Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

MIslim da možeš da platiš unapred te dve pretplate. Mada je jedan član na ESu pisao da je bio u istoj situaciji sa Telenorom, i da ga mamlazi nisu pustili da plati pretplate i da prenese broj, a može da plati pretplate i da obnovi obavezu ili da plati pretplate i da raskine ugovor. Raspravljao se sa njima i onda iz inata raskinuo ugovor.

Pa ih ti pitaj.

Ali eto, moj slučaj je bio da mi je telenor dozvolio da prenesem OBAVEZU na drugi broj, koji sam preneo kod njih iz MTSa a taj telenorov posle prebacio na Prepaid koji sam oslobodio obaveze.

Pa vidi, probaj sve kombinacije, šta ti je činiti.
 
Nece ti dati namerno i da platis :D
 
Jel uzeo neko ovaj novi SE Mini ili zna nekog ko je uzeo, da li se daje kao sim free ili je zakljucan na mrezu?
 
Poslednja izmena:
jel i dalje vazi akcija do 30.9 - onih 50% na racun ako se ne uzme telefon..znam da oni nekad skracuju svoje "akcije" a treba rodjak da ide sutra, naravno ako akcija i dalje vazi?

jel neko upoznat?
 
Važila je juče i pre neki dan.
 
vazi, a verovatno ce i vaziti i dalje. jer, kao sto imaju obicaj da skrate promociju tako imaju obicaj i da produze promociju.
 
Mogli bi do Nove godine, onaj Mixnet L sa popustom za 970 din je trenutno najpovoljniji na trzistu.
 
Moglo bi i da bude zauvek, kao sto je kod vipa popust od 25% uz UO na 24 meseca deo stalne ponude.
 
Da ne otvaram posebnu temu nego da pitam ovde...
Ako se uzme telefon uz ugovor kod mts-a jel postoji mogucnost da se posle odredjenog vremena promeni tarifa? Kod VIPa je taj period 6 meseci ne znam kako je kod mts-a...
 
na skuplju mozes uvek...
 
i da se vratiš na onu za koju si potpisao .... ispod nje, naravno, ne možeš ----
 
Znam da mogu na vecu da predjem nego sam mislio da li mogu na manju...
Kod VIPa moze ali se placa.

Kada sam prelazio sa postpaid 600 na 325 tarifu platio sam 4.000 rsd kroz racun pa sam mislio da nesto slicno moze i kod mts-a
 
Znam da mogu na vecu da predjem nego sam mislio da li mogu na manju...
Kod VIPa moze ali se placa.

Kada sam prelazio sa postpaid 600 na 325 tarifu platio sam 4.000 rsd kroz racun pa sam mislio da nesto slicno moze i kod mts-a

Nažalost ne može. Retardiran im je sistem naplate. Zašto ne bi mogli da dozvole da platimo razliku i pređemo na koju god tarifu? Oni tobiju novac a mi tarifu koja nam odgovara.
 
jel pitao neko slucajno da li moze da se potpise novi ugovor za akciju 50% ako si vec u ugovoru..
Istice mi nesto malo posle nove godine... taman kad prestane akcija :(
 
a da ti platis poslednji racun unapred i "raskines" ugovor, pa potpises novi?
 
cool :)

@IzNoGooD razmisljao sam i o tome al ne bi bas da gubim broj koji imam 7 god. jedino ako budu fini pa da mi odma dodele isti mada telekom i sluzbenici....
 
jel pitao neko slucajno da li moze da se potpise novi ugovor za akciju 50% ako si vec u ugovoru..
Istice mi nesto malo posle nove godine... taman kad prestane akcija :(

Na isti broj ili na drugi? Na drugi mozes sigurno (ako nemas vec 3 ugovora na tvoje ime, mada i tada dozvole nekima - u zavisnosti od kreditne sposobnosti).

Ako zelis na isti broj, idi i trazi da potpises ugovor sa promocijom.
Ako ne daju, pitaj da ustupis tvoj ugovor nekom drugom broju (mozes i svom prepaid broju), a na tvom uzmi ugovor sa 50% popusta.
 
Akcija 50% koju su produzili do kraja godine, na ukupnu preplatu u roku od 2 ili jedne godine tokom trajanja ugovora vazi samo ako se uzme telefon ili pak moze da se uzme? Nigde nisam video da je eksplicitno receno, a radi se promociji i redovnoj akciji.
 
Akcija 50% koju su produzili do kraja godine, na ukupnu preplatu u roku od 2 ili jedne godine tokom trajanja ugovora vazi samo ako se uzme telefon ili pak moze da se uzme? Nigde nisam video da je eksplicitno receno, a radi se promociji i redovnoj akciji.

Važi samo ako se ne uzme telefon .
 
http://www.mts.telekom.rs/index.php...s/povoljno-telefon-i-popust-na-pretplatu.html

Povoljno-telefon i popust na pretplatu!

28.11.2011

U toku je promotivna prodaja telefona uz odgovarajuću postpaid tarifu. Ponuda obuhvata tri modela telefona Sony Ericsson Cedar™, LG Brava A225 i Samsung E2330 Caruso po ceni već od 1 dinar.

Dodatnu povoljnost predstavlja mogućnost da, uz ugovor na 24 meseca, prvih 6 meseci ostvarite popust od čak 50% na mesečnu pretplatu za odgovarajuću postpaid tarifu.

Ovaj postpaid paket možete kupiti i on-line, putem našeg webshop-a.

Promotivna ponuda traje dok traju zalihe.

Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova ove ponude.
 
Nije bas direktno pitanje za MTS promocije, ali da ne otvaram novu temu...
Ovaj dodatak za koriscenje 3G-a, jel se odnosi i na 3G net ili ne? http://www.mts.telekom.rs/index.php/3gstandardpostpaid.html
Pise samo ovo
pristup 3G sadržajima na Mondo WAP portalu preko jedinstvene pristupne tačke 3Gmondo.
Ne znam da li se to odnosi samo na njihov sajt ili na net u globalu.

Takodje, da li ova usluga mora da se aktivira kod svih postpaid paketa ili vazi samo za neke? Posto je vidim navedenu u ovim c.zvezda/partizan paketima, dok je u Mix Net paketima ne spominju.
I jel 50% popusta moze da se dobije na c.zvezda/partizan pakete? Na sajtu ne pise da moze, ali ako neko zna vise ili ako je probao... :)
 
Može samo ono što piše na sajtu.
 
Takodje, da li ova usluga mora da se aktivira kod svih postpaid paketa ili vazi samo za neke? Posto je vidim navedenu u ovim c.zvezda/partizan paketima, dok je u Mix Net paketima ne spominju.
3G usluga se placa ako uzmes 3G telefon. Pominje se kod FK paketa jer se pominju i telefonu na toj strani.
 
Nazad
Vrh Dno