaze u isto vreme...
 
Kao sto pise bez telefona sve navedene tarife do kraja godine ,a sa onim tarabama do kraja marta valjda???
 
Nazad
Vrh Dno