Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

A BUMERANG(uplatis 300din u junu,pa ti se u JULU i AVGUSTU vrati po 300din bonus kredita) akcija izgleda ovako: 6. JULA su me obavestili, dozvolili proveru bonus kredita, da mi akcija istice 8.jula. E danas je 2.avgust evo jos nemam obavestenje niti na stanju taj bonus od 300din. Trebalo bi da mogu da ga koristim od 1. do 8. jula/avgusta. E to je TELEKOM!!! Postpaid br sam davno ugasio i prezalio(nije bilo tada prenosa br) a sada cu ovaj prepaid iz principa preneti u VIP.
 
hahaha... pa ni oni ne znaju sami sta stampaju... ja sam gledao njihov interni mail :D
 
Traje do 30.09 bar mi sad rece drug iz MTS-a... Mozda si pomesao IzNoGood (veoma moguce da si lose video, jer avgust ima 31 dan pa bi bilo i logicnije da bude do 31.08, a ne do 30.08 :D - al najverovatnije da je do 30.09 :d )
 
^ ma radnica u poslovnici mi pokazala neki interni mail, a inace pre toga mi rekla da istice 31. jula :mad:
 
I meni je devojka iz call centra rekla do kraja avgusta da vazi promocija...u svakom slucaju ovo treba iskoristiti i uzeti stim sto pocinje da vazi ugovor ako se potpise tek od narednog meseca :(
 
Vazi ali da li ce krajem avgusta biti bonus telefona pitanje je? Ko hoce da uzme 50% popusta na 2g bolje da to radi skorije i pokupi (krs) ZTE, NOKIU ili sta vec nude kao trece
 
Sada im ostao samo ZTE
 
Proradila provera stanja i posto sam produzio ugovor vidi mi se bonus od 5 mesecnih pretplata kao sto u akciji i kaze :)
 
Sad primetih da Mix zaokruzuje i minute ukljucene u pretplatu! A tako sam se ponadao da je nije tako (do skora sam koristio 066pp100 i nije bilo zaokruzivanja).
 
Kako je došao VIP svi su sve počeli da zaokružuju i naplaćuju i uspostavu veze. Konkurencija ali kartelizovana.
 
Vazi ali da li ce krajem avgusta biti bonus telefona pitanje je? Ko hoce da uzme 50% popusta na 2g bolje da to radi skorije i pokupi (krs) ZTE, NOKIU ili sta vec nude kao trece

bonus telefoni se dobijaju i na ugovor od 1g ne samo na 2g...krseva od telefona tesko da ce im nestati potpuno
 
Ovi iz mts-a su blesavi. Naime, juče ujutru odem da prebacim se sa prepaid-a na postpaid i potpišem ugovor na godinu dana sa 50 % popusta na pretplatu tarifni paket mix 1250 i ništa mi ne kažu oko telefona. Onda opet popodne odem sa drugarom da uzme on sebi telefon i šalterski radnik me pita kako ja nisam dobio telefon i zvao tamo nekog šefa da pita. I dobio sam odgovor da ja kao već korisnik mts-a ne mogu da dobijem telefon već da to daju samo za nove korisnike i za one koje potpišu ugovor na 24 meseca. Da stvar bude smešnija danas me zovu iz mts-a i kažu kako mogu da dođem da preuzmem telefon. I sve ja ovo ispričam čoveku koji me zvao , i kaže mi kako slobodno mogu da dođem da preuzmem telefon . Nije meni do telefona, ali ovi nemaju pojma šta se dešava :D
 
Ja treba da predjem sa prepaida na neki mixnet sa 50% of kours ovih dana, znaci da zapnem i za telefon?
 
ako sam dobro shvatio, u pitanju je taj ZTE telefoncic koji dele... mislim da nema sanse da se daje popust 50% i telefon uz ugovor.
 
Da u pitanju je zte , kako god otićiću danas ili sutra da vidim pa ću vam reći.
 
Ako je ZTE, dele i starim korisnicima.

TT SGS
 
Video sam sad da imam oko 500din za roaming. Koristim postpaid paket. Jel to znaci kad budem bio u CG i uhvatio m:tel mrezu da mi nece tovariti na racun nego ce mi skidati sa tih 500din ili za sta sluzi uopste to? :)


Tapa iPhone Talk
 
Poslednja izmena:
600 dinara za roming ali samo za dolazne pozive, ne racuna se ako ti zoves
 
Nemam ni tih celih 600din, vec 508,47 din. :)
A za poruke isto ne vazi ili?


Tapa iPhone Talk
 
ako sam dobro shvatio, u pitanju je taj ZTE telefoncic koji dele... mislim da nema sanse da se daje popust 50% i telefon uz ugovor.

tacno dele se ti "poklon telefoni" ZTE, NOKIA i nisam siguran za 3ci koji je u opticaju..to su najgori plastikaneri ali se dele za dz :)...ako se ne uzima popust od 50%, nego se uzima neki "ozbiljan" telefon, ovi "plastikaneri" se i tada dobijaju...

popust od 50% se dobija samo ako se ne uzima neki "ozbiljan" mob:)
 
Zato sam se i ja iznenadio kad su me danas zvali da dođem da pokupim telefon . Pošto sam ja samo uzeo na račun bez telefona.
 
Uskoro stize i promocija za "partizan" stim sto telefon za "zvezdase " je bolji :)
 

to je vec problem sa "neobavestenocu" nekih radnika u nekim filijalama...da ne upotrebim tezi izraz:) ne znam da li mozes retroaktivno sad nesto da uradis, eventualno da zoves/ili licno odes (trebao si da dobijes taj telefon sa gratis pri-paid karticom - uz taj ugovor na godinu i 50% koji si uzeo).

sad
 
Pojavili su se paketi i za partizan,da u pitanju je Wildfire,ubacili su tri tarife kao i za zvezdu :"Mi smo Partizan" ,"Volim Partizan" i "Partizan moja kuća" malo glupa imena ali sta ces :) ali nisam nasao sta ti paketi ukljucuju u pretplatu
 
Nazad
Vrh Dno