Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

planiram kad skupim pare, a ne znam kad će to biti. :D
ovaj paket mi sad odgovara, a u svakom trenutku mogu da pređem na paket sa netom, a da popust od 50% ostane.
 
Ja sada zvao sta imaju da mi ponude ako potpisem ugovor(korisnik6god) ,i riba me uverava na 789 da akcija 50% na 24 meseca vise ne vazi ..vazila do kraja avg. Jedino sto mi nude je bilo koji telefon na 12 rata bez kamate ili da odem u poslovnicu tamo ce mi dati neku ponudu zato sto sam stalni korisnik a zivim u gradicu gde nema poslovnice
 
Poslednja izmena:
Cak i da ne rade "golubovi", TS u svakoj promociji zadrzava pravo promene uslova. Pa tako, izmedju ostalog, svaku promociju mogu da zavrse i pre njenog isteka.
 
Meni su dali tu promociju za 50% pre 3-4 dana, jedino mi nisu dali onaj telefoncic za 1 dinar jer to vise ne vazi.
 
Poslednja izmena:
Ja sam u petak svratio da odjavim 3g i dok je onaj gospodin kuckao, ja prelistam ponude.
Kad je završio sa odjavom pitam ga d li je meni istekao ugovor koji sam potpisao, proveri sve je ok može novi ako želim.
Ponudio mi je neki samsung (displej mu ko daska za sečenje mesa) i kroz pretplatu da mi oni daju to na rate telefon valjda uz ugovor daju z 12.000 dinara.
Zamolim ja njega da mi on izlista godišnje koliko ja trošim minuta mesčno i dođemo do cifre od 400 min.
Ok, šta mogu da umzem, a da ne plaćam?
Ponudi mi telefon Android uz ugovor od 24 meseca za 1 dinar, telefon je super, ali 24 meseca je mnogo.
Na kraju pošto moj Mix 2000 ne postoji više, da izaberem paket koji hoću i dobijam 50% godinu dana tj. 12 meseci.
Za početak izabrao sam Mix net M koji je 1200 (valjda) dinara i 50% + PDV nek izađe na 708 din + parkinzi mesečno računam da če račun da dolazi 1000 dinara, što je odlično u odnosu na sadašnjih (još ovaj mesec) 3000 dinara.
 
Pa nigde nema telefon za 1 din bez 24 meseca. Svakako da je od svakog telefona za din, bolje 50% popust!
 
Па ко то даје телефон чије ја је вредност већа него уштеда за 2 године са 50% попуста на претплату?

Sent from my HD2 using Tapatalk
 
Mislim da je 50% popusta uz ugovor na 2 godine ipak povoljnije od telefona. Usteda zavisi od velicine paketa, pa sa popustom moze da bude i 1000 dinara mesecno, sto za 2 godine bude neverovatnih 24000 dinara! Ne verujem da bi ti neko dao dzabe telefon koji toliko kosta...
Pored toga, danas se originalni telefoni mogu kupiti mnogo povoljnije van poslovnica operatora, te prilikom kalkulacije ne treba racunati cene telefona koje vaze kod njih.
 
Ja sam potpisao ugovor na 50% za jednu godinu, niko mi nije spomenuo 2 godine?
Ja ću da sačekam par meseci da vidim kako stvar funkcioniše, pošto sam namerno izabrao niži paket od predhodnog stim što sad imam 600 mb uračunato u cenu pretplate.
Na prvu loptu trebalo bi da imam mesečnu uštedu od 2000 dinara u odnosu na mix 2000, mada treba sačekati 2-3 meseca da se vidi pravo stanje stvari :) .
 
Sad sad ih zvao i kazu da je promocija sa onim telefonom na poklon zavrsena. Jel me lazu ili stvarno tako? Inace onaj telefoncic xperia mini je povoljan uz mix net m
 
Danas sam u BGu, poslovnica Takovska uzeo postpaid sa 50% popusta. Mixnet M paket. Na pitanje šta od telefona imaju u ponudi, devojka što tamo radi mi je rekla da u okviru akcije nije moguće uzeti telefon. Sad, nije mi se navaljivalo pošto sam ionako pitao forme radi.
 
Bilo bi malo puno da moze i 50% popust, i mobilni...
 
Zavrsena je promocija prepaid na poklon uz potpisan ugovor za postpaid :) to je vazilo do 31.08, sada samo 50% manje do kraja septembra za paket bez telefona.
Inace stvarno je Xperia Mini povoljan - ko moze da gadja sw tastaturu na 3" odlicno :)
 
E krastavac. Trebao mi za babu :)
Hvala

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
moze neko objasnjenje za tih 50% popusta? Vazi na svim paketima, 2 god? Telefon mi nije potreban, isao bih na mix net m...
 
Da odes i potpises na godinu ili dve bez telefona i svo vreme trajanja ugovorne obaveze placas 50% od preplate
 
Opa pa to je fantasticno. Meni istice ugovor prvog novembra u vip-u, ali mi kazu da vec imam mogucnost da obnovim ugovor...e sad, da bih preneo broj, moram da cekam istek ugovora, ili postoji mogucnost da platim tih mesec-dva preplate vipu, iako ne koristim?
 
Nazad
Vrh Dno